Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
12. júl 2009

jááááj, no vidíš, a ja som to čítala aj 20x a nepochopila som to 😖 😖 😖 Sa smejem teraz aká som hlupučka.......

Siska, čo robí Sebinko?

nadenkaaa
12. júl 2009

Fomarik ja sa takto bezne budim 😉 u nas je to tak ze sa nastastie nemusime bit o laptom kazdy mame svoj 😉 lebo inak neviem neviem 😎 😀

fomarik
12. júl 2009

Už viem, pozerá rozprávočku a kreslí::::::::::::::.. zlaté dieťatko, ked maminu nechá ptacovať.... 😉

nadenkaaa
12. júl 2009

sisa ale ten tvoj chlapcek je strasne krasny ach jaj aj ja by som uz chcelaaaaaaa 😅 😉 🙂

fomarik
12. júl 2009

No, ja sa bežne budím o 10.00 😒 . Ani my sa nebijeme o Pc, pretože som zase sama doma ☹ .
idem si vypiť alchemilkový čajík

fomarik
12. júl 2009

No kým sem príde Bianca, my už dááávno budeme za 1000!

Áno, je rozkošný! Pokladík jeden, juj...!

sisa2
12. júl 2009

no nas "drobcek" je vacsinou zlaticko, i ked samoska aj on da zabrat .. ALE uz asi tyzden zvykne prespinkat celu noc. ze by sme sa aj my konecne dockali??? 😵 nic ste necitali, jasne?

fomarik
12. júl 2009

Sisa, tak to už je veľký chlap!Aspon mám mamina chvíľky na snažilkovanie....... 😉

sisa2
12. júl 2009

nadi verim, ze sa coskoro dockate. vsetky, co sme tu v tejto teme 😵

jaj, ja by som tiez spala. ale nemam sancu. ked mi o 5:45 danielko zahlasi "maminka hotovo", musim vstat ci sa mi to paci, alebo nie. ale uz som po tych rokoch zvyknuta. neviem si predstavit, ze by som si vecer lahla a zobudila sa az rano a nebodaj o desiatej 😀

sisa2
12. júl 2009

fomarik - cakam, kedy mi skonci mrcha a ideme na to 😵

fomarik
12. júl 2009

Sisa...ved práve. Ja sa cítim taká prázdna, ked ráno vstanem , doma nikto, ticho........
No, mne zatiaľ ešte nedorazila, ale ja mám taký blbý pocit, že príde, ked nie dnes tak zajtra. ja si už neverím.... 😔

nadenkaaa
12. júl 2009

no ja ked som byvala sama tak som zvycajne sa sice zobudila o 6 alebo o 7 ale dala som si ranajky v posteli a este som citala a zaspala 😉 a teraz uz sa mi velmi neda tak idem hore uz sa mi vari polievka zemiaky karfiol tiez nechystany a tak sedim a chatujem s vami 🙂

nadenkaaa
12. júl 2009

fomarik ziadne porazenecke myslienky 😎 uvidis vsetko bude dobre a mrcha ostane tam kde ma a urcite nepride

biancarv
12. júl 2009

ahojte, dobré ránko, no ja som hore asi od ôsmej, lebo vtedy prišiel ku mne Paťko a zahlásil ,,mamim vstávaj, pusti rozprávky,, 😀 (on má vola mamim 😀 a veľmi sa mi to páči)

fomarik
12. júl 2009

no ty si šikulka nadenka. ja som bola schopná natrieť si len chlebík, práve ranajkujem. A ani neviem, či budem robiť to kura. načo? pre koho? Pojdem k našim, k bratovi a švagrinej.... zase sa vynadívam na jej guľaté bruško...zase budem mať depku, ale takú príjemnú.... Asi si niečo porobím v záhradke, poberiem úrodu, zavarím uhorky

biancarv
12. júl 2009

ahoj fomarik a máš aj také pocity že by si mala dostať mrchu? 😒

sisa2
12. júl 2009

fomarik - presne viem, o com pises. bola som na tom tak isto. verim tomu, ze to u vas vyslo a mrcha uz nedorazi!!!!

fomarik
12. júl 2009

krásne ránko Bianca-mamim 😉

sisa2
12. júl 2009

nadi - wow, si sikulka! ja kym sa rano rozhybem, tak mi to trvaaaa. ale dnes ideme na obed k babke, takze nemusim pohnut ani prstom 😀

nadenkaaa
12. júl 2009

No my ideme tiez poobede k svokre kedze mamu mam 140 km tak sa neda ist k mame kazdy tyzden 😒

biancarv
12. júl 2009

strašne ma bolí chrbát a je mi zléééé 😝

nadenkaaa
12. júl 2009

a veru ked svagrina to uz ma potvrdene ze je tehu a ja este nie fnuk ☹

fomarik
12. júl 2009

Pichá ma vo vajkách..v ľavom viacej. Som nafúknutá 😝 😝 , vadí mi cigaretový dym a niekedy aviváž. A priznám sa, niekedy som si zapálila, nie často.... ale teraz, ked napr. moj muž ide fajčiť na balkon a pride, tak mu hned kážem, aby si prezliekol tričko, pretože je napáchnutý. No a pach z ľadničky. Chute mám normálne, ja zjem všetko. Ale....ja som si našla stre..od podbruška až k pupku...neviem či mám plakať alebo čo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😨 😨 😨 😨 😨

nadenkaaa
12. júl 2009

bianca mne nie je zle ale neuveritelne ma zacali boliet prsia ani dotknut-dnes mi moj muz zahlasil ked som mu to povedala ze som sa na to zobudila ze mala si ma zobudit bol by som ti ich pomasiroval 😖 no to je teda ani sa ich dotknut neviem ako si vobec dam podprdu-teraz beham v zupane 😉

biancarv
12. júl 2009

mne príde do takej hodinky otec na návštevu, tak bude, chvíľu mimo 😉

nadenkaaa
12. júl 2009

fomarik aj mne vadi cig. dym hrozne moj muz nefajci vela tak tri denne ale ja to z neho citim a uplne mi je blbo ,vcera ma naplo ked som zdvihla pokrievku na hrnci kde bola uvarena kukurica 😒 😕

biancarv
12. júl 2009

no vidíš fomarik, tá mrcha vôbec doraziť nemusí 😉

nadenka mne práveže pomôže ked mám podprdu, vtedy ma to menej bolí 😉

sisa2
12. júl 2009

fomarik - ale ved to su super priznaky!!!! 🙂

fomarik
12. júl 2009

No, a ku mne zase ide švagriná s bratom..práve mi volali....ale až za chvíľku. No, tak každá máme nejaký program 😉

biancarv
12. júl 2009

nadenka ty ideš zajtra ku doktorovi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre