• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dobrú groka a neboj a hlavne sa nestresuj....
10. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuk,cmuk,cmuk,cmuk,cmuk,cmuk,cmuk
10. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile: ja som opat vyspana do ruzova, kedze som zalomila o deviatej s drobcom :grinning:
teda baby, co to tu citam, take pesimisticke myslienky? pokial nepride mrcha, stale je nadej, ze to vyslo! ved teploty mate vsetky vysoke, halooooooooo :slight_smile:
11. sep 2009 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - zasnem nad tym, co pises. kamoska je v anglicku a ma rovnaku skusenost. to by clovek asi neveril, kym to nezazije. ludska zavist je otrasna :frowning2:
11. sep 2009 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - aj my v sobotu oslavujeme :slight_smile: uz sa fakt tesim, tie rozziarene danielkove ocka stoja za to. je mi jasne, ze ked dorazi mrcha budes smutna, ale zatial to na mrchu nevyzera, tak neboj. ja verim tomu, ze v sobotu budes uz mat na teste pekne viditelne // a oslava bude este krajsia :wink:
11. sep 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pozrite co mi dnes urobil graf ked som mu vyznacila teplotu http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25
11. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,grka j tmu erozumiem co ti to urobilo to akoze ti posunulo ovu? :confused: :confused: inak mla s pravdu s tou mojou teplotou :sweat_smile: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
ale este je len 12DPO :confused: takze nie je dovod na predcasnu radost :zipper_mouth:
inak vcera a ordinacia ta sekcia a rbila na antolskj to poznam podla tych priestorov :grinning: a dokonca som spoznala aj nasu docentku prednostku oddeleie pri ktorej a studenkova tvarila ako doktorka :wink: urcite by neozivovali dietata tak kratko a urcite by ho aintubovali a viezli na jisku /ach jaj ked sa na to pozriem z odborneho hladiska tak to trosku vcera pokrivkavalo :grinning: /
11. sep 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka ahoj moja,no takto,myslim si svoje o tebe s tvojim stavom :wink: :wink: :wink: nebudem este pisat,ale mam z teba radost velku :slight_smile:
11. sep 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte pisem jak madar zas som na mm notebooku kede svoj mam v spalni a tento je obyvacke zapnuty :sweat_smile:
zaintubovali :wink:
11. sep 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatko groka nebudem este nic hovorit brucho ma boli prsia tiez :unamused: typicky pms :rolling_eyes: takze cakam ked zacnem spinit :unamused: :zipper_mouth:
uvidime
11. sep 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ale ty mas tusim nejake vestecke sklony ked si si vcera tipla ze pojde hore :wink: :grinning:
11. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka keby si vedela ake krce mam ja a stale,s bolestou prs som sa rano zobudila tiez,takou palavou ci co,jak naliate,zazila som naliata prsia,takze tak,len bolest je taka
11. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale to je divne co ti to urobil ten ff :confused: :confused:
11. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka,no nieco hovoris :wink:
11. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co vravis na teplotku?som 10 krat kukla na neho ze vidim dobre
11. sep 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemohla byt ovu toho 29?podla mna :sweat_smile:
11. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka ovu bola na milion percent 18DC
11. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nadenka, pekne ti to islo hore...
Groka, tak tam tu teplotu nepis, a vrati ti ovulku. Ja som vcera mala mensi vytok, taky vodovy, zapisala som to do grafu a ono mi to ovulku uplne vymazalo, tak sa mi to nepacilo a vytok som dala prec... No neviem, ono je to len pocitac, nesmieme tomu verit na sto percent. A pekne ti stupla teplota, takze klidanek, este par dni pockat a pozitivne myslenie!!!
http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 - uz piaty den stale rovnaka teplota, hladam aj v galerii, ale take ako moje s rovnakou teplotou tam ich vela nie je, tak uvidime, vcera aj dnes rano citim stale podbrusko, ale este som len 7 DPO.
11. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka je to len pocitac ak by si si tam pridala este ine priznaky ohadom ovu mzno byt ti to oznacil inak :grinning:
ahoj peta ste si en na zaciatku lf takze este budu stupat teploty :wink:
11. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka skusam vselico ale stale nic,neviem co este mam spravit
11. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze niektore baby ked nesuhlasia s ovu tak maju nie cervenu ciaru ale modru ako to spravit?
11. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim modrou ale ni som si ista no a ked si do toho darumu co si myslis ze bola ovu zaznacila trebars vytok Egg alebo OPK + :wink:
11. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja tomu stale verim :wink:
11. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka tu o tom pise ta baba ako s to da zmenit
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
11. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 uz som mam babky :wink: krasne sa na tom pozera,ale neviem,bojim sa,mam velke bolesti
11. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka to je fakt divne. ten 26 DC to podla mna na ovu nevyzera. neskusila si si na 18DC zadat tehu vytok?
11. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, teda nie "tehu" vytok :grinning: ale ty tam mas zaznaceny "sticky", tak ti to ako ovu nevyznaci
11. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na lavom stlpci je analisis a posledna olonka v tom analysis je tuning overrige tam to zmenis
11. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - hlavne, ze sa teplota drzi nad cervenou ciarou. podla mna neva, ze je stale rovnaka.
11. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz si to zmenila :wink: ty groka si mala ovu vtedy kedy ja :wink: :grinning:
sisus comu veris? :sweat_smile:
11. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok