Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
13. sep 2009

ahojte baby, aj ja som uz naspat, bola som vonku, je krasne pocasko... Bola som s kamaratkou a jej 13mesacnym syncekom, aj ja uz chcem!!!
Groka, Nadi!!!! Baby, co sa to stalo? Ja som vas videla uz obe tehulky, no moje predpovede stoja za velke nic... To snad nebudeme mat len jednu tehulku mesacne!!! 😒 😠
ale ako som vravela, september je najplodnejsi mesiac z celeho roka, takze sup a ide sa na vec... Ja cakam a cakam, dnes som 9DPO, uz nic vobec necitim, ziadne pichanie, ziadny vytok, teplota zatial hore. Dovcera som mala velku nadej a od dnesneho obdobia zacinam mat pocit, ze z toho nic nebude...
Ale nebudem negativna... uvidime, tento mesiac som ovela kludnejsia ako minuly...
dzou, skus si bylinky pytat podla latinskeho mena, ja som to tu tak robila vo FR, a v lekarni som sa takto dohovorila... ale ja mam stastie, moja mamina sa hra na bylinkarku, takze mam vsetko z domu...

petafr
13. sep 2009

ba, dnes mi nieco je, toci sa mi hlava, asi mam nizky tlak, ale som si myslela, ze to mam z hladu, ale teraz som sa najedla a este stale sa toci 😖

dzou
13. sep 2009

no michel sa este stae nic nie je stratene... mozno prave ty budes mat stastie 😉
peti no vyskusam podla toho latinskeho mena, uvidim... dufam, ze budu na mna kukat jak na debila 😅 a teda peti jednym z tehu priznakov je ze nemas ziadne priznaky 😉

petafr
13. sep 2009

michelle, krasny graf!!! Ak zajtra neklesne, tak budes testovat??? 😕
dzou, bude sranda uvidis 😀 no graf mam v pohode, najhorsie su dva tri posledne dni, uz len cakat ci klesne, ci neklesne... 😝 uvidime, ale vravim, uz sa necitim velmi nadejne... ale by mi bolo luto, kebyze nekocikujem so sharmi 😉

nadenkaaa
13. sep 2009

michelle si dnes chcela testovat ako to dopadlo? 😉

dzou
13. sep 2009

no michell ak neklesne tak urcite testuj 😉
no sak peti tie posledne dni su na drzku ja som teraz v dobrej nalade lebo sa blizi ovulka, ale potom budem na tom presne tak ako vy

michelle
13. sep 2009

dzou a peti, praveze ja citim,ze z toho nic nebude... teplota sice zatial neklesla, ale vcera som mala totalny PMS, krcok ako pred ms, ovu test negativny (vraj by mal byt citlivejsi ako tehotensky, tekze vcera na 12DPO by mi uz podla mna nieco ukazal..) a k tomu presne ten pocit, co mas ty peti, ze od piatku citim, ze to nevyslo. nebudem testovat, len ak by naaaahodou teplota vyrazne stupla. inac do stredy ocavam ms. ak by neprisiel a teplota by stupala, az vtedy testnem...
inac aj ja som dnes taka cudna, zacina ma pobolievat hlava, tak asi to bude tym, ze sa meni tlak (tu sa zamracilo), pripadne dalsi z PMS znakov... 😖 no co uz, "dnes vam to nevyslo, mozno nabuduuce, hudnu za vas vyberie nas hudibny redaktor" 😀 😀

michelle
13. sep 2009

nadi kedze som vcera testla OPK a bol negat, nejdem nicim tehu test... ten by bol este belsi 😀

dzou
13. sep 2009

no mich je to tak ze niekdey uz proste clovek vie ze asi nic ☹ ale este raz napisem... mrcha stale nie je nadej umiera az posledna

petafr
13. sep 2009

michelle mas pravdu, ked ti neukazal OPK, zbytocne budes robit, treba naozaj pockat este zo dva dni, ako sa to bude vyvijat... dnes tu mame cely den negativnu auru...kedze nam to skoro vsetkym vychadza skoro v rovnake dni... jaj michelle, tak ti drzim palce, ja sa uz aj bojim zajtra rana, ci nebude teplota klesat, ja cakam MS na stredu, ibaze by sa mi predlzil cyklus... 😒

michelle
13. sep 2009

dzou, ta moja (nadej) este uplne neumrela, momantalne je by som povedala v koome 😀

dzou
13. sep 2009

tak ziadna negativna aura... baby hlavy hore sak raz sa to podarit musi 😉

michelle
13. sep 2009

peti, drzim ti palceky velmi 🙂
nadi a presne ako hovoris, meranim a zapisovanim BT sme si aspon (bohuzial len niektore) iste, ze mame ovu a cyklus viac menej pravidelny... ked dostanem partizanov, pojdem si kupit ten teplomer s 2 desatinnymi miestami. groka ho asi ma, kedze zapisuje aj ine teploty a tie na presne cele desatinne miesta... tam vidnon ten pokles alebo vzostup lepsie..

michelle
13. sep 2009

negativna aura? 😕 ...skor neocakavana realita asi... co sa da robit...

dzou
13. sep 2009

no sak ja som zvedava ci ta moja ovulka bude ci ju ff vyznaci, ale tak zatial si myslim ze hej a ked to tentraz nevyjde tak dalsi cyklus sa pokusim zohnat si ten caj a asi tiez taky teplomer ako mich pise
michel tak mozno sa preberie z komy 😀 drzim palce aby ano 😉

petafr
13. sep 2009

inac to je pravda, ja som sa tiez obavala, ze nemavam ovulku, lebo nemavam ziadny vytok ani ma nic neboli pocas ovulky, odkedy som prestala brat HAK... divne, mam sice len bodkovanu ciaru na FF, ale aj tak to vyzera na istu ovulku, takze sme pozitivne!!! 😎
michelle myslis, ze dve desatinne miesta ti povedia toho viac ako jedno? 🙄 😉

nadenkaaa
13. sep 2009

michelle neklesaj na duchua hlavne necakaj mrchu 😀 uvidis ako sa to bude dalej vyvijat s tvojou teplotou 😉 dufam ze vystupi 😵
tak u mna nech je uz mrcha prec a mozme zacat dalsie kolo 😉 😉mozno prave toto bude to vitazne ktovie 😅 😵 bodaj by 😀

petafr
13. sep 2009

hadzem temu baby, ste za dudliky alebo proti? Okolo mna vidim aj to aj to, ja som skor dudlik len z casu na cas a co najmenej, ale niekedy to moze pomoct, asi to zalezi aj od toho, ci je babo pokojne alebo naopak...
(to aby sme nemysleli na teploty uz 🙂 )

nadenkaaa
13. sep 2009

neviem myslim ze je mi uplne jedno ci meriam s teplomerom ktory meria na jedno alebo dve desatinne miesta ak mas ovu tak ju mas ci merias s tym alebo s tym nie? 😉 skor pojdem mojmu drahemu kupit nejake vitaminy a zacnem pit ten caj -ved ide jesen caj bude dobry 😅 😀

dzou
13. sep 2009

noooo tak ja som nad tym este nejak nerozmslala, ale urcite o nie je dobre na vyvoj chrupu takze si asi necham poradit-najskor od vas 😉

nadenkaaa
13. sep 2009

baby to zavisi od dietata niektore babetka dudel vyslovene odmietaju pokial by bola moznost moc by som mu ho nedavala ale pokial nebude pomoci tak aj dudel bude dobry 😀 urcite ale co najskor oducat od dudla 😉 hlavne nehc si nezvykne s nim zaspavat 😉 ale pre deti je to fyziologicke normalne ze dudlikuju 😉 ale zasa nic netreba prehanat nie ze budem potom dieta pomaly do skoly pojde s dudlom 😀 😀

michelle
13. sep 2009

peti myslim, ze ano. lebo napriklad vcera som mohla mat teplotu dajme tomu 37,09 a dnes napriklad 37,01 a to uz by bol pokles (pripadne cele naopak). takto sa to javi ako rovnaka teplota.
nadi neklesam... ja to citim.. 😔 ze to pride... ale neva, ide sa dalej 🙂 do vitazneho kola ako pises! 😎
peti, vo vseobecnosti som proti dudlikom, ak ho nie je treby tak naco? ..ale bohuzial z vlastnej skusenosti viem, ze niekedy je to velka pomoc.... ako babo bude v pohode, nebudem mu ho davat, ale ak bude zle, tak sa nebudem branit zubami nechtami 😀

dzou
13. sep 2009

no tu to vidat bezne velke deti a dudel v puse... hrozne a uz aj na SVK vydat deti na voditku? no to je strasne, ako keby som mala psa...

michelle
13. sep 2009

dzou cooo? to je sila... to snad ani pravda neni.. 😕

dzou
13. sep 2009

no fakt normalne im to daju ako popruhy okolo tela a k tomu ide take voditko jak na psa!!!! fakt strasne to ked su tu take kravy co si spravia 4-5deti za sebou a potom si s nimi nevedia dat rady, co tu chodi ten serial supernanny tak to by ste cucali ze co daktore deti tu dokazu, biju mamu a utekaju a nechcu zastavit(fakt mi to ale pripominalo ake keby som ja behala za svojim psom a nechcel ma pocuvnut a utekal predomnou)a vacsinou sa manzel len necinne na to kuka... no ten moj by dostal zprda ... ale vacsinou su na vine rodicia..

petafr
13. sep 2009

dzou tu vo FR tiez, niekedy este 6rocne deti s dudou, hroza... alebo niektore bez dudy ale do 6roku s prstom v ustach ale vkuse! A to je este len z toho chrup, skoro vsetky deti tu nosia strojceky 🙄 , hlavne kvoli tym prstom, od toho ho oducis tazsie ako od dudy, tu len jednoduche vezmes, ale prst ma so sebou stale 😀
voditka tu su tiez rozsirene ale ovela menej ako v UK, si pamatam, ked som bola aupairka (juj to je uz davno) tak to bolo bezne...

petafr
13. sep 2009

michelle, hej v tom mas pravdu, ja som mala tiez pat dni za sebou rovnaku teplotu, ale zase ked je stupanie a pokles pred MS, tak je to poriadne badatelne... no nic proti...

nadenkaaa
13. sep 2009

dzou no tak to mi uz je len robota dieta na voditku 😖 🙄 to je otrasne ale pre nich evidentne normalne bohuzial no co uz hlavne ze ty v uk im budes ukazovat ze to ide aj bez voditka nie?zavedies novu modu 😉

dzou
13. sep 2009

no tu keby ste dakedy videli co oni dokazu tak sa vam rozum zastavuje... uplne male narodene babetka ze vidno ze to ma len 2-3dni a uz v tescu s nim na nakupoch( zeny chodia z porodnice domov vden alebo den po porodu!!!!!), vonku kosa jak v rusku, mama nababusena a babo v kociku bez ponoziek a bez ciapocky!!!!no ato este nic nie je...fakt hroza sa vobec necudujem ze tu je tolko dementov postihnutych ked to uz musim tak napisat

petafr
13. sep 2009

dzou si sa rozohnila 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre