• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
jani tak ti zelam aby si mala pohodove tehulkovanie :dizzy_face: nech ti nie je az tak zle :sunglasses:
15. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas velke bolesti jani?
ja si neviem predstavit, ako bude zajtra v práci.. nohavice nemôžem mat po sediacky zapnuté, lebo mam už nafúknuté brucho a ja ho stahovat nebudem.. a ja fakt nemám nič také sirsie, ja neviem, ale ja asi musím nakúpit nové oblečenie....
15. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, dzou, ved uvidime, co mam este pred sebou...este som len na zaciatku a cesta do ciela je zlozita a velmi dlha :slight_smile:
15. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi a nemozes si ich v praci rozopnut?
15. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môžem, ale stále niekto klope na dvere a ide ma slahnut, ako musím kricat, že chvilku, zapínat sa a otvárat dvere :grinning:
15. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat sme to rozoberali s mm, aj v albume som to spominala...mne zase strasne prsia narastli...a dost skoro sa mi to zda...ale obvod mam o 6cm viac...aj mm, ze si to vsimol...mne su vsetky podprsenky male, okrem tych obycajnych bavlnench, takze aj ja pojdem zrejme na nakup...a dokonca som dnes nezapla ani prechodnu bundu cez prsia....neni to nejako skoro? :confused: :fearful:
15. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi.....a kde to pracujes? :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda jani... no dost skoro nie?zeby fakt zase dvojicky :wink:
15. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ale akoze zo vsetkych mi vzdy nieco vytrca...a som si to uz davnejsie vsimla, aj na tej svadbe som musela davat pozor, aby mi co tam nieco neutieklo....
dvojicky...nestraaaaaaaaaaaaaaaas :grinning: :grinning:
ja som z toho magor, dufam, ze uz neporastu, kto to bude nahanat :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kancli som, v prepravnej firme, akoze mam pohodu, vlastny kancel a ludi pod sebou, ale prave kvôli tomu mi každy stale vyklopava :slight_smile:
no ja mam brucho ako melon, proste sa mi nafúklo a stiahnut sa nedá, a ani to robit nemienim... je pravda že som aj tak trosku pribrala a nestihla schudnút pred otehotnením, ale aspon som sa vedela napasovat do nohavíc... no teraz normálne smola.. a aj dlhšie blúzky a tričká musím nakúpit, lebo tie kratsie mi vyskakujú nad brucho... a to som si pred mesiacom a pol kúpila dvoje nové nohavice, ešte som ich nestihla dat ani krajčírke skrátit a už zostanú min. na 9 mesiacov v skrini :slight_smile:
15. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani presne jak ja - ja mam tiez nechutenstvo uz od zaciatku,na zaciatku tehu ma prehanalo a mozno som mala aj zvysenu teplotu,no a prsia sa mi tiez uz zvacsili asi o pol cisla :confounded: a to ja som mala vacsie prsia aj predtym,tak sa toho desim ako budem vyzerat,ked budem kojit :astonished:
15. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi, tak to mas aj nemas vyhodu, teraz pri takej praci
cheerly, ja mala aj pri malych velke prsia,a le narastli neskor..no teraz stale citim take mravencenie v nich...u mna je to o cislo viac...no ved uvidime, ako budeme vyzerat vsetky vo finale...pocitam, ze ja ako mroz urcite :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi aj ja som pracovala v dopravnej firme :grinning: no ja zatial rifle zapnem,len ked si dam napasovane tricko,tak uz to nevyzera tak ako predtym :grinning:

jani tak ja budem ako velryba - ked mi prejde toto nechutenstvo,tak budem urcite tlacit do seba jedno za druhym :sweat_smile:
15. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budeme krasne maminy a v lete...ale aj tak sa tesim.... :sweat_smile:
15. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ved to - za 2mesiace toho moc nenachudnem :sweat_smile: aj ja sa tesim :dizzy_face:
15. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly, jaaaaj, diety mi nespominaj, ja na to nemam vydrz...mne vzdy zabral nejaky stres :grinning: :grinning:
ja prave pokukujem po tehu mode, ze co ma caka
15. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak daj nejake tipy na stranku :wink: no u mna posobi stres presne naopak :sweat_smile: ked mam napr.v skole skusky a musim sa ucit,tak ine nerobim,len jem :angry:
15. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, cely den som tu nebola, az teraz mam chvilku casu pokial zacne ordinacia :slight_smile:
Od vcera mam dost velke bolesti v podbrusku, vcera vacsinou ked som isla na wc ale dnes tlaky hocikedy pocas dna :unamused: Neviem, z coho to moze byt :unamused: A som zvedava, co zajtra teplota :unamused: hmmm
15. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.mimibazar.sk/foto.php?id=5333239 tak ale neviem, ci to zobrazi, ale take sa mi pacia
15. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo toto a ani dlhe tricka nemusis kupovat..toto sa mi ozaj velmi paci...ze budem certik po tatovi, dobreee www.mimibazar.sk/foto.php?id=3916144eeeee
15. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zomrel patrick swayze :frowning2: aj slzy sa mi tisli do oci,ja som ho mala velmi rada,dnes na markize ide s nim duch,si s mm kukneme
15. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take sa aj mne pacia :slight_smile: a moja kolegyna mala take pekne,ked bola tehu - vyzerali jak klasicke - mali aj vrecka normalne rifle. len biele u mna urcite nepripadaju do uvahy - rozsiruju :sweat_smile: inak kolko sa kupuje takych nohavic? ja si neviem predstavit,ze by som striedala len dvoje :unamused:
luci tak hod graf
luci...dufam, ze to znamena nieco pozitivne :wink:
a naco su dobre tie teh.pasy?som to zatial nepochopila :confused:
15. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka viem....ale uz dlhsie bojoval.... :frowning2:
hej...ved biele asi nie...to by som bola ozaj ako velryba ci mroz, ale maju aj s kockami, aj tie su super a aj dvoje rifle...co ja viem, kupim neskor asi stvore, patoro maximalne...to musi stacit...ved je to len na chvilu a peniazky aj inde treba investovat
15. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak ja mam tento mesiac len malu cystu nie ovulku :frowning2: Tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6
15. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak luci a je to uz iste?no graf tak vyzera :frowning2:
15. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou: pasy prekryju kratsie tricka alebo ak vrch nohavic, myslim tym pas vyzera nejako nepekne, je to dobre, nemusis nic natahovat, vytahovat, vsetko drzi :wink:
15. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok