Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
11. júl 2009

Tea, ja som sa to Biance pýtala len-tak. Samozrejme, že ste si dobre zapamatali!!!!!

fomarik
11. júl 2009

22? tak málo?
Ja mám 26 ☹

biancarv
11. júl 2009

ale pokial sa dobre pamätám ta Tea má 20 rokov, nie?

fomarik
11. júl 2009

ešte menej? tak to som tu stará rašpľa?

biancarv
11. júl 2009

26? no vidíš to je tiež málo, môj muž má 30 a moje všetky kamarátky už po 30tke, takže fomarik 26 to si ešte mladučká 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

baby tak ja uz som stara hrdzava kolajnica 😉 😀 mam 30 respektive 26.12 uz bude 31 😅

tea333
11. júl 2009

fomarik ja mam 20 priznavam,som tu asi najmladsia.. 😉 viem ze sabiatko ma asi 24 myslim ze to pisala,ale nejako na zmizla oslavovat to tehu!! ☹

biancarv
11. júl 2009

že rašpľa a stará hrdzavá kolajnica? no to je dobré to vás ako napadlo? som sa dobre zasmiala 😀 😀

nadenkaaa
11. júl 2009

a moj drahy ma 34 takze vy ste vsetky este uplne v pohode a vobec ze nejake biolog. hodiny 😉

fomarik
11. júl 2009

no, viem, že 26 zase nie je až tak veľa, ale.....
Nadenka, no typla by som ti menej. A že hrdzavá koľajnica... to je také sebaponíženie Nadenka.

Moj muž má tiež 26, ale ja som o dva týždne staršia 😉

fomarik
11. júl 2009

Tea veru, Sabiatko bud šla oslavovať tehu alebo to ešte išli "poistiť" 😉

biancarv
11. júl 2009

a nadenka taká osobná otázka, ked si bola o takých desať rokov mladšia si ešte nechcela mať dieťatko?

nadenkaaa
11. júl 2009

no al ja som sa minuly rok v auguste vydala a teda uz som povedala zeby aj babetko bolo fajn a mojmu muzovi uz nebiju hodiny ale orloje 😉 😀 😀

tea333
11. júl 2009

heh moj buduci M ma 30,teda o 10 rokov a 3 mesiace starsi 😀 takze on je tiez kolajnica a raspla hahhaa to keby som mu povedala..on sa citi ako chlapcek,on ma cas na vsetko.. 😀

biancarv
11. júl 2009

AJ JA CHCEM BYT TEHU!!!!!!!!! 😵

nadenkaaa
11. júl 2009

bianca ja som mojho muza pred 10 rokmi nepoznala spoznala som ho v roku 2005 a vtedy som este dieta nechela neviem na dieta musi byt spravny chlap a dnes najst dobreho zodpovedneho otca dietata je zlozite

tea333
11. júl 2009

babizne ale nehovorte o sebe tak skaredo, ste zeny vsetky mlade tak nestresovat 😀 😀
ja planujem byt najkrajsia tak v 35ke..a potom este dlho krasna

biancarv
11. júl 2009

ved nadenka ked Gott môže mať bábätko tak môže každý (a to jemu nie že orloje bijú, ale ani neviem čo mam napísať)

tea333
11. júl 2009

nadenkaa suhlas ten pocit pride aj so spravnym partnerom, na veku nezalezi..ja som priklad..moji rovesnici behaju po diskotekach a hadaju znamosti na jednu noc 😖

fomarik
11. júl 2009

Presne tak Nadenka. ja som pred mojím manželom mala 7 ročný vzťah a dieťatko sme akosi neriešili...to som mala 23. Ale s mojím Obuchom som chcela babatko hned po mesiaci...vlastne od začiatku sme šli "naplno". No a po roku randenia sme sa vzali 😉

biancarv
11. júl 2009

ja viem že treba správneho chlapa, len či si o tom neuvažovala už skôr, ale vlastne to je jedno hlavné je že si teraz tehu, ved prečo iné by si jedla uhorky atd.? 😀

nadenkaaa
11. júl 2009

ved ja ja som mu to hovorila ale on uz hovori ze vsetci jeho kamarati uz maju babetko a ze kym budeme mat my tak on uz bude stary ze on by si chcel dieta uzit a nie ho mat ako stary dedo ..na jednej strane som ho pochopila 😔 a na druhje ked to z neho vyliezlo som maal strasne nervy 😒

tea333
11. júl 2009

nadenkaa a preco ma pocit ze mu nieco bije? muz je stabilne potentny a plodny do vysokeho veku, chlapi mozu mat babo kedy chcu..akurat ja by som nechcela aby mal moj M na promocii svojho dietata vozicek a infuzku 😢

biancarv
11. júl 2009

aj ja som s mojím išla hned naplno, lebo som vedela že on musí byť otcom mojich detí a prišiel Paťko a dúfam že už bude na ceste braček 😀

nadenkaaa
11. júl 2009

ja som sice nebehala po diskotekach ale proste som stracala cas s chlapmi ktori za to nestali a az ked som stretla toho svojho som si s nim vedela predstavit mat babetko 😵

fomarik
11. júl 2009

Bianca....už včera som sa ťa chcela opýtať. Aj v albume spomínaš, že chceš chlapčeka. Prečo?

tea333
11. júl 2009

nadenkaa v podstate ma pravdu,ze si chce uzit babo, ale zas si tu aj ty..chlapi maju ale niekedy zvlastny sposob vyjadrovania romantickych giest, chcel ti povedat-som pripraveny ako nikdy predtym a chcem mat dieta s tebou, ty si ta prava a matka mojich deti, ale namiesto toho z neho vyjde..ja uz budem stary, vsetci uz maju 😉
urcite to myslel dobre

fomarik
11. júl 2009

A ešte one question ........ Ako sa volajú Vaše drahé, ctené polovičky?
...Bóóóže, mna ale zaujíma jú veci, že?

fomarik
11. júl 2009

No, Bianca, vieš sa vžiť do zmýšľania chlapov: klobúk dolu. Aj ja chcem mať také chápanie ako ty!!!! 😉

tea333
11. júl 2009

bianca to by aj mna zaujimalo 😀
ja by som si priala dievcatko, a najviac zo vsetkeho dvojicky, mame ich v rodine, a moji bratia su jednovajecni, a ja by som tiez chcela ale neviem aka je sanca ze to zdedim ja..neviem ci to nejde po chlapovej strane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre