• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
katy - nalavo v liste sharing - home page setup. tam si potom najdi "units" a prehod charts displayed in z fahrenheit na celsius a uloz. malo by ti to potom zobrazovat v celsius.
13. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa celsius tam mam nahodeny a stale mi tabulku da vo fahrenheite.
13. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to nasla musela to zmenit aj inde
13. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde???
ja vyskusam aj wunschkinder.net , uvidim, kde to bude lepsie ukazovat :wink:
13. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaaa, drzim palce
ked sa tak zamyslim nad sebou, tak my ked sme sa snazili v marci, a velmi som na to myslela tak ms dosla az po 2 tyzdnoch a vyvolavacke, odvtedy presne na den chodila, ked sme mali 2 mesiace pauzu,ako skusat sme skuslali a vedela som ze nic z toho, tak mrcha dorazila presne ako mala, a tento mesiac, zasa meskala sicel len 1 den,dorazila ale aj tak to nieje to prave orechove, lebo krvacam strasne malo
13. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som citala vedela by som. vzdy mi to vyhodilo ze to nie je dobra hodnota a niekde v settings - charting options.
13. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ako dlho si merate bt, ja som nad tym este neuvazovala
13. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy - jaj, som myslela, ze tam to mas nastavene :slight_smile: tak ked uz budeme trochu dalej, prihod grafik. ja mam dnes prvu bodku, takze zatial nudaaa :grinning:
13. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte akrásny den prajem! No, Nadnenka...asi budete s Biancou kočíkovať spolu...... :wink:
Mne zatiaľ mrcha nedorazila, ale som práve 28DC, 3 dni po dobratí Duphastonu, tak ešte uvidíme, snád nepríde :pensive: :pensive: :pensive:
13. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ja tam mam uz tri bodky takze stale to je nuda :grinning: aby to bolo zaujimavejsie tak som tam aspon mrchu dohodila :sweat_smile:
tam som to nemala nastavene ja som leniva citat vsetko :sweat_smile:

fomarik dufaj dufaj mozno to konecne vyslo :wink:
13. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik ahoj :slight_smile:
13. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, po troch rokoch by to potešilo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
13. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik to verím. mna by asi slak trafil po takej dlhej dobe.
13. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna mna uz ide teraz tak sa neviem dockat a to sme len na zaciatku procesu, kym bude kvasok urobeny a kolac upeceny tak este asi vela vody pretecie
13. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy..ved mna už aj triafa........ja už som z toho normálne chorá.
13. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale brucho ma bolí, no zatiaľ nič...len ten biely výtok mám, ten mám už asi 2 týždne, vlastne od ovulky (ak som ovulku vôbec mala), jesť mi práveže nechutí.... nemám chuť na nič
13. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik ak to teraz konecne vyslo tak budes ten najstastnejsí clovek na zemi. neboj urcite to vyslo. vsak ani mrcha nedorazila :wink:
13. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatiaľ nedorazila, ale cykly mám 28-29Dc, takže ešte uvidíme, dnes a zajtra. Ak nedostanem, od šťastia sa hodím o zem.
13. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famorik a stale ti prisla mrcha presne ako mala
13. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucka
vyzera to nadejne u teba :wink: mna pred mrchou vzdy bolelo brucho mala som spinenie a tentokrat nic aj ked asi tak za dva dni co mi meskala som mala taky zly pocit ze uz to prislo a to bol len taky biely vytok :wink:
13. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, po duphastone ju mám ako hodinky. Od toho 27, 28, 29 Dc. Ale najčastejšie 28...ved uvidím, ale som pesimista. Ja už po toľkých neúspechoch neverím...jedine ak tak zázrakom.
13. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak cakame s tebou ci dojde alebo nie ale bude lepsie ked zabludi
13. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis verit lebo ak clovek neveri tak to je potom strasne tazke aj ked chapem ta v tom ze uz si po tolkom cakan skor pesimista
13. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože, to by bolo snad neuveriteľné!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak som si hovorila, že sa na to nejdem namotávať, ale ked to je také ťažké..... :cry: .
nadenka...no kiežby si mala pravdu. Ale fakt, po toľkým sklamaniach, neverím. Ja to nehám na božiu vôľu a basta. ve dnie som jediná, čo chce mať bábatko, a všetko chce čas. Dakujem Vám všetkým za podporu, dakujem!!!!!!!!!!!
Ešteže Vás mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
13. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadenka, a tebe ako dlho mešká?
Fazulka, tak tebe prišla mrcha alebo máš len také špinenie?
13. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sme tu preto aby sme si navzajom pomahali a povzbudzovali sa, ved o tom to je
13. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka - pri tomto snazeni som zacala merat dnes. pri prvom som merala rok :confounded:
13. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to tazke ale ty si silna,odhodlana a verim ze to vyde velmi by som si to priala lebo budes uplne skvela mama pre svojne vytuzene babetko :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne meska 44dni tusim posledny menzes bol 30.5 a mala som nasledujuci dostat 27.6 a nedosiel
13. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kao sa to hovori len my vieme, co nas to stalo ,ani slz nebolo malo...
13. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok