• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
presne, cher....treba oddychovat...inac ja som tiez nejaka spava uz tyzden....aj teraz sa mi straaasne ziva a to mmchce ist papat do restiky...tak sa mi nechce...a este ani v sprche nebol a to on tam vzdy stravi more casu a tolko kozmetiky na seba nagebri :astonished: :grinning: :astonished:
15. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no hovorim ze z jedneho cesta ty chlapi nasi :wink: cher koho si myslela?
15. sep 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani presne ako moj - a ked uz konecne slavnostne odtial vyjde,tak potom nasleduje hodinovy proces obliekania - 100krat sa ma opyta,ci sa mu toto s tymto hodi,potom ake si ma dat k tomu topanky a ked sa takto poprezlieka komplet 5x,tak potom mozme ist :angry:
15. sep 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne cheerly, dzou...ja obleciem seba, ucesem male, nahodim bezny make up...len taka udrzba a on len beha...a potom milujem, ked uz teda sedime v aute a on sa dva trikrat vrati, ze nieco zabudol... :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz musim, lebo prave prisla faza Nemam si co obiect :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou no teba :wink:

jani moj sa minule vratil z polcesty,lebo si zabudol dat hodinky,co sa mu zrovna hodili k tomu,co mal oblecene :angry:
a potom,ze my zeny sme hrozne :astonished:
15. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja? ako myslis ovu test? nemam momentanlne doma atu je to dost drahe... tak chcem vyskusat len BT, no ale tak aspon mame srandu z stymy chlapmi nasimi :grinning:
15. sep 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko stoja na SVK ovu testy?
15. sep 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning: tak dobru chut k veceri a pevne nervy :grinning: :grinning:
dzou a ty uz nemas pomaly koniec cyklu? :confused: mam to asi popletene :sweat_smile:
15. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej :grinning: nieeee ja som 14DC :wink: asi den po ovu :wink:
15. sep 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac cheer akurat som kukala fotecky a mas v brusku krasneho drobceka :wink: aj chcete vediet pohlavie?zatial skoro vsetky ano, ja som tu asi jedina co sa chce nechat prekvapit
15. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o cenach ovu testov nemam absolutne prehlad,nikdy som si ich nekupovala :unamused: no jasnacka,ze chceme vediet - mm by chcel strasne dievcatko a aj ja,ale ked bude chlapcek,tak jasne,ze sa nic nedeje,len aby bolo zdravucke :dizzy_face: vy sa chcete nechat prekvapit??? :confused: no tak to by som ja urcite nevydrzala :grinning:
15. sep 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi - ty si mala teraz anovulak, ze? aspon ze ti mrcha prisla a zbytocne ta nenatahovala ako mna :confounded:
15. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo lebo mi chceme len jedno :slight_smile: ale tak vie ked budem tehu vsetky tie hormony a tak tak mozno zmenim nazor...ale zatial som rozhodnuta takto... aj kvoli tomu ze sestre do poslednej chvile tvrdili ze bude mat chlapca a narodila sa jej dcra je to sice uz 10 rokov dozadu, ale takto ma aspon nic neprekvapi :wink:
15. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa na teba som zabudla kde mas graf? sak ty uz by si mala testovat tak ako cher hovorila :wink:
15. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani + cheer - :grinning: :grinning: :grinning: ako by som o mojom chlapovi citala :grinning:
15. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - pri prvom som chcela vediet, co budeme mat. pri druhom nebudem chciet vediet. v podstate nam to je jedno, ja som stale chcela parik chlapcek + potom dievcatko, teraz som nejako zmierena s dvoma chlapcami. mm to je jedno. len danielko nechce o bracekovi ani pocut :confused: :grinning:
15. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - u nas z toho asi nic nebude. zacala som trochu spinit. i ked aj pri danielkovi som spinila. nejako sa mi nechce verit, ze by to vyslo. lebo ani so snazenim sme tomu moc nedali, kedze sa mi tak natiahol cyklus a vobec som nevedela, kedy bude ovu. sme sa nejakou nahodou trafili akurat do dna ovu. inak v okoli troch dni nic nebolo, mm bol sluzobne mimo :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2
15. sep 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nam ak sa podari,tak budeme chciet 2deticky :slight_smile: inak jednej znamej oznamili 2tyzdne pred porodom,ze caka dvojicky!!!!!!!vies si to predstavit,ze vsetko nakupene po jednom - vratane kocika :astonished: :astonished: :astonished: a to nebolo ani 10rokov dozadu,ale pred pol rokom!!!!

sisa vitaj v klube :grinning:
15. sep 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako je mozne :fearful: :astonished: to co mala za doktora :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: no ako ja by som brala aj dve ale mm chce len jedno, ale to je tak ako s tym vedenim pohlavia aj to sa moz zmenit :wink:
sis co ja nechapem sak si 15DPO a teplota je v podstate stale hore :confused: tak na co cakas?????
15. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac preto by som brala dvojicky tak by uz mm nemohol nic robit :grinning:
15. sep 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer - kokos, to co bolo za doktora??? inak moj mm je tiez z dvojiciek a svokra sa to dozvedela az pri porode :confused:
15. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mali mat dvojicky,lebo mm mama je z dvojiciek aj moja mama :grinning: ale ako vidim na fotke,tak je jedno :slight_smile: neviem,co to mala za doktora,ale teda sok to musel byt poriadny :astonished:

sisa testuj!!! :dizzy_face:
15. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem testovat, bojim sa :pensive: uz som videla tolko bielych testov, ze dalsi chcem uz vidiet len //. uvidim, co spravi zajtra teplota.
inak, ja uz ani neviem, ci vobec bola ovu alebo co sa to tento cyklus deje. ja viem, nie som normalna :grinning:
15. sep 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda sisa co chces cakat dalsich 50...neviem kolko dni :grinning: ale nie tak som to nemyslela ked mas doma test a zajtra rano bude teplota hore tak si ho akomzite ber so sebou na zachod!
15. sep 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa coooo????tak to bol tiez sok,ale zas v tej dobe...
a ak bude zajtra teplote hore,tak testnes? :slight_smile:

inak babyyyyy,ja si idem zajtra pre tehu knizku :grinning:
15. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - chcela som cakat do soboty :grinning: rano cez tyzden to je u nas dost o hubu, niekedy aj to meranie teploty je pri danielkovi LTT, lebo ked zahlasi, ze musi ist cikat, tak musim letiet, nech nespravi mlacku :wink:
ale ok, ak zajtra teplota pojde aj ked len o 0,1 hore, tak testnem :grinning:
15. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej cher tak to je super.... aj ja uz chceeeeeeeeeeeem :wink: sice ani neviem ci tu vobec nieco take existuje... ale sa mi zd ze daco ano :wink:
15. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sisa ale inac mas pevne nervy :wink: tak dufaaaam ze sa to podari sak to nevadi ze seksik bol len raz kolkym sa to tak podarilo
15. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok