Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

baby takze ja ked som mala vcera romanticky kupel s mm to som si ublizila? 😨 😕
andzi kedze som minule mala taky mensi problm ohladom bt tak tam obcas kuki 😉

petafr
11. sep 2009

Rhodos mas pravdu, aj ja som si uvedomila, ze nestresujem len za seba, ale najnovsie aj za vas... asi je to taka nadej pre ostatne, ked niekto otehotnie, tak si povieme, ze konecne a ze nas to tiez caka, lebo pomaly sa to bude zuzovat a tym padom sa bude zvysovat sanca pre zvysne snazilky (hadam sa chapeme 😕 )
no idem dnes este k moru s drahym, uzivat si posledny den dovolenky, tak sa mi nechce, na buduci tyzden mam stretnutie vo firme, prezentacia vysledkov atd, no hroza, bude to katastrofa, v poslednom case som sa hadala so sefom cez telefon, lebo je to blb, tak teraz to budem mat nazivo...
tak dufam, ze buduci tyzden budem mat aspon dobru spravu, ze som tehulka a potom ma uz nebude nic moct vytocit...

groka
11. sep 2009

nadenka mali ste horucu vodu?je to nebezpecne,prekrvi sa maternica

nadenkaaa
11. sep 2009

groka v studenej sa zasadne nekupem 😀 😀

groka
11. sep 2009

inak keby som sa rozhodla testovat aj dnes na obed tak mi to zakazte 😀

nadenkaaa
11. sep 2009

no co uz ked to bude mat byt tak to bude ak nie tak nie tak pojdeme s vervou do 5 kola 😉

janulka04
11. sep 2009

AHOJTE BABY, tak ako vidim grafiky, tu to vyzera na septembrovy baby boom, tak tfuj tfuj tfuj....
no moja teplota bola dnes 36,8...ale kedze som tyzden, co som bola na Slovensku nemerala, tak netusim... 😅 ale som 23DC....

groka
11. sep 2009

nadenka rozdiel je studena a horuca az vrela,najlepsie je tepla v tehu letna=sprchovanie

nadenkaaa
11. sep 2009

ahoj jani to je uplne v pohode ta teplota 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

no to bolo tak vcera bol mm z roboty taky vystresovany tak som mu sama navrhla ze nech si spravime pekny vecer e nech sa na to co sa stalo vykasle a nech sa uvolni tak to som nevedela zeby som si mohla ublizit 😒

janulka04
11. sep 2009

www.womenzone.cz/app/tempr.aspx?s=19.8.2009&e=1... tu mam graf, ale som neznacila ten tyzden, ako vravim...no uvidime, moc sa nenadiejam, lebo sme sa nesnazilkovali tento cyklus privelmi.... 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

mchelle a ako bolo vcera na rodicku? 😀 ked ty uz mas taku skolacku 😀 😉

groka
11. sep 2009

nadenka,nechcem to tak priamo nazvat ublizit,vo vysokom stadiu tehu si moze zena privolat porod,aku ste teda mali tu vodu?hadam z nej nesla para 😀

michelle
11. sep 2009

groka, mala som raselinovy kupel a bol strasne horuci... po 20tich minutach som sa uz modlila, aby prisla sestricka, ze mam ist von, srdce mi busilo ako dive, tocila sa mi hlava... ked ma vyzvala von, cela stastna som isla pod sprchu, tam sa mi zatocila hlava a potom som par minut o sebe nevedela. museli ma kriesit, vraj som vobec nereagovala, manzel bol hotovy...
nadi presne tak, horuca voda je nebezpecna (hrozi potrat, pripadne nezahniezdenie), kym je tak normalne tepla, tak by to malo byt v pohode, ale podla mna prve dni-tyzdne po opldneni, kym este nie je krcok uplne uzavrety, je lepsie nekupat sa aj kvoli moznych bakteriam... pe istotu...

michelle
11. sep 2009

nadi, co ti poviem... ako na rodicku 🙂 vypytali od nas prachy, dozvedeli sme sa nejake zakladne info... a.. maju noveho triedneho, taky sympatak celkom, tak dufam, ze budu spolu vychadzat... 🙂
inac aj ja to vase testovanie a cakanie prezivam s vami. ked si vcera groka robila test a aj ked sme cakali na vysledky rhodos, normalne som sa rozklepala 😕 😅
janulka, grafik mas pekny 🙂

janulka04
11. sep 2009

nooo, michelle...ved uvidime.... 🙂
ale aj ja tak isto, ako bris testovala a neverila...ale normalne som sa tesila s nou, ked testikova ciarka stmavla.... 😉
je to fajn, ze sa tu vieme podrzat, no aj si poradit, ako mne s meranim BT.... 😀 😀 😀

nadenkaaa
11. sep 2009

no tak uplne para z nej nesla bola tepla ae nie zasa houca lebo ja by som d nej len tak nesla 😉 ja sa inak nekupem iba sa sprchujem neznasam horucu vanu to jedine ak je vonu uplne sychravo a este nekuria a clovek pride z vonku vyzimeny 😉 vana iba ked s mm ako v ramci romantiky alebo ako som pisala ked je clovek na jesen taky vyzimeny z vonku
veru aj ja to tak prezivam vsetko ked hociktora ide testovat z nas 😀

michelle
11. sep 2009

nadi, ake mas cisielko pri early pregnancy signs? ja len 19pts... nic moc no

groka
11. sep 2009

baby davam tomu 2 hodiny a pride mrcha,uz to viem

janulka04
11. sep 2009

jaaj, groka, dufam, ze nie

michelle
11. sep 2009

groka podla coho to vies? 😕

nadenkaaa
11. sep 2009

groka nekuvikaj dnes poitivne myslenie sme si povedali 😉
michelle ja mam 28pts nic moc 😔

sisa2
11. sep 2009

groka klud!!! takto si tu mrchu naozaj akurat tak privolas.

sisa2
11. sep 2009

nadi & michelle - to mate vo VIP verzii?

nadenkaaa
11. sep 2009

ano

groka
11. sep 2009

ok baby,kasme na celu mrchu

idem po moju lásočku do školky a ked prideme domkov,pojdem ho ulozit spinkat a ja dnes idem s nim si pospat,je skarene pocasie akurat tak na spanie

ta papa zatial babule

dzou
11. sep 2009

bre ranko 😀 tak vcera som si obhajila snazilkovanie 😀 😀 😀 😀 tak mooooooc tesim dnes som 10DC takze coskoro coskoro....
michel, nadi a groka sak mate super grafy co blaznite 😎 dufam, ze vam to vyjde

michelle
11. sep 2009

nadi, ccc tak keby som ja mala 28pts, tak sa tesim... 😒

nadenkaaa
11. sep 2009

preco michelle? 😕 ja n tom nic n tesenie nevidim 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre