Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
15. sep 2009

sharmi, tak sme na tom rovnako...my sme sa asi len tiez nejaknahodne trafili....a teraz tie obavy....

dzou
15. sep 2009

jeeezis jani ty nasi dvaja su skoro rovnaky a bavim.... do jeho dielne pomaly ani nechodim...takze vsetko tak ma poukladane presne tak ako on chce a tiez sa strasne bavim ked nieco nevie najst...co je inac dost casro 😀
a rozculuje sa pri tom jak blazon... no ale milujeme ich , no nie?

janulka04
15. sep 2009

jasne, ze ho lubim 😀
asi hej, to vyzera na to iste...a viete baby, co robil minule? strihal suche listy na vsetkych kvetinach...som musela ist prec, lebo to so mnou uz cukalo, ze vybuchnem smiechom

janulka04
15. sep 2009

sharmi, poslem ti ho letecky.... 😀 😀

dzou
15. sep 2009

no baby tak ked vy ste len tak nahodne otehu s pannicami v ich znameni tak aj mne sa to dufam, podari....no my urcite neprestaneme s keksikovanim ale pokia sa to tento cyklus nepodari tak oklo 10-11DC ho budem musiet krotit lebo potom v case ovulky uz potrebuje aspon den oddych a to si nemozme dovolit 😉

dzou
15. sep 2009

no niekedy su strasne smiesny....a najme ked ich niekto tak dobre nepoznam ako my ich milujece a chapave manzelky 😉 tak napr moja mama ta dakedy na neho kuka ze sa asi zblaznil 😀

groka
15. sep 2009

ahojte

janulka srdecne ti blahozelam,tesim sa spolu s tebou

janulka a to mas aky test?ja to vidim prvy krat,co znamena ta 1 a co ta 2?a to si kedy v noci testovala?

moj synator je riadne chory,sople,kasel,ja kasel,nechce fukat,nic,tak len kvapky mu davam,caj a sirup na kasel a kamoskyna mala ma tiez sople a podobne,co chodi tiez do skolky ako moj maly

inak vcera bolo dobre,ked som prisla po neho boli akurat vonku a nic nejedol len olovrant,som z neho zufala

ja mam mrchu ako sa parti,nech uz sa skonci,este pocitam tak 3 dni bude a koniec a potom sup snazilkovat,

baby,poslite mi nejaka dobra dusa virusiky,budem ich potrebovat

kkatkaa
15. sep 2009

ahojte baby hned taka krasna sprava janíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí to je krááááááááááááááááááááásneeeeeeeeeeeeeee hrozne moc ti gratulujeeeeeeeeeeeeeeem a tesííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím sa s tebou a drzim palce aby bolo vsetko ok 😀 😀 😀

janulka04
15. sep 2009

😀 😀 😀 no ale priznam sa, mne to vyhovuje, lebo niekedy sa mi tak strasne nic nechce, tak je fajn...ked na to niesom sama
dzou.... 😀 😀

kkatkaa
15. sep 2009

ahojky groka aj my sme chori teda mm vratil sa z roboty ma zapchaty nos a vsetko ho boli tak teraz spinka som tu ako myska

dzou
15. sep 2009

joj to co som napisal... manzelky...no vy ano ja som len partnerka , ale tak my sme uz skoro ako manzelia 😉
ahoj groka no to je taky digitalny test tu v uk ho maju bezne a ta 1-2 ukazuje ze ako dlho je toheotna od oplodnenia 😉

kkatkaa
15. sep 2009

to s tym znameniami asi na tom nieco pravdy bude ked mame tri tehule a vsetky maju panicov. moj mm je blizenec. ma tu este niektora blizenca? tak potom musime vypatrat kedy budu mat oni svoje extra plodne obdobie aby sme vedeli kedy sa konecne uz zadari aj nam 😀

dzou
15. sep 2009

inac aj ja mam dva take testy doma, ale si ich schovavam ze ak mi vyjdu // na klasickom tak potom, nechcme tam vidite not pregnant ☹

groka
15. sep 2009

dzou no to je super,takze janulka si tehotna 2tt alebo 3tt?

kkatkaa
15. sep 2009

este som zabudla aj ja si pjosim tehu virusiky tak tehulky nase cinte sa a poplujte nas

dzou
15. sep 2009

ja este nie som tehula ci kto ma este pannica?

janulka04
15. sep 2009

kati, groka, dakujem
groka ten test ukazuje v ktorom ttasi si, ale v pribalovom letaku je napisane, ze odchylka moze by az jeden cyklus...to je digi tehu test Clearblue, nejaka z vas o nom tu vcera pisala...no a co uz narobim, mi bolo treba cikat, tak aby som nesla sama, zobrala som test so sebou a z WC sme sli dvaja 😀 😀 😀
a tu je par virusikov.....i ked ja stale este baby moc neverim a v piatok otestujem znovu
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

groka
15. sep 2009

baby a ktore este chybame aby sme zmenili nazov?
teda ja,dzou,michell,andzi,kkatka,rhodos,nadenka,sisa?

groka
15. sep 2009

chytaaaaaaaaaaam dakujeeeeeeeeeeeem

dzou
15. sep 2009

inac jani sa podla mna vobec nemusis bat, lebo tieto digi testy ti presne vyrataju 3 minuty a potom ukazu vysledok nie je sanca aby sa tam ta ciarka ukazala po limite... a ked tam ta ciarka nie je test ju nezachyti uz som to mala aj rozobrane 😀

janulka04
15. sep 2009

groka...cinte sa baby....nech to stihneme vsetky do leta 😀 😀 anebude Zaciname v juli, ale Koncime najneskor v juli 😉

groka
15. sep 2009

podla jonasa akoze som najviac plodna zajtra,dobra haluz

dzou
15. sep 2009

aj ja chceeeeem vyruuuusky.... groka aky nazov myslis temy? no a teda groka a dnes siel do skolky? a preco nechce papat?

groka
15. sep 2009

ale ja to skusim zajtra 😉 lebo minuly meisac som skusila podla neho ale o den skor,teraz teda skusim presne v ten den

janulka04
15. sep 2009

dzou 😀 😀
tak ano, vraj su super presne, ale ja sa stale bojim o to moje kuriatko... ☹
no a teda radsej chcem skusit aj ten normalny, myslim nie digitalny

groka
15. sep 2009

dzou nie dnes je doma,mame tu volno,sedembolestna pana maria tusim,on nikdy nebol papkacik,ale doma do neho ladujem,no asi budem musiet prestam mu davat kakavko rano,ale co ked mu nedam a aj tak nebude chciet papat?to bude cely den hladny?strasne sa trapim za to jeho jedenie

groka
15. sep 2009

idem mu spravit puding a potom pridem

janulka04
15. sep 2009

dzou....posielam take slabe cerstve....zatial, az budu potvrdene, budem posielat denne...i ked dufam, ze nebudu treba
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dzou
15. sep 2009

jani tak chytaaaaaaaaam akurat teraz mi pomozu urcite ked je alebo bola ta ovulka 😎
no groka aj moj synove ten ma uz 6 rokov akurat zacal chodit do skoly tak ten keby si do nho neladovla tak neje aj dva dni 😒 jaj a som zabudla ze dnes mate sviatok 😉 a my sme tiez skusali aj podla jonasa to som mala tesne po mrche tak uvidime 😉

dzou
15. sep 2009

jani a mm to vie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre