• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
sisa hej,este som inkognito,lebo uz ma tu par ludi vysliedilo - nastastie nie z rodiny :unamused: takze len co budu vediet nasi,davam foto :wink:
9. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisuš noooooo:slight_smile: až na to,že som mimoriadne nervozna všetko ma vytočí .. dúfam,že to prejde :sweat_smile:
9. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko buduce tehulky a tehulky :slight_smile:
Tak dnes davam aj moj graf, vela prazdnych kruzkov http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6
9. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :slight_smile: ty nejak tiež stúpaš.. tak nech sa ti to len vyšplhá nad 37 :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadi a Sisa, uz by ste mohli urobit nejaky ten testik, ci nie? :sweat_smile:
9. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predpokladam, ze zajtra bude ovulka, najneskor piatok :wink: Samozrejme ze moj priatel robi od dnes az do piatku cele dni, takze zase budem musiet cakat do noci kym pride :angry:
9. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer - tak dufam, ze to aspon nepovedia dalej a vasi budu mat prekvapko!
9. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady - ja ani tehu nie som a tiez som nervna az hroza :pensive: ty mas na to aspon narok. ty si doma s tobim, ci robis?
9. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa to je divne aj ja som mala vcera mokro a podbrusko ma boli stale a uz aj prsia takze pms ako vysity :sweat_smile:
9. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - to fakt "potesi", ked vam to takto vychadza :confounded: ale ked to vyjde, aspon bude o to vacsia radost :grinning:
ja sa zatial nechystam testovat. vlastne ani nemam istotu, ci ovu bola, aj ked to FF vyznacil. pri tomto cykle som si neni nicim ista :confused:
9. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte devy :slight_smile:

nadi, ty mas krasny grafik, len tak dalej :wink:

u mna dnes rano teplota klesla zo vcerajsich 37 na 36,9 °C, takze do 24 hodin cakam mrchu :frowning2: dnes som 27 DC...ach jaj, to je na porazenie :frowning2:
luci ja pockam budem testovat az podla teploty :wink:
nadi - vidis, na podbrusko som zabudla. aj mna boli, uplne, ako by mala dojst mrcha. tak uvidime, co bude.
9. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rodosbb ale to je maly pokles to kludne este nehadz flintu do zita :wink:
9. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb - to nie je pokles! takze hlavu hore a mrchu necakaj :wink:
9. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa predtym ma to bolelo iba kde tu ma pichlo ale posledne dva dni ma boli cele podbrusko citim taky tlak takze tento mesiac nic a ideme do dalsieho kola :wink: :sweat_smile:
9. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - ale mozno prave nie, ked predtym ta nezvyklo boliet, pripadne len obcas niekde pichlo a teraz stale boli :dizzy_face: jaaaaaj, moc drzim palceky!!!!
9. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste zlaté baby a aké optimistky :grinning:
dnes idem na skolenie - novela katastralneho zakona :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak beriem zo sebou pre istotu aj kamosku vlozku :grinning:, ale dufam, ze ju nebudem musiet pouzit...tieto posledne dni cakania su najhorsie! pride nepride pride nepride, kazda cesta na wc je stres, co tam uvidim :confounded: keby som nepoznala vas, tak si myslim, ze nie som normalna :grinning: :grinning: :grinning: v dobrom samozrejme :wink:
9. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz neviem som cela popletena mala by som si zresetovat hlavu a snazit sa nemysliet na to ze mrcha sa blizi alebo ze kedy budem testovat :sweat_smile: :sweat_smile: utesuje ma aspon to ze podla teplot bola ovu a dokonca v polovici cyku a este aj tie teploty su celkom disciplinovane takze tesim sa z mala :wink: :slight_smile:
9. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb - ved co ine nam ostava? :grinning: ja si obcas tiez pripadam ako nenormalne, ze sledujem kazde pichnutie. a vzdy si hovorim, ze ako je dobre tym, co ostanu tehu ani nevedia ako :pensive:
s vlozkami sa nekamarat, take kamosky za to nestoja! :grinning:
9. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - ja som zatial nejako az moc v pohode, az sa mi to nezda. testovat zatial neplanujem, ale narastajucimi DPO mozno zacnem aj ja stresovat. zatial ma to nastastie obchadza. ale hovorim, ono je to asi aj tym, ze ja v tomto cykle fakt neviem, ci vobec ta ovu bola :confounded:
9. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,diamond doll to moje malo na ultrazvuku uz 1cm,a tak dobre som ho nevidela ako mas to svoje na fotke:( a ani fotku mi nedal,lebo skusal novy ultrazvuk ze to nema este zapojene:( tak idem tam az 30teho tak hadam uz da,ale co som pozerala babam v albume tak im tie male fazulky pekne plavaju,a to moje lezalo uplne dole,len taky hrbolcek bol vidno,to bude asi cele po mame:slight_smile:bude len spat a spat:slight_smile:

nadenka takze ty si nadejna tehulka ako citam :dizzy_face: drzim palceky!!!!!!!!!TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
9. sep 2009 o 09:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ty asi tiez ,tak tiez drzim palceky!!!!!

a kedy uz budete testovat?
9. sep 2009 o 09:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, presne, niektore ani nevedia ako sa to stalo a su v tom :grinning: su to proste stastlivky...
9. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka - dufam, ze pri dalsom utz uz dostanes fotku fazulky. moja gyndoska ani utz nema, chodila som len do nemocky a tam samoska fotky nedavali :frowning2: teraz si uz vsetky tieto veci nenecham ujst :grinning:
a drzim palceky, nech mas take dobre babatko, ktore bude pekne a dlho spat! co by som ja za to dala :grinning:
9. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka - dakujem :dizzy_face: ja budem testovat (ak teda mrcha nepride) az okolo 18.09., co je buduci piatok. skor to podla mna u mna nema zmysel. tak dufam, ze mi ten optimizmus vydrzi :grinning: test uz mam doma, poloviciak kupil v kauflande, mali pri pokladni :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb - mne to vzdy pride strasne nefer. ten, kto by chcel, sa trapi a nedari sa a druhym to pride fakt ako dar z neba. a ani si to nevazia :frowning2:
9. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:
rhodosbb, akeze to negativne myslienky? sak sa to zatial vsetko dobre vyvija. maly pokles nie je na skodu... :wink:
tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342
9. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hehe,tak chlapi su chlapi :grinning:

inak pripajam sa ze je to nefer,lebo co pozeram na pro7 a rtl co tam ukazuju niektore familie ako ziju, cela rodina fajci,este aj ta tehotna a ked sa to male narodilo tak fajcili pri nom!alebo 18mnastka si chcela zalozit silou mocou rodinu,jej rodicia nepracuju nic,peniaze ziadne,ale ona chce babo!tak jej to male zo zaciatku spavalo v kartonovej krabici,lebo nema na postielku!a take co by boli starostlive maminy nemozu,je to nefer a nic sa s tym neda robit!to ma vytaca najviac,idem sa napapat lebo mi bude zle:slight_smile: zatim
9. sep 2009 o 09:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - ty si na tom tiez velmi pekne! dufam, ze vam to s nadenkou vyjde!!! :dizzy_face: este groka je s nami v partii + rhodosbb to zahajuje uz o par dni, ze? jaj, sa tesiiiim na novu tehu vlnu! :dizzy_face:
9. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok