Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

diamond_doll
15. sep 2009

sharmana no tak niekedy cez plodne dni sme ale to ja nemozem vedet kedy to presne vyslo 😀 ved uvidim co mi povie na dalsom ultrazvuku..ona minule hovorila len priblizne

sharmana
15. sep 2009

je to pravda že zomrel Patrick Swayze? ja som dúfala, že sa predsa len vylieči ☹

stanka1986ke
15. sep 2009

ahojte baby...dlho som sa neozyvala..mala som problemy s internetom...a dnes som sa konecne vratila domov s viktorkou z nemocnice, lebo sme boli na tej operacii...nastastie vsetko dopadlo o.k.este teraz sme prisli domov a spinka...

napisete mi v skratke co je nove? 🙂

michelle
15. sep 2009

dzou, vdaka. podla toho mam plodne dni dnes... to je kravina, co? 😕

dzou
15. sep 2009

noooooooo to neviem michell vela babam to vychadza akurat cez mrchu
zomrel Patrick?to neviem 😒 skoda bol to pekny chlap akurat sme tu minule kukali ducha no ale vazne uz beziiiiiiiiiiiim pa pa zatial

janulka04
15. sep 2009

michelle: dakujem, zlatko....drzim palce nech ma cim skor dobehnes, kedze sme na tom boli chvilu zarovno...a samzrejmeaj ostatne snazilky....ten jonas mi inac vobec nevychadzal, podla neho som mala keksovat 3 dni pred mrchou....a vykaslala som na to...taka ubolena...chut nikde 😝

sharmana
15. sep 2009

diamond. a kedy si bola na prvom sone? ja som teraz asi 4+3tt a vo štvrtok idem k dr. aké vysetrenia ma čakajú?

michelle
15. sep 2009

janulka dakujem 🙂 ..som teraz taka roztoto, rozcitlivela, ze mam slzy v ociach od dojatia z tvojej radosti... 😵
...budem koncit, idem sa dat do poriadku, pojdete na obed so svokrovcami... zatial sa majte krasne!

diamond_doll
15. sep 2009

sharmana..ja som bola pvy krat 7 cize minuly pondelok..mne robila len ultrazvuk vnutorny inak nic..na krv mam prist 24 a dala mi este cislo na antolsku aby som sa objednala na ten ultrazvuk co sa robi okolo 12 tyzdna..tak tam idem 5 teho a 6 mam poradnu tak po sebe vsetko 😀

sharmana
15. sep 2009

stanka. no neviem kedy si naposledy písala, zatial sme tu tehulky bris, ja a janulka... dalsie dievcatá ktoré sú nádejné sú sisa a petafr.. a dzou má teraz ovu... tak dúfame že sa to podarí.. neviem na koho som ešte zabudla, ostatné kočky bohužial ms....

janulka04
15. sep 2009

michelle...dakujem a nezabudni,ze ja 2 v 1 cakam, ze ma dobehnes

😉 😉 😉 tak dobru chut, ja idem s malymi do obchodu

janulka04
15. sep 2009

ahoj, sanka, vitaj po dlhej dobe..sharmi to rozpisala

janulka04
15. sep 2009

😀 😀 ups...preklep..malo tam byt stanka

sharmana
15. sep 2009

diamond. a prečo vnutorny? ja som myslela, že sono sa robi len to vonkajsie v tehotenstve, co ti po brusku ide a ja chcem z toho aj fotečku miminka...
no to sa ešte načakám... ja už sa neviem dočkat, chcem vziat knižku, fotku a frčím k rodicom a potom k svokrovcom 🙂

diamond_doll
15. sep 2009

ale ten vonkajsi ultrazvuk sa robi tusim az od 12 tyzdna nie ? 😕 ...ved fotku si mozes vypytat..ja som si kupila tiez ... 😀

sharmana
15. sep 2009

až v 12tt? fúha a ako dovtedy vidia, čo je s mimcom? ja som myslela že ten vnutorny sa počas tehu už nesmie...

diamond_doll
15. sep 2009

aspon myslim ze ten vonkajsi sa robi od 12 teho tyzdna..nechcem nejaku bludu trepnut 😀 ..vnutorny robia a vidia vsetko na monitore normalne 😵

sharmana
15. sep 2009

aha, no ved uvidím, čo bude ten moj dr robit... predpokladám že mi povie, aby som dosla na krv... jaj, ja sa už neviem dockat 🙂
diamond. a aj ti býva zle? mne zatial vôbec, všetko v pohodke, len spinenie mám, tak beriem duphaston..

diamond_doll
15. sep 2009

no na krv ta objedna urcite 🙂..zle mi nebyva len obcas trosku nevolno po jedle ale to nic neni 😀 aa ked vstanem sa mi zahmlieva pred ocami ..asi nizky tlak alebo co 🙄 idem sa prevetrat so psom von odpisem ked pridem

sharmana
15. sep 2009

prave hladam, či sa káva môže alebo nie... strasne mám na nu chut, ale som sa naplasila, aby mi nespôsobila nejaký velký problém, teda dietatku...

dzou
15. sep 2009

na chvilu som spat 😉 no neviem sharmi vraj jedna tak raz obden sa moze a ak pijes napr.tak ako ja ze talmer polka je mlieko a nie velmi silnaa, ale ja ked budem tehu asi nebudem pit preistotu... no mozno sa prekvapim... moja mama ked bola tehu so segoru tak jej straaaaaaaasne chutila kava az by pomaly jedla kavove zrniecka a segra je celkom vpoho 😀 ale vraj sa to neodporuca si myslim

katy1979
15. sep 2009

janulka co to tu citam. to je skvela sprava uz len cakat ci je iba jedno alebo su tam dve.

baby ja som mala dnes doobeda ovulku. co teraz s tým. sexovat, nesexovat. uz som z toho magor. tak takto presne sa mi to este nepodarilo odhadnut ale teplota neklame. rano bola ok na obed uz bola vysoka

sharmana kavu mozes taku slabsiu a max. 2denne.

dzou
15. sep 2009

katy ale mala by si sa riadit iba teplotou ktora je namerana rano...cez den moze rozne kolisat 😉

sharmana
15. sep 2009

katy. ved snažilkuj, to stojí za to... v den ovu aj den po ovu je to vraj ok...
no ja som zatial kavicku vyradila babenky, lebo sa bojím, ale tá chut, ide ma slahnút normálne, mm tu pripravujem ráno kávu a ja si nemôžem dať.... ale pre mimčo samozrejme urobím všetko... ešte som rozmýslala, či by som mohla pit nejakú bezkofeinovu alebo tie kapuccinka, ved v tom hádam ani káva nie je 😀

dzou
15. sep 2009

no vidis sharmi tak urcite tu najdes rozne nazory na tu kavu 😉 no ja viem ze moja sehra ked bola tehu tak pila ale bezkofienku

dzou
15. sep 2009

to malo byt bezkofeinku 😀 takze sharmi asi mozes no hovorim ze moja sgre pila a bola v poho

dzou
15. sep 2009

no kde ste zmizli 😕 ja zase musim bezat roznasam letaciky na to upratovanie na dva dni co nerobim tak dufam, ze sa niekto ozve...baby ale keby ste videli daktore tie bohacske domy tak by ste odpadli 😝 fakt kraaaaaasne a obrovskeeeeeee no proste uzas 😉

sharmana
15. sep 2009

dzou. ešte dorábam placky, už poslednú a tahám mm niekam von, lebo trosku vykuklo slniecko a už mi lezie na nervy že sme doma zalezení stále... tak bežkaj, a nech sa ti rychlo niekto ozve..

diamond_doll
15. sep 2009

sharmana..ja kavu normalnu nepijem ani som nikdy nepila lebo mi nechuti 😀 pijem len caro kavu

janulka04
15. sep 2009

kat, dakujem....sama som v soku 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre