Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
13. júl 2009

katy - nalavo v liste sharing - home page setup. tam si potom najdi "units" a prehod charts displayed in z fahrenheit na celsius a uloz. malo by ti to potom zobrazovat v celsius.

katy1979
13. júl 2009

sisa celsius tam mam nahodeny a stale mi tabulku da vo fahrenheite.

katy1979
13. júl 2009

uz som to nasla musela to zmenit aj inde

sisa2
13. júl 2009

kde???
ja vyskusam aj wunschkinder.net , uvidim, kde to bude lepsie ukazovat 😉

fazulka1512
13. júl 2009

nadenkaaa, drzim palce
ked sa tak zamyslim nad sebou, tak my ked sme sa snazili v marci, a velmi som na to myslela tak ms dosla az po 2 tyzdnoch a vyvolavacke, odvtedy presne na den chodila, ked sme mali 2 mesiace pauzu,ako skusat sme skuslali a vedela som ze nic z toho, tak mrcha dorazila presne ako mala, a tento mesiac, zasa meskala sicel len 1 den,dorazila ale aj tak to nieje to prave orechove, lebo krvacam strasne malo

katy1979
13. júl 2009

keby som citala vedela by som. vzdy mi to vyhodilo ze to nie je dobra hodnota a niekde v settings - charting options.

fazulka1512
13. júl 2009

babulky ako dlho si merate bt, ja som nad tym este neuvazovala

sisa2
13. júl 2009

katy - jaj, som myslela, ze tam to mas nastavene 🙂 tak ked uz budeme trochu dalej, prihod grafik. ja mam dnes prvu bodku, takze zatial nudaaa 😀

fomarik
13. júl 2009

ahojte akrásny den prajem! No, Nadnenka...asi budete s Biancou kočíkovať spolu...... 😉
Mne zatiaľ mrcha nedorazila, ale som práve 28DC, 3 dni po dobratí Duphastonu, tak ešte uvidíme, snád nepríde 😔 😔 😔

katy1979
13. júl 2009

sisa ja tam mam uz tri bodky takze stale to je nuda 😀 aby to bolo zaujimavejsie tak som tam aspon mrchu dohodila 😅
tam som to nemala nastavene ja som leniva citat vsetko 😅

fomarik dufaj dufaj mozno to konecne vyslo 😉

fazulka1512
13. júl 2009

fomarik ahoj 🙂

fomarik
13. júl 2009

No, po troch rokoch by to potešilo 😔 😔 😔 😔 😔

katy1979
13. júl 2009

fomarik to verím. mna by asi slak trafil po takej dlhej dobe.

fazulka1512
13. júl 2009

aj mna mna uz ide teraz tak sa neviem dockat a to sme len na zaciatku procesu, kym bude kvasok urobeny a kolac upeceny tak este asi vela vody pretecie

fomarik
13. júl 2009

Katy..ved mna už aj triafa........ja už som z toho normálne chorá.

fomarik
13. júl 2009

Ale brucho ma bolí, no zatiaľ nič...len ten biely výtok mám, ten mám už asi 2 týždne, vlastne od ovulky (ak som ovulku vôbec mala), jesť mi práveže nechutí.... nemám chuť na nič

katy1979
13. júl 2009

fomarik ak to teraz konecne vyslo tak budes ten najstastnejsí clovek na zemi. neboj urcite to vyslo. vsak ani mrcha nedorazila 😉

fomarik
13. júl 2009

Zatiaľ nedorazila, ale cykly mám 28-29Dc, takže ešte uvidíme, dnes a zajtra. Ak nedostanem, od šťastia sa hodím o zem.

fazulka1512
13. júl 2009

famorik a stale ti prisla mrcha presne ako mala

nadenkaaa
13. júl 2009

ahoj lucka
vyzera to nadejne u teba 😉 mna pred mrchou vzdy bolelo brucho mala som spinenie a tentokrat nic aj ked asi tak za dva dni co mi meskala som mala taky zly pocit ze uz to prislo a to bol len taky biely vytok 😉

fomarik
13. júl 2009

áno, po duphastone ju mám ako hodinky. Od toho 27, 28, 29 Dc. Ale najčastejšie 28...ved uvidím, ale som pesimista. Ja už po toľkých neúspechoch neverím...jedine ak tak zázrakom.

fazulka1512
13. júl 2009

no tak cakame s tebou ci dojde alebo nie ale bude lepsie ked zabludi

nadenkaaa
13. júl 2009

musis verit lebo ak clovek neveri tak to je potom strasne tazke aj ked chapem ta v tom ze uz si po tolkom cakan skor pesimista

fomarik
13. júl 2009

Bože, to by bolo snad neuveriteľné!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak som si hovorila, že sa na to nejdem namotávať, ale ked to je také ťažké..... 😢 .
nadenka...no kiežby si mala pravdu. Ale fakt, po toľkým sklamaniach, neverím. Ja to nehám na božiu vôľu a basta. ve dnie som jediná, čo chce mať bábatko, a všetko chce čas. Dakujem Vám všetkým za podporu, dakujem!!!!!!!!!!!
Ešteže Vás mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

fomarik
13. júl 2009

Nadenka, a tebe ako dlho mešká?
Fazulka, tak tebe prišla mrcha alebo máš len také špinenie?

fazulka1512
13. júl 2009

ved sme tu preto aby sme si navzajom pomahali a povzbudzovali sa, ved o tom to je

sisa2
13. júl 2009

fazulka - pri tomto snazeni som zacala merat dnes. pri prvom som merala rok 😖

nadenkaaa
13. júl 2009

je to tazke ale ty si silna,odhodlana a verim ze to vyde velmi by som si to priala lebo budes uplne skvela mama pre svojne vytuzene babetko 😵 😵

nadenkaaa
13. júl 2009

no mne meska 44dni tusim posledny menzes bol 30.5 a mala som nasledujuci dostat 27.6 a nedosiel

nadenkaaa
13. júl 2009

tak kao sa to hovori len my vieme, co nas to stalo ,ani slz nebolo malo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre