Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
11. júl 2009

Bianca, ja som celá akási divná 😉 😉 😉
Tea...tak čo, povolil drahý? Či sa ešte hrá?

biancarv
11. júl 2009

dokonca sa mi stáva že ked nemám niečo vedieť tak sa mi neukáže žiadna odpoved 😒

fomarik
11. júl 2009

Ja takým veciam tiež verím. i ked na teologii nás učili niečo iné, verím tomu. sú to nadoprirodzené sily, ktoré sú okolo nás a len vyvolení majú schopnosť využiť ich.

fomarik
11. júl 2009

To je zaujímavé.................. mám zimomriavky na chrbte

biancarv
11. júl 2009

poviem vám najhoršiu príhodu s kyvadlom, moja mama bola odcestovaná v zahraničí chcela si tam zarobiť, dlho sa neozývala a mne to nedalo, kyvadlo mi povedalo že umrela prirodzenou smrťou a tak bolo 😢 😢 😔

fomarik
11. júl 2009

ČOooooooooooooooooooo???????????????
tak to mi je ľúto Bianuška ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

fomarik
11. júl 2009

Bianca a po tejto udalosti sa to nebojíš nadalej praktizovať?

biancarv
11. júl 2009

dakujem, nevadí už prebolelo.........no nahodme radšej nejakú veselú tému 😔

nadenkaaa
11. júl 2009

bianca co sa tyka mna co sa ma stat to sa stane 😉
a co sa tyka tvojej mamy je mi to velmi luto ☹ 😢

fomarik
11. júl 2009

Takže veselú tému? Pichá ma vo vajkách........stále.

nadenkaaa
11. júl 2009

stale rozmyslam co budem zajtra varit 😉 nic ma nenapada 😒

biancarv
11. júl 2009

nie lebo aspoň viem že sa nikdy nemýlim, pomáha mi to v rozhodovaní , buď ked mám nejaku dilemu alebo tak, ale nie že by som to robila každý deň len ked fakt neviem ako dalej, ako dnes, nasrali ma s prepáčením tie tehu testy, tak som chcela vedieť či som tehu a som a čakám chlapčeka 😀

nadenkaaa
11. júl 2009

fomarik 😉 😉 😉 nech to vyde a nech mrcha nepride

biancarv
11. júl 2009

aj mňa pichá v pravom 😀

ja som dneska varila špenát s zem. kašou a volským okom a zvýšilo sa mi zo špenátu, tak len urobím ku tomu kašičku a bude 😉

fomarik
11. júl 2009

Inak ja som raz volal veštici, že či budem niekedy tahotná. v telefone sa mi ozval chlap, a povedal mi, že 3 týždne nemožem mať s manželom pomer a potom sa to podarí. No ale o dva týždnei po telefonáte mi už potvrdil doky tehu. Takže v čase telefonátu som už bola tehu..... v 5 tt

nadenkaaa
11. júl 2009

aj mna v pravom 😉 som rozmyslala mama tam karfiol zeby som ho vyprazila a nove zemiacky 🙂

fomarik
11. júl 2009

Nadenkaa.... ja paradajkovú omáčku a kuriatko s plnkou.

bianca................ no mať tvoje vlastnosti, som Bohyna!

tea333
11. júl 2009

pravdupovediac,som realista a na take veci som nikdy neverila, a ani na pravu lasku,ale ked my sme sa nenasli tak uz neviemco...

u nas to bolo tak, ze som mala 16 a chodila na pokec pisat si s ludmi..nikdy som sa s nikym nestretla ani som nikomu cislo nedala, vasinou som si pisala so znamymi..jedneho dna mi napisal moj Dag nejaku hlupu rp, cez ktoru sme sa potom pohadali cez rp..nakoniec, po niekolkych hodinach som mu dala svoj telefon..nie zeby velmi prosil,ale akoby som vedela ze to mam urobit,..
2 dni sme si cele dni volali a napriek tomu ze som vedela ze je starsi, prisla som na stretnutie v meste a dali sme si dzusik a pokecali..nebolo to ako ked starsi chalan lovi zabu,ja som mala rozum a on bol velmi mily..
rozpravali sme sa o investicnych nehnutelnostiach 😀
odisla som s ruzami a zamilovana, a to som dovtedy odbijala kdejakych ludi..
stale sme si volali a potom som navrhla, nech pre mna pride domov a urobi trochu dojem na rodicov, aby sa nebali ze chodim s nejakym idiotom..
priniesol mojej mame ruze a super si pokecali. ked som sa vratila z rande, otec uz bol doma, urobil scenu,mama tiez (zrazu)
a vyslovne si ho uz so mnou nepriali vidiet..
mama po case zmenila nazor,spoznala ho a totalne si ho zamilovala (ja som ta zla a on uzasny)
a mojmu otcovi to tajila pol roka a kryla ma, potom o tom otec nechcel ani pocut,aj ked vedel ze sme spolu viac nez pol roka..potom to preslo len k vtipom na jeho adresu..ked som sa odstahovavala ako 17 rocna, uz bol s tym zmiereny a teraz nam praje a s dagom normalne vychadzaju..
len tolko k pribehom lasky, myslim ze je mala pravdepodobnost ze jediny komu kedy dam cislo na pokeci bude moj manzel,a ze spolu budeme 4 roky v nadhernom vztahu..a to malo tolko prekazok..kazdy si myslel ze to nevydrzi..ja som mala 16 a on 26, chodila som na strednu a vsetci ma ohovarali, ucitelky ktore vedeli ze s nim byvam aj spoluzicky ktore hovorili ze som s nim koly tomu ze je starsi a ma peniaze (na zaciatku nemal ale to oni nevedeli 😀 ) a vsetky moje kamosky nadavali ze som sa zmenila ..(dospela som a dostala rozum 😀 )

noa napriek tomu som na konikovi a mam doma mojho uzasneho Daga, mojho prveho a posledneho muza 😀

fomarik
11. júl 2009

Mna v ľavom viacej ale sem-tam aj na pravej strane sa to mihne!

No, Nadenka....na taký obed by som sa nehala aj pozvať 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

no minule kamoska bola u vestici no neviem ci by som to zvladla vediet co ma caka myslim ze je lepsie nevediet

fomarik
11. júl 2009

tea, pekný príbeh lásky. taký zo života. No a čo? Vekový rozdiel nehrá žiadnu rolu. ke´d sú si dvaja súdení, tak prečo brániť takému vzťahu,

biancarv
11. júl 2009

fomarik je aj veľa podvodníkov, ja som ešte nikoho neskúšala, len moju mamu aj ona veštila nech odpočíva v pokoji a ona mala tiež vždy pravdu (ale tiež to robila len pre rodinu a priateľov)

nadenka no ten karfiol by som si aj dala mňam, my sme ho mali minulú sobotu

fomarik nikdy nevieš či nemáš aj ty nejakú schopnosť..... 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

no to ma len tak napadlo 😉 tea to je uplna rozpravka 😉 krasne romanticke 😵

tea333
11. júl 2009

baby a to pisem lebo som nejaka rozcitlivena..snad z redbulu 🙂
kym som dopisala ste aj zmenili temu huhu

bianca podla mna je to aj prekliatie,som rada ze to neviem co sa stane..

fomarik
11. júl 2009

bianca...mám. Viem plynule rozprávať odzadu 😉 😉 😉 😉 😉

fomarik
11. júl 2009

Tea.......... tu sa témy menia jedna radosť. ale pekne si to napísala. Ja som myslela, že už snažilkujete 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

my sme minuly tyzden v sobotu mali grilovacku ako oslavu mojich statnic 😉 to bola papanica to je na lete super tieto grilovacky a take prijemne posedenia v prirode 🙂 len keby uz aj to pocacie sa zlepsilo isla by som si zaplavat

fomarik
11. júl 2009

Nadenka...tak srdečne blahožeklám k štátniciam
mne pri takýchto posedeniach vadí len ten hmyz, bleeeeeee 😖

tea333
11. júl 2009

inak ja neverim v boha,ale verim v taketo schopnosti, myslim ze su ludia senzitivny na energie, aj ked ja som fatalista a verim ze vsetko co sa stalo sa stalo koly niecomu, verim aj v to ze vsetko sa da ovplyvnit rozhodnutiami a nas osud je clenita rieka,,...je jasne ze vedie do mora, ale nie je jasne po akej trase 😀

fomarik
11. júl 2009

A čo si študovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre