Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
14. sep 2009

Pekne si to vyriesila s tym teplomerom 😀 Vsak je paradny Jani, normalne by som chcela dvojicky 😀 To uz je asi pre take vacsie deti 😉

janulka04
14. sep 2009

je, luci...aj farba sa mi paci...a vyzera, ze sa snim musi vyborne jazdit....nooo....aaale ako vravim, ta farba ma dostala....

janulka04
14. sep 2009

a luci...co sa dvojiciek tyka...co neni moze byt.. 😉 😀

rhodosbb
14. sep 2009

baby, viete mi poradit? Dnes mi odisla mrcha a pred chvilou mi ovutester ukazal krasne papradie 😕 to akoze mam ovu hned po skonceni mrchy? 😕 Michelle pisala, ze tieto testery nie su velmi spolahlive, mate s tym niektora skusenost?

jani, dobre s tym teplomerom 😀 hlavne ked si predstavim ako si ho lovila 😀

janulka04
14. sep 2009

no....rhodos, nechci vediet 😒 😀 😀

sharmana
14. sep 2009

cheer. 😀
jani. dakujeeeem 😉
babule ma nestvite, pridajte sa niekto ku mne a bris... ja ešte vírusíky nemôžem poslat, nemám to oficiálne potvrdené to tehu....
peti. vyzerá to dobre s tou teplotkou, držim ti palce, by som sa veeeelmi potesila a ked prides na sk, tak sa stretneme a hned oslavime, "s dzúsikmi" 😀

janulka04
14. sep 2009

no ozaj...virusiky...tu sa stale niekto stazuje, ze je malo tehuliek 😉 ...ale skade tehu virusiky nabrat? Nejako je ich malo v poslednom case 😒

rhodosbb
14. sep 2009

sharmi, no sa uz tazko pridam, maj som uz nestihla, ale jun si uz nedam vziat 😀

sharmana
14. sep 2009

rhodos. ale ved to az taký rozdiel nie je, máj či jún 😉 a okrem toho, nie všetky sme mali narovnako ms, takže niektoré, ak otehotniete, tak budete mat termín možno len dva týždne po mne 🙂

dzou
14. sep 2009

tak ja dufam, ze sa pridam ku junovkam 😉 baby sa normalne uz neviem dockat rana ze aka bude teplota ci klesne alebo sa uz zdvihne 😉
luci no na ebay sa daju kupit faaaakt kraaaasne kociky a za velmi dobre ceny 😉

dzou
14. sep 2009

a baby ktore pozivate ff oplati sa kupit si vip alebo je to len taka zbytocnost, co myslite?

janulka04
14. sep 2009

aj ja cakam na teplotu zajtra...ak klesne, ani testovat nebudem. ☹ ....zajtra 28DC a mala by mrska prist 😕

dzou
14. sep 2009

no ja cakam na ovu tak som myslela ine klesani a stupanie 😉 ale jani tebe dufam, ze uz neklesne ani trosicku 😵

lucialen
14. sep 2009

Dzou, prvykrat som pozerala na ebay, ale tie anglicanky maju vkus 😕 bud cierne alebo ruzove, pripadne cervene 😒 Mne sa take tmave napacia, ale ten pre dvojicky ma uputal 🙂

janulka04
14. sep 2009

😉 ja viem, dzou....si spominala.... 😉
no moc sa nenadiejam a ako som pisala, mam mega zasobu vloziek.... 😀

dzou
14. sep 2009

jaj ja uz ani neviem sorry jani 😉 no sak akuart som tu niekde minle pisala z straaaaaaaaaasne vela je tam tmavych kocikov a malo takych farebnejsich ja by som chcela nejaky do zelena alebo oranzova

janulka04
14. sep 2009

ja mala zeleny tank pri malych....teraz chcem nieco pestre.... 😅

dzou
14. sep 2009

no sak mne sa velmi paci kombinacia farieb tyrkysovomodra a oranzova, ale taky kocik som este nevydela 😕 tak budem musiet poriadne pokukat... a najlepsie na jednej stranke som nasla kopec bielych kocikov si neviem predstavit to cistenie 😅

janulka04
14. sep 2009

biele? to by sa mi ani nepacilo....ten ruzovy, co dala Luci link bol fajnovucky....ale ja uz dev baby mam, tak by som radsej brala chlapca...a ruzovy kocik pre chlapaka si neviem predstavit 😀 😀 😀
tak ale uvidime, co sa raz zadari..... 😀 😀 😀

sharmana
14. sep 2009

jani. ja som si tiež kúpila den predtým, ako som testovala, vrece vložiek 😀
mne sa páči tiez aj oranžová, aj červená na kočíku, ale aj šedá a čierna.... ja zas vôbec nemusím také kriklavé farby.... ale na výber mám ešte čas...
ozaj jani, len tak zo zaujímavosti, ako si to riešila s dvojičkami, myslím íst sama von, do obchodu a podobne... dalo sa s kočíkom pred dvojičky aj niekam dostat?

sisa2
14. sep 2009

jani 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀
dufam, ze teplota rano pojde pekne hore a clearblue vyuzijes 😉 drzim palceky!!!!

dzou
14. sep 2009

no ska prave ze nechapem ked by si niekto kupil biely kocik 😕 no sharmi ty si uz aspon tehu a my este nic a uz kukame na kociky... 😀

janulka04
14. sep 2009

jaj, sharmi, ja som neriesila....proste som sa tam vopchala a basta...pamatam, ze raz na mna zavolali predavacky veduceho, ze co tam robim, ze ludia nemozu prejst s vozikmi....tak som mu povedala, nech mi na ne da desat minut pozor, kym nakupim....a mala som stastie, ako byvali kludne, vedy vrieskali ako o zivot, tak si to rozmyslel asi 😀 😀 😀 ....alebo som zamestnala nejaku znamu osobu pred predajnou, nastastie som predtym byvala v Stupave a tam pozna kazdy kazdeho...ale priznam sa, ze panicky strach, ze ich necham niekde same a niekto sa mi natrepe do kociku a tutu nunu na ne, ma drzal doooooooooooost dlho 😀

sisa2
14. sep 2009

sharmi - super, gratulujem!

xena323
14. sep 2009

ahoj Luci tak ako bolo na folikulke?ja som bola rano a uz bol prasknuty tak som sa potesila..
dzou,uz ti stupla teplotka?ja mam dva dni 37,1..akoze viac som nemerala... 😀

janulka04
14. sep 2009

sisa, sepember to isti.... 😀 mam strasnu zimnicu...uvidime, co bude zajtra

sisa2
14. sep 2009

jej, zasa kociky 😵 ja chcem modry alebo zeleny. druhe babo by sme vraj mali mat dievcatko, tak uvidime. ale myslim, ze aj dievcatko moze byt v modrom (tyrkysovom) kociku, nie?

janulka04
14. sep 2009

sisa, mne sa taka petrolejova farba paci...ale taky kocik som este nenasla.... 🙄

dzou
14. sep 2009

ahoj xena no teplota este viac klesla aj brucho viac boli tak uvidim co sa stane zajtra 😉 tak drzim palce xeny, no luci sa mi zda nepraskol vytvorila sa jej cysta alebo nieco take ☹
inac jani az doteraz mi nejak uslo ze mas dvojicky aj tvoj pas som uz predtym pozerala a nejak som si to nevsimla 😅 ale teraz som kukala fotecky tak kraaaaaaasne mat dcerky 😉

sisa2
14. sep 2009

jani - dufam, ze ti to rychlo prejde a bude ti lepsie. ale aspon sa potapac moze lepsie zavrtat, ked sa nevladzes branit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre