• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Pekne si to vyriesila s tym teplomerom :grinning: Vsak je paradny Jani, normalne by som chcela dvojicky :grinning: To uz je asi pre take vacsie deti :wink:
14. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je, luci...aj farba sa mi paci...a vyzera, ze sa snim musi vyborne jazdit....nooo....aaale ako vravim, ta farba ma dostala....
14. sep 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a luci...co sa dvojiciek tyka...co neni moze byt.. :wink: :grinning:
14. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, viete mi poradit? Dnes mi odisla mrcha a pred chvilou mi ovutester ukazal krasne papradie :confused: to akoze mam ovu hned po skonceni mrchy? :confused: Michelle pisala, ze tieto testery nie su velmi spolahlive, mate s tym niektora skusenost?

jani, dobre s tym teplomerom :grinning: hlavne ked si predstavim ako si ho lovila :grinning:
14. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....rhodos, nechci vediet :unamused: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer. :grinning:
jani. dakujeeeem :wink:
babule ma nestvite, pridajte sa niekto ku mne a bris... ja ešte vírusíky nemôžem poslat, nemám to oficiálne potvrdené to tehu....
peti. vyzerá to dobre s tou teplotkou, držim ti palce, by som sa veeeelmi potesila a ked prides na sk, tak sa stretneme a hned oslavime, "s dzúsikmi" :grinning:
14. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ozaj...virusiky...tu sa stale niekto stazuje, ze je malo tehuliek :wink: ...ale skade tehu virusiky nabrat? Nejako je ich malo v poslednom case :unamused:
14. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi, no sa uz tazko pridam, maj som uz nestihla, ale jun si uz nedam vziat :grinning:
14. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos. ale ved to az taký rozdiel nie je, máj či jún :wink: a okrem toho, nie všetky sme mali narovnako ms, takže niektoré, ak otehotniete, tak budete mat termín možno len dva týždne po mne :slight_smile:
14. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dufam, ze sa pridam ku junovkam :wink: baby sa normalne uz neviem dockat rana ze aka bude teplota ci klesne alebo sa uz zdvihne :wink:
luci no na ebay sa daju kupit faaaakt kraaaasne kociky a za velmi dobre ceny :wink:
14. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby ktore pozivate ff oplati sa kupit si vip alebo je to len taka zbytocnost, co myslite?
14. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja cakam na teplotu zajtra...ak klesne, ani testovat nebudem. :frowning2: ....zajtra 28DC a mala by mrska prist :confused:
14. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja cakam na ovu tak som myslela ine klesani a stupanie :wink: ale jani tebe dufam, ze uz neklesne ani trosicku :dizzy_face:
14. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, prvykrat som pozerala na ebay, ale tie anglicanky maju vkus :confused: bud cierne alebo ruzove, pripadne cervene :unamused: Mne sa take tmave napacia, ale ten pre dvojicky ma uputal :slight_smile:
14. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ja viem, dzou....si spominala.... :wink:
no moc sa nenadiejam a ako som pisala, mam mega zasobu vloziek.... :grinning:
14. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ja uz ani neviem sorry jani :wink: no sak akuart som tu niekde minle pisala z straaaaaaaaaasne vela je tam tmavych kocikov a malo takych farebnejsich ja by som chcela nejaky do zelena alebo oranzova
14. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mala zeleny tank pri malych....teraz chcem nieco pestre.... :sweat_smile:
14. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak mne sa velmi paci kombinacia farieb tyrkysovomodra a oranzova, ale taky kocik som este nevydela :confused: tak budem musiet poriadne pokukat... a najlepsie na jednej stranke som nasla kopec bielych kocikov si neviem predstavit to cistenie :sweat_smile:
14. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biele? to by sa mi ani nepacilo....ten ruzovy, co dala Luci link bol fajnovucky....ale ja uz dev baby mam, tak by som radsej brala chlapca...a ruzovy kocik pre chlapaka si neviem predstavit :grinning: :grinning: :grinning:
tak ale uvidime, co sa raz zadari..... :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani. ja som si tiež kúpila den predtým, ako som testovala, vrece vložiek :grinning:
mne sa páči tiez aj oranžová, aj červená na kočíku, ale aj šedá a čierna.... ja zas vôbec nemusím také kriklavé farby.... ale na výber mám ešte čas...
ozaj jani, len tak zo zaujímavosti, ako si to riešila s dvojičkami, myslím íst sama von, do obchodu a podobne... dalo sa s kočíkom pred dvojičky aj niekam dostat?
14. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavila :grinning:
dufam, ze teplota rano pojde pekne hore a clearblue vyuzijes :wink: drzim palceky!!!!
14. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ska prave ze nechapem ked by si niekto kupil biely kocik :confused: no sharmi ty si uz aspon tehu a my este nic a uz kukame na kociky... :grinning:
14. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, sharmi, ja som neriesila....proste som sa tam vopchala a basta...pamatam, ze raz na mna zavolali predavacky veduceho, ze co tam robim, ze ludia nemozu prejst s vozikmi....tak som mu povedala, nech mi na ne da desat minut pozor, kym nakupim....a mala som stastie, ako byvali kludne, vedy vrieskali ako o zivot, tak si to rozmyslel asi :grinning: :grinning: :grinning: ....alebo som zamestnala nejaku znamu osobu pred predajnou, nastastie som predtym byvala v Stupave a tam pozna kazdy kazdeho...ale priznam sa, ze panicky strach, ze ich necham niekde same a niekto sa mi natrepe do kociku a tutu nunu na ne, ma drzal doooooooooooost dlho :grinning:
14. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi - super, gratulujem!
14. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Luci tak ako bolo na folikulke?ja som bola rano a uz bol prasknuty tak som sa potesila..
dzou,uz ti stupla teplotka?ja mam dva dni 37,1..akoze viac som nemerala... :grinning:
14. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, sepember to isti.... :grinning: mam strasnu zimnicu...uvidime, co bude zajtra
14. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, zasa kociky :dizzy_face: ja chcem modry alebo zeleny. druhe babo by sme vraj mali mat dievcatko, tak uvidime. ale myslim, ze aj dievcatko moze byt v modrom (tyrkysovom) kociku, nie?
14. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, mne sa taka petrolejova farba paci...ale taky kocik som este nenasla.... :rolling_eyes:
14. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xena no teplota este viac klesla aj brucho viac boli tak uvidim co sa stane zajtra :wink: tak drzim palce xeny, no luci sa mi zda nepraskol vytvorila sa jej cysta alebo nieco take :frowning2:
inac jani az doteraz mi nejak uslo ze mas dvojicky aj tvoj pas som uz predtym pozerala a nejak som si to nevsimla :sweat_smile: ale teraz som kukala fotecky tak kraaaaaaasne mat dcerky :wink:
14. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - dufam, ze ti to rychlo prejde a bude ti lepsie. ale aspon sa potapac moze lepsie zavrtat, ked sa nevladzes branit :wink:
14. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok