• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dobre ranko no neviem cim to je ale cim dalej tym menej sa sem pise :confused: :grinning:
moj graf dnes:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
8. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tak som naspat :slight_smile:
Bris gratulujem k vcerajsiemu potvrdeniu, Nadenka, pekny graf a mas tam aj IP, vyzera to dobre, ale aj ja som mala taky krasny IP v july a vidis kde som dnes. No ale dufam, ze tvoj je ozajstny IP, ako ma byt :wink:
Ja som bola na tej folikulometrii, vajko ma 16mm, tak hadam stvrtok, piatok praskne, no nic nove pre mna :unamused:
8. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - super grafik!!!! teplota vyzera velmi nadejne!

ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2
8. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,
nadi, krasny graf, fakt.
sisa, ty si ako ja, 8DPO, vyzera to tam na IP, aj u nadi...
luci a co tvoj grafik? merias este?
tu je moj: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342
8. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam este o nicom graf, vcera som nemerala a dnes o 2 hodiny skor :wink:
Baby, vy sa uz blizite k cielu :wink: :slight_smile:
8. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci len aby cielova paska nebola cervena :grinning:
8. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule:slight_smile: jejdo nadenka aký maš krásny grafik :slight_smile: michelle ale aj ty máš paradnýýýý :wink: :grinning:
8. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ale mna stale to podbrusko boli :unamused: tak to uz je PMS :pensive: sisa ty si mala krasny pokles u teba to vyzera fakt ako pokles :wink: michelle ty mas krasnu teplotku ktora sa tiez super drzi :wink: baby zacinam byt nervozna-nejak prestavam byt v pohode :confounded: to asi tym ze uz ubudaju dni k mrche :unamused:
8. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci gratulujem ku krasnemu folikulu :wink: a ako bolo v ba? :wink: my s mm ideme do ba v sobotu
8. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadí a kedy ju máš dostat? :slight_smile:
8. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az okolo 14.9 ak ratam 30dnovy cyklus
8. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ty zuzi uz si v pohode ?fazulka rastie kedy mas poradnu? :slight_smile:
8. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
ahojte baby, KONECNE mi dnes vyznacilo ovulku, aj ked len neisto, ale predsa... A si hovorim, ze som ju mala, ked bol spln mesiaca, aj sme sa ako tak trafili so snazilkovanim, no a dnes som podla toho 4 DPO a spinim, co je neobvykle... Dufam, dufam, ze z toho nieco bude...
8. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadi, uzasne :stuck_out_tongue_closed_eyes: O 4tej som vstavala, o 8 som prisla, driemala som na prednaske, bolela ma hlava z unavy a o 16tej som zdrhla, to ma uz boleli krize od sedenia a o 20tej som prisla domov, som mala uz krce v bruchu od hladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Planovala som snazilkovat, ale to som uz nezvladla :rolling_eyes:
8. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta vyzera to nadejne :wink: :wink:
8. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy mate vsetky ake pekne grafy...
8. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to verim luci to bol vycerpavajuci den a ked je clvoek nevyspaty pocuvat tie dristy na prednaskach mam to v zivej pameti este z minulych rokov :wink: :grinning:
nadi tento týžden sa vyberám bo mám ist na krv.. len to ranne stavanie :frowning2: sa mi neste.. ale sa musím premoct.. som taká unavená vyštavená,že až.. ale za 2tt by to malo skončit :wink: tak uvidím no :grinning: a to podbruško si nevšímaj to není pravý prípad, či príde mrcha aj pri tehu pobolieva :wink: :grinning: takže hlavku hore a pozitívne mysliet a nie negatívne:slight_smile:
dobre ranko :slight_smile:

dievcatak, tak dnes som prvykrat merala BT a vysla 37°C, zajtra odmeriam znovu a uvidim, ci klesne alebo stupne...inac dnes som 26 DC a v noci ma tak bolelo v podbrusku, uplne ako ked ma prist mrcha, aj som si chcela ist po vlozku, keby daco, aby som nezaspinila postel, ale som sa potom vykaslala na to a do rana bolesti zmizli, cudne :confused:
8. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem zuzi ale zasa aspon vies ze je vseko ok -vela zien byva pri tehu unavenych :wink: no a ked uz budes mat aj vysledky z krvi ze je vsetko ok tak uz budes mat pomaly prvy trimeester za sebou :wink: inak kedy nabudic rok vychadza velka noc nebudes akurat vtedy rodit? :wink:
8. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti neviem povedat kedy vychádza velká noc :D ale tak to by bola haluz a riadna :D
8. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak mojamama to vychytala lebo mna rodila na vianoce musela byt v porodnici a mojho mladsieho brata zasa na velku noc :grinning:
8. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb, teplotka dobra... bolesti mozu kludne znamenat jedno, ale aj to druhe... mna tiez boli podbrusko, vcera ma pichalo... musim sediet s rozopnutymi nohavicami :confused:
8. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb len tak dalej s tou teplotou :wink: :wink:
8. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle aj mna :wink: a dnes toho asi vela nespravim ohladne prace lebo tu lezim skrutena boku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velkonocny pondelok vychadza na 5.4. :wink:

len ci to spravne chapem: ked teplota stupa alebo sa drzi vysoko, tak je to dobre znamenie a keby klesla, tak pride mrcha? ja som teda fakt snazilka amaterka :grinning:
8. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb teplota by sa mala v kazdom pripade drzat hore az do ms, ked rapidne klesne, do 24h by mal prist ms... ak sa drzi hore stale, treba testikovat :wink:
8. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb, nemas doma naahodou jednorazova ovu test? vcera som sa trosku hrabala na ff a zistila som, ze tam baby testovali tehotenstvo aj na nom a vychadzali silnejsie druhe ciarky ako na tehotenskom teste. aha tu: http://www.fertilityfriend.com/tg/galleryBrowse.php?mode=search zelene testy su ovulacne (pripadne to tam maju napisane ktory je ktory) a modre tehotenske...
8. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak ja sa tam tiez uz hrabem v tej galerii a pozeram grafy co su podobne mojmu a potomp ozeram aj tehu grafy :wink: :grinning:
8. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos, pekna teplota, dufam, ze sa ti udrzi, uz len par dni pred verdiktom...
Nadenka dakujem, ale este z toho nemozem robit nijake zavery, uspokojujem sa aspon s tym, ze sme sa trafili so snazilkovanim, tak som zvedava...
Baby, necitali ste niekde ci ma spln mesiaca nejaky vplyv? Ked mi to uz vyslo na spln s ovulkou, tak aspon aby som sa mohla utesovat, ze je to nadejne...
8. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok