Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
10. sep 2009

Dzou, to je pravda, mne sa moja pomoc druhym v zahranici tiez tak vyplatila 😒 Som si povedala, ze uz ani ja nikomu nepomozem, lebo sa mi to vrati uplne inak 😠

nadenkaaa
10. sep 2009

ahojte 😉 dzou ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari 😉 ja pozrem ordinaciu /mm ma este robotu/a potm mame mat s mm pekny vecer spolocny kupel sviecky romantiku tak aspon chvilu nebudem mysliet na to ci tento mesiac ano alebo nie 😉

dzou
10. sep 2009

no sak my sme tak asi pred rokom ze uz nikomu ale naozaj nikomu pomahat nebudeme... fakt si neviete predstavit ked sme si kupili druhe auto tak normalne jeden slovak nam do nho kopal!!!!! ze ako si to mozeme dovolit...no tak moj zlaty ze my tu robime obaja a jeho zena je na SVK a nerobi nic!
no a ked som stretla tuto babu tak sme si dost sadli ako kamosky a ta my tu dost chybala ako som pisala ale teraz ma s tym vaaaaaaaazne dostala ako ona teraz ide v nedelu na SVK a ze potom sa mi popyta ale moc nadsena nebola 😒 tak nic nabuduci tyzden mam dovcu tak sa sama pojde popytat do nejakych viliek ze ci nechcu upratovanie

nadenkaaa
10. sep 2009

to by normalne clovek nepovedal aka moze byt ludska zavist ☹ 😠

dzou
10. sep 2009

no nadi a to je este len spicka ladovca keby som mala vsetko popisat tak to by ste cumeli..jak napr.jeden slovak co vie dost dobre po angl robil s mm a mm bol velmi sikovny v tej praci tak ten debil mu zavidel a fyrt mu vykrikoval ze ty pudes, ty pudes-teda ze on mu zariadi aby ho vyhodili a to keby ste vedeli co vsetci robili ked sme si kupili dom... no fakt strasneeeeeeeeee
ja viem nadi to stou kasou...hlavne moj mm ju musi ale najprv stravit 😉

dzou
10. sep 2009

inac nadi aj my tak radi sa kupkame spolu 😀 vacsinou v nedelu mame taky ritual je to moooooooooc fajne

lucialen
10. sep 2009

Nadi, a nepisala si ze mas 2metroveho manzela? 🙂 Sa zmestite? 😀

nadenkaaa
10. sep 2009

no tak sice mame rohovu vanu ale 😉 predsa len sa tam tlacime ano moj mm mam 2 m 😉 ale v takejto situacie je to celkom prijemne tlacenie 😀
ach jaj uplne ta chapem dzou ze mas take nervy 😔

dzou
10. sep 2009

diki nadi, no tak ti verim ze taketo tlacenie nie je neprijemne 😉
luci no co ako altanok? uz ste ho pokrstili 😀

nadenkaaa
10. sep 2009

dzou 😉 😀 veru luci ako altanok? 😉

lucialen
10. sep 2009

Altanok je fajn, dnes som tam aj zaspala pri kave 😀 Pokrstili sme ho tak, ze sme si tam rano vypili kavicku a drahy utekal do roboty 😀
Inak aj ja sa rada tlacim vo vode 😀 ale teraz je na to prilis horuco 😒

nadenkaaa
10. sep 2009

luci 😉 😉

dzou
10. sep 2009

luci ale ak nie je moc na ociam susedov treba ho aj inak pokrstit kym je este teplo 😀 ci?

lucialen
10. sep 2009

Praveze je dost na ociach, a pri nasich susedoch by som to neriskovla 🙂 Vies na dedine ta vsetci strazia 😀

dzou
10. sep 2009

jaaaaaj tak skoda 😀 😀 no sak tie dediny ...no co skoda nie?

lucialen
10. sep 2009

Velka skoda 😀 😀

dzou
10. sep 2009

a co je tu dnes tak mrtvo?

lucialen
10. sep 2009

To vies dzou, my tu vsetci pozerame ordinaciu - je svatba 😉 😀

dzou
10. sep 2009

jaaaaaaj tak kukajte mne uz konecne prisiel mm 😀 tak bru nocku

sharmana
10. sep 2009

ahojte, skusala som precitat co ste popísali, ale je toho vela, nestíham...
rodos. je mi to luto, ale pokracujeme dalej..
michele. to je nadejne
nadi. tiez je to v pohodke, to nie je taky pokles
groka. no som zvedava, drzím palceky, nech su dve ciarky...
kocky ja dnes teplotka 37°C ale figa z toho, lebo od vcera spiním a brucho ma už bolí na ms, riadne... len nechápem prečo mi už teplota neklesla... možno zajtra ráno...

lucialen
10. sep 2009

Sharmana, len nech neklesa, tak je to lepsie 😉

sharmana
10. sep 2009

jaj luci, ale ja už vôbec nemyslím na "majovciatko", tomu už je mrchovsky koniec na 100%, spinim dost na to, aby to bolo len nejake zahniezdovanie alebo podobne 🙂 len ta teplota je ešte vysoka a merala som aj v ustach, tam mi dokonca teraz dva dni po sebe stupla.. ale to bude asi výstup pred riadnym poklesom 😀
a ty si luci ako na tom? kedy mas ovu?

lucialen
10. sep 2009

Ovu asi az cez vikend, vajko este nedorastlo 😒 Zajtra mam 17DC, tak to vyzera na neskoru ovulku 😒 Ale co, hlavne aby nejaka bola 😉
Vsetky baby sa uz prestali citit tehu, dnes to uz kazda zhodnotila, ze sa daju k junovcatam,
Ale to hadam nie, z celej tejto varky cakajucich 🙂

lucialen
10. sep 2009

To dnes trochu prehnali v ordinacii, to uz vyzera ako argentinska telenovela 😀

lucialen
10. sep 2009

Idem uz spat, zase vstavam o 4tej hod a trepem sa do BA ☹ 😠
Tak dobru noc tehulky 😀

sharmana
10. sep 2009

no veru, dnes bola ordinacia dost drasticka.... scenarista to trosku pohnojil...

groka
10. sep 2009

caute

baby ja som asi neni v poriadku,celu druhu cast ordinacie som preplakala 😢

groka
10. sep 2009

nadenka zavidim ti ten kupel,romantiku ☹

sharmana
10. sep 2009

groka mne to pripadalo tiez priserne smutne... maly uz spinka? ako v skolke?

groka
10. sep 2009

sharmana maly spinka od 20:00,uz je to na dobrej ceste so skolkou,my sme dokukali este odsudene,mm pozera mafstory a ja idem asi spinkat,som nejaka o nicom,sledujem krcok a nelubi sa mi to,mam z toho depku,ked si spomeniem ze to nevyslo,plakala by som zase,a tak dookola stale to iste,rano zmeriam,maleho vezmem do skolky,zajtra nevarim,takze neviem co budem robit,mala by som sa pustit do spajze,ozehlit,ale sa mi nic nechce,pobede ideme na ten nakup na oslavu,v sobotu ide mm pre tortu,ak dostanem mrchu,nalada bude pod psa,bude mi to velmi luto..........idem haji,dobru nocku baby

nadenka tebe rano stupne teplota,citim to

sharmana 😉 papradie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre