Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
8. sep 2009

dobre ranko no neviem cim to je ale cim dalej tym menej sa sem pise 😕 😀
moj graf dnes:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

lucialen
8. sep 2009

Dobre ranko, tak som naspat 🙂
Bris gratulujem k vcerajsiemu potvrdeniu, Nadenka, pekny graf a mas tam aj IP, vyzera to dobre, ale aj ja som mala taky krasny IP v july a vidis kde som dnes. No ale dufam, ze tvoj je ozajstny IP, ako ma byt 😉
Ja som bola na tej folikulometrii, vajko ma 16mm, tak hadam stvrtok, piatok praskne, no nic nove pre mna 😒

sisa2
8. sep 2009

nadi - super grafik!!!! teplota vyzera velmi nadejne!

ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

michelle
8. sep 2009

ahojte babule,
nadi, krasny graf, fakt.
sisa, ty si ako ja, 8DPO, vyzera to tam na IP, aj u nadi...
luci a co tvoj grafik? merias este?
tu je moj: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342

lucialen
8. sep 2009

Ja mam este o nicom graf, vcera som nemerala a dnes o 2 hodiny skor 😉
Baby, vy sa uz blizite k cielu 😉 🙂

michelle
8. sep 2009

luci len aby cielova paska nebola cervena 😀

malalady
8. sep 2009

ahojte babule🙂 jejdo nadenka aký maš krásny grafik 🙂 michelle ale aj ty máš paradnýýýý 😉 😀

nadenkaaa
8. sep 2009

no baby ale mna stale to podbrusko boli 😒 tak to uz je PMS 😔 sisa ty si mala krasny pokles u teba to vyzera fakt ako pokles 😉 michelle ty mas krasnu teplotku ktora sa tiez super drzi 😉 baby zacinam byt nervozna-nejak prestavam byt v pohode 😖 to asi tym ze uz ubudaju dni k mrche 😒

nadenkaaa
8. sep 2009

luci gratulujem ku krasnemu folikulu 😉 a ako bolo v ba? 😉 my s mm ideme do ba v sobotu

malalady
8. sep 2009

nadí a kedy ju máš dostat? 🙂

nadenkaaa
8. sep 2009

az okolo 14.9 ak ratam 30dnovy cyklus

nadenkaaa
8. sep 2009

a co ty zuzi uz si v pohode ?fazulka rastie kedy mas poradnu? 🙂

petafr
8. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
ahojte baby, KONECNE mi dnes vyznacilo ovulku, aj ked len neisto, ale predsa... A si hovorim, ze som ju mala, ked bol spln mesiaca, aj sme sa ako tak trafili so snazilkovanim, no a dnes som podla toho 4 DPO a spinim, co je neobvykle... Dufam, dufam, ze z toho nieco bude...

lucialen
8. sep 2009

Nadi, uzasne 😝 O 4tej som vstavala, o 8 som prisla, driemala som na prednaske, bolela ma hlava z unavy a o 16tej som zdrhla, to ma uz boleli krize od sedenia a o 20tej som prisla domov, som mala uz krce v bruchu od hladu 😝 😀 Planovala som snazilkovat, ale to som uz nezvladla 🙄

nadenkaaa
8. sep 2009

peta vyzera to nadejne 😉 😉

petafr
8. sep 2009

vy mate vsetky ake pekne grafy...

nadenkaaa
8. sep 2009

tak to verim luci to bol vycerpavajuci den a ked je clvoek nevyspaty pocuvat tie dristy na prednaskach mam to v zivej pameti este z minulych rokov 😉 😀

malalady
8. sep 2009

nadi tento týžden sa vyberám bo mám ist na krv.. len to ranne stavanie ☹ sa mi neste.. ale sa musím premoct.. som taká unavená vyštavená,že až.. ale za 2tt by to malo skončit 😉 tak uvidím no 😀 a to podbruško si nevšímaj to není pravý prípad, či príde mrcha aj pri tehu pobolieva 😉 😀 takže hlavku hore a pozitívne mysliet a nie negatívne🙂

rhodosbb
8. sep 2009

dobre ranko 🙂

dievcatak, tak dnes som prvykrat merala BT a vysla 37°C, zajtra odmeriam znovu a uvidim, ci klesne alebo stupne...inac dnes som 26 DC a v noci ma tak bolelo v podbrusku, uplne ako ked ma prist mrcha, aj som si chcela ist po vlozku, keby daco, aby som nezaspinila postel, ale som sa potom vykaslala na to a do rana bolesti zmizli, cudne 😕

nadenkaaa
8. sep 2009

chapem zuzi ale zasa aspon vies ze je vseko ok -vela zien byva pri tehu unavenych 😉 no a ked uz budes mat aj vysledky z krvi ze je vsetko ok tak uz budes mat pomaly prvy trimeester za sebou 😉 inak kedy nabudic rok vychadza velka noc nebudes akurat vtedy rodit? 😉

malalady
8. sep 2009

no to ti neviem povedat kedy vychádza velká noc :D ale tak to by bola haluz a riadna :D

nadenkaaa
8. sep 2009

no inak mojamama to vychytala lebo mna rodila na vianoce musela byt v porodnici a mojho mladsieho brata zasa na velku noc 😀

michelle
8. sep 2009

rhodosbb, teplotka dobra... bolesti mozu kludne znamenat jedno, ale aj to druhe... mna tiez boli podbrusko, vcera ma pichalo... musim sediet s rozopnutymi nohavicami 😕

nadenkaaa
8. sep 2009

rhodosbb len tak dalej s tou teplotou 😉 😉

nadenkaaa
8. sep 2009

michelle aj mna 😉 a dnes toho asi vela nespravim ohladne prace lebo tu lezim skrutena boku 😝

rhodosbb
8. sep 2009

velkonocny pondelok vychadza na 5.4. 😉

len ci to spravne chapem: ked teplota stupa alebo sa drzi vysoko, tak je to dobre znamenie a keby klesla, tak pride mrcha? ja som teda fakt snazilka amaterka 😀

michelle
8. sep 2009

rhodosbb teplota by sa mala v kazdom pripade drzat hore az do ms, ked rapidne klesne, do 24h by mal prist ms... ak sa drzi hore stale, treba testikovat 😉

michelle
8. sep 2009

rhodosbb, nemas doma naahodou jednorazova ovu test? vcera som sa trosku hrabala na ff a zistila som, ze tam baby testovali tehotenstvo aj na nom a vychadzali silnejsie druhe ciarky ako na tehotenskom teste. aha tu: http://www.fertilityfriend.com/tg/galleryBrowse... zelene testy su ovulacne (pripadne to tam maju napisane ktory je ktory) a modre tehotenske...

nadenkaaa
8. sep 2009

no inak ja sa tam tiez uz hrabem v tej galerii a pozeram grafy co su podobne mojmu a potomp ozeram aj tehu grafy 😉 😀

petafr
8. sep 2009

rhodos, pekna teplota, dufam, ze sa ti udrzi, uz len par dni pred verdiktom...
Nadenka dakujem, ale este z toho nemozem robit nijake zavery, uspokojujem sa aspon s tym, ze sme sa trafili so snazilkovanim, tak som zvedava...
Baby, necitali ste niekde ci ma spln mesiaca nejaky vplyv? Ked mi to uz vyslo na spln s ovulkou, tak aspon aby som sa mohla utesovat, ze je to nadejne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre