Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
15. sep 2009

jani tak ti zelam aby si mala pohodove tehulkovanie 😵 nech ti nie je az tak zle 😎

sharmana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka04
15. sep 2009

dakujem, dzou, ved uvidime, co mam este pred sebou...este som len na zaciatku a cesta do ciela je zlozita a velmi dlha 🙂

dzou
15. sep 2009

sharmi a nemozes si ich v praci rozopnut?

sharmana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzou
15. sep 2009

sharmi 😀 😀 😀

janulka04
15. sep 2009

akurat sme to rozoberali s mm, aj v albume som to spominala...mne zase strasne prsia narastli...a dost skoro sa mi to zda...ale obvod mam o 6cm viac...aj mm, ze si to vsimol...mne su vsetky podprsenky male, okrem tych obycajnych bavlnench, takze aj ja pojdem zrejme na nakup...a dokonca som dnes nezapla ani prechodnu bundu cez prsia....neni to nejako skoro? 😕 😨

janulka04
15. sep 2009

sharmi.....a kde to pracujes? 😀 😀

dzou
15. sep 2009

teda jani... no dost skoro nie?zeby fakt zase dvojicky 😉

janulka04
15. sep 2009

neviem, ale akoze zo vsetkych mi vzdy nieco vytrca...a som si to uz davnejsie vsimla, aj na tej svadbe som musela davat pozor, aby mi co tam nieco neutieklo....
dvojicky...nestraaaaaaaaaaaaaaaas 😀 😀
ja som z toho magor, dufam, ze uz neporastu, kto to bude nahanat 😀 😀

sharmana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cheerlady
15. sep 2009

jani presne jak ja - ja mam tiez nechutenstvo uz od zaciatku,na zaciatku tehu ma prehanalo a mozno som mala aj zvysenu teplotu,no a prsia sa mi tiez uz zvacsili asi o pol cisla 😖 a to ja som mala vacsie prsia aj predtym,tak sa toho desim ako budem vyzerat,ked budem kojit 😲

janulka04
15. sep 2009

sharmi, tak to mas aj nemas vyhodu, teraz pri takej praci
cheerly, ja mala aj pri malych velke prsia,a le narastli neskor..no teraz stale citim take mravencenie v nich...u mna je to o cislo viac...no ved uvidime, ako budeme vyzerat vsetky vo finale...pocitam, ze ja ako mroz urcite 😀 😀 😀

cheerlady
15. sep 2009

sharmi aj ja som pracovala v dopravnej firme 😀 no ja zatial rifle zapnem,len ked si dam napasovane tricko,tak uz to nevyzera tak ako predtym 😀

jani tak ja budem ako velryba - ked mi prejde toto nechutenstvo,tak budem urcite tlacit do seba jedno za druhym 😅

janulka04
15. sep 2009

no budeme krasne maminy a v lete...ale aj tak sa tesim.... 😅

cheerlady
15. sep 2009

jani ved to - za 2mesiace toho moc nenachudnem 😅 aj ja sa tesim 😵

janulka04
15. sep 2009

cheerly, jaaaaj, diety mi nespominaj, ja na to nemam vydrz...mne vzdy zabral nejaky stres 😀 😀
ja prave pokukujem po tehu mode, ze co ma caka

cheerlady
15. sep 2009

jani tak daj nejake tipy na stranku 😉 no u mna posobi stres presne naopak 😅 ked mam napr.v skole skusky a musim sa ucit,tak ine nerobim,len jem 😠

lucialen
15. sep 2009

Ahojte baby, cely den som tu nebola, az teraz mam chvilku casu pokial zacne ordinacia 🙂
Od vcera mam dost velke bolesti v podbrusku, vcera vacsinou ked som isla na wc ale dnes tlaky hocikedy pocas dna 😒 Neviem, z coho to moze byt 😒 A som zvedava, co zajtra teplota 😒 hmmm

janulka04
15. sep 2009

www.mimibazar.sk/foto.php?id=5333239 tak ale neviem, ci to zobrazi, ale take sa mi pacia

janulka04
15. sep 2009

lebo toto a ani dlhe tricka nemusis kupovat..toto sa mi ozaj velmi paci...ze budem certik po tatovi, dobreee www.mimibazar.sk/foto.php?id=3916144eeeee

groka
15. sep 2009

zomrel patrick swayze ☹ aj slzy sa mi tisli do oci,ja som ho mala velmi rada,dnes na markize ide s nim duch,si s mm kukneme

cheerlady
15. sep 2009

take sa aj mne pacia 🙂 a moja kolegyna mala take pekne,ked bola tehu - vyzerali jak klasicke - mali aj vrecka normalne rifle. len biele u mna urcite nepripadaju do uvahy - rozsiruju 😅 inak kolko sa kupuje takych nohavic? ja si neviem predstavit,ze by som striedala len dvoje 😒

dzou
15. sep 2009

luci tak hod graf

janulka04
15. sep 2009

luci...dufam, ze to znamena nieco pozitivne 😉

dzou
15. sep 2009

a naco su dobre tie teh.pasy?som to zatial nepochopila 😕

janulka04
15. sep 2009

groka viem....ale uz dlhsie bojoval.... ☹
hej...ved biele asi nie...to by som bola ozaj ako velryba ci mroz, ale maju aj s kockami, aj tie su super a aj dvoje rifle...co ja viem, kupim neskor asi stvore, patoro maximalne...to musi stacit...ved je to len na chvilu a peniazky aj inde treba investovat

lucialen
15. sep 2009

Vsak ja mam tento mesiac len malu cystu nie ovulku ☹ Tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6

dzou
15. sep 2009

tak luci a je to uz iste?no graf tak vyzera ☹

janulka04
15. sep 2009

dzou: pasy prekryju kratsie tricka alebo ak vrch nohavic, myslim tym pas vyzera nejako nepekne, je to dobre, nemusis nic natahovat, vytahovat, vsetko drzi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre