• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
baby ja ked zajtra stupnem minimalne o 1 stupen hore,otvaram sampano,ale to akoze len tak ze mam chut :grinning: lebo mne este nikdy nestupla po meskani mrchy,ja uz chcem rano :dizzy_face:
12. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka :grinning: aj ja jazdy den uz len cakam na rano :wink: a teraz ked som vecer mala ten tahavy vytok tak som zvedava ale este sa mi zda skoro na ovulku tak neviem :unamused:
12. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou velmi pekny...
groka, aj ja mam chut na kolac :sweat_smile:
mne sa este inac vobec nechce riesit kociky... skor by som riesila nejaky nabytok, postielky a prebalovacie stoliky a tak... vo stvrtok som bola strazit 8mesacnu dcerku jednej kamaratke a na kojenie ma kupene take super kreslo aj s podnoznikom, uplna parada, davala som malej jest z flasky, strasne to bolo pohodlne... skusim pozriet na nete ci nenajdem...
12. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou...ja som tento mesiac tyzden nemerala, som bola na SK na dovoske, shony so svadbou svagrinej a vybavovacky a navyse som si ani ziadny hlien nenasla, ako zvcajne...co si mam od tohto cyklu :rolling_eyes: slubovat...
a pravdepodobne asi ovulka bola medzi 10DC a 23DC...mi FF napisalo....neviem...tazko :frowning2:
juuuuuj, babule, ani neviete, ako mi pomahate...obrovske dakujeeeeeem :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
12. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti viem co myslis tu v uk sa to pouziva bezne.. ja akoze este neriesi kociky ale davnejsie som kukala a vcera mi baby dali po drzke :grinning: ze je nemoderny tak len kukam a vlastne aj dobre sparvili lebo som teda zitila ze moznosti je ovela ovela viac...
12. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak jani vobec este nezufaj... to bolenie brucha ako na mrchu tu opisuje takmer kazda tehula tak uvidis ci to nie je to :wink:
12. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dajme nejaku temu.... :wink:
no kociky....mne sa pacil ten ruzovy, co sem vcera niektora dala link....a potom tie X.landery, co mam v albume :slight_smile:
12. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekneeee no ja mam ten oranzovy v albume no a teda vcera mi tu dali sprda ze je nemoderny :unamused: ale tak je pekny ale asi naozaj dost velky tak stale hladam... no nasla som este jeden super ale je cerveny a ja som chcela taky neutralny lebo si necheme dat povedat pohlavie babetka tak tu je http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_54_10751_-1_14051_59957_10001_14051 no a v inej farbe ho asi nemaju :unamused: a tiez nechapem vcera sisa pisala ze do pol roka musim mat vanicku a tento nma pokila som pochopila a pritom pisu ze je od narodenia...tak neviem ale aj tento je pekny ale zase cerveny :unamused: http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_54_10751_-1_14051_80012_10001_14051
12. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten druhy sa mi dzou paci viac...i ked neviem...tie male kolieska...niesu udrkotane? Vies, co myslim, ci to babo nevytrasie....? :confounded: Ja som v tych kocikoch tiez uz stratena.... :grinning:
12. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja som uz videla,ze aj pre chlapcov mali cerveno-cierny kocik :wink:
12. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo vyzeraju dost male :sweat_smile: no neviem aj ja som stratena :confused: ale tak neviem nastastie tu skoro na kazdej stranke pisu ludia referencie ze ako su spokojny s tymi kocikmy tak ked uz budem tehu tak urcite nejaky ten tyzden stravim kym sa nakonoec rozhodnema ze aky
12. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je mi luto ale dnes vas opusatam,je mi strasne zle od zaludka,ked sispomeniem na chlebicky,ci zakusky alebo tortu,fuj
12. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherr no mne sa to nahodou aj paci :wink: moj pes je pes :grinning: a ma cierno cerveny oboj a je strasnyyyyyyy fesaaaaaak no ale kuknite co som teraz nasla to vidim prvykrat http://www.pramcentreonline.co.uk/shop/product.php?product_id=3682
groka a my ti zavidime :grinning:
12. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, groka..tak utekaj...dopismenkovania....a BT nech stupa :wink:
12. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mm chce strasne sportovy kocik Ferrari - mame totiz predajnu s tovarom F1 a hlavne Ferrari,takze uz teraz viem,ze ked bude vsetko v poriadku,tak male bude mat vsetky bodynka a dupacky a tricecka ferrari,co mame :grinning: no a on chce aj ten kocik,ale ja hovorim,ze je to zbytocne,lebo ked uz budeme kupovat kocik,tak kombinovany a tam sportova cast bude :unamused: no uvidime ako to nakoniec dopadne :wink:

groka bru nocku :slight_smile:

sisa oneskorene vsetko naj danielkovi :wink:
12. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa babulky moje,idem do postele :pensive:
12. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou. najlepsie ked nabehnes do obchodov a pozries sa osobne, porovnás ich, povozíš si ich, aby si zistila, ako sa s nimi manipuluje, co je dôležité, ked budes vystupovat s kočíkom na chodníky, ci sa dá otocit aj na mieste.. v tom sú dobré tie otocné kolieska... atd...
12. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka tak bubkaj chudatko arano referuj teplotu :wink:
12. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak je tu tema na co davat pozor pri vybere kocika a su tam celkom dobre rady :sunglasses:
12. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak kuknem cheer no ja som si nikdy nemyslela ze vyber kocika je taka zlozita zalezitost :grinning: ale taka prijemna :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic babulky aj ja vas uz opustam tak dobru
12. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aj ja idem, nejaka som rozbita....
majte sa tu nadherne a dopismenkovania
12. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee dievcata, zostal tu este niekto? :confused:
12. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle ja som tu :slight_smile: pozeram jojku jednym okom :sunglasses:
12. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda - sobota vecer a vsetky sme hotove :grinning: pojdem aj ja asi pomaly...
12. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej cheer, supis... potrebujem prehodit par slov.. mam PMS, do dvoch dni som "red", tak mam taku... ako sa povie melancholicku naladu :frowning2:
ty sa mas ako? citala som, ze ti uz prestavs byt zle, no supis sprava :slight_smile:
12. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle no to uz nie je aktualne,kedze vcera som hodila prvu tycku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som sa uz tesila,ze bude koniec :grinning: a ako vies,ze je to pms? :wink: ja inak hladam den,kedy to pojdeme konecne oznamit nasim,len ja robim,mm robi a este k tomu ocino je teraz na lieceni a chodi domov len na weekend :unamused: som myslela,ze im to povieme dnes,lenze mm musel vziat v praci 24-ku,lebo kolega ma dovolenku :confounded:
12. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, citim to, poznam sa. navyse som skusila ovu test ako tehotensky a vysiel mi negativny... a aj ostatne "telesne zmeny" tomu nasvedcuju.
hmm este ste to neoznamili? fuu mate riadnu trpezlivost :slight_smile: netusia nic? ...mozno vam to vyjde na uduci vikend... a ta tycka, mozno ola prva a zaroven posledna - ako vykricnik za tehunevolnostami :wink:
12. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bodaj by si mala s tym vykricnikom pravdu :grinning: no neviem,mama mozno nieco tusi,chvilami mam taky pocit a chvilami nie :grinning: no buduci weekend tu mame vinobranie,tak hadam si najdeme na to cas - nemozeme to na nich len tak vyhrknut :grinning:
no tak hadam toto bude tvoja posledna mrcha tento rok :wink:
12. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite si najdete, verim tomu :wink:
aj ja dufam, ze posledna... uvidiiiime :slight_smile:
minuly rok sme boli v pk na vinobrani, bolo tam priiserne vela ludi, museli sme sa normalne predierat davom.. ale medovinka, burciacik a makove lokse boli mnam :wink:
12. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok