• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ozaj a musim si vypytat potvrdenie od dokiho - mozno budem potom aj platit menej,inak sa normalne plati 22eur.
sabi no tak to ste mali super,ja som zvedava,ci tam mm pustia so mnou :confused:
16. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer - to je docela palka za to vysetrenie. snad vam drobca poriadne popozeraju a spravia aj fotku za tu cenu.
16. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ja som si ten link nevsimla :sweat_smile: tak diki
no groka ked si vsimnes co mam tie vykyvy tak to bolo merane v inu hodinu tak to asi preto...aspon dufam, lebo lieky ziadne neberiem a hak nemam uz 4 roky...
16. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - nemusis brat lieky alebo HAK, aby si mala anovulak. u teba to tak skor vyzera kvoli tomu nepravidelnemu meraniu. uvidis, co spravi teplota zajtra, pripadne si tie dve merania vymaz, aj FF to bude mat potom jednoduchsie :wink:
16. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja viem ze mozem mat anovulak len tak....ja si vazne myslim ze to je len kvoli tomu meraniu, no tak zase uvidim co bude zajtra ach jo uz zase cakat :unamused: skusim vymazat a uvidim...
16. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, dzou....aj ja myslim, ze to ma na vine to meranie v rozny cas... :wink:
16. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dzou, uz to pojde hore. ja tomu verim. a pri tej frekvencii snazenia ... neverim, ze to nevyjde :dizzy_face:
16. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, dzouje mega snazilka :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - ten mutsy je kraaaasny :dizzy_face:
16. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze? siska, na ten som nadabila pred hodinou...aj ta farba sa mi paci...skoda, ze pre chlapcov nemaju nieco pekne pestre...ved uvidime, si zatial chute robim....
16. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, tie Xlandery su aj mojou prvou volbou :dizzy_face: Ale musim uznat ze aj mutsy je konkurencia, hlavne tie kolesa a konstrukcia sa mi na nich pacia :dizzy_face:
16. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej, luci? tie X-landery maju super dizajn...ale aj celkovo sa mi pacia a tie farebne kombinacie...pre mna dokonalost sama...i ked pravdou je, ako vravis, ze Mutsy mam tiez keby nie....zatial pre mna favorit X-lander...Mutsy nema pre chlapcov moc pekne farebne kombinacie
16. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim tu mame podobny vkus na kociky :slight_smile:
16. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre mna to bola laska na prvy pohlad, farby su krasne obe :dizzy_face: Ja by som chcela fialovy alebo bordovy kocik, ale bohuzial v takom farebnom prevedeni velmi nevyrabaju :unamused: A paci sa mi, ze ich predavaju v celej vybave :slight_smile:
16. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak musim ist drahemu zaniest obed do prace, takze papa :slight_smile:
16. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten x-lander v limitovanej verzii je fakt haluz, ze rukavicky pre dieta a MP3 prehravac :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - si mu varila a nosis do roboty? ten sa ma :slight_smile: tak dobru chut!
16. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa, luci... :grinning: :grinning: ..ja chcem pre dievca bordovy, ale ten Mutsy pink je tiez fajn a pre chlapca v petrolejovej...a tu ma len chippollino tusim a tie ma nijako neslovili.. a mas pravdu, ze ta vybava je tiez super... :wink:
veru, sisa...asi sme sa hladali, az sme sa nasli :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky no som trosku bola mimo compu... ze megasnazilka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak uz idem vyskusat vumazat tie teploty ze co to spravi...
jani posli link na ten x-lander ze kuknem :wink:
16. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer, to je fakt daka palka, ja som platila 7 eur, mala som ziadanku od gynekologa a za ten druhy skrining budem platit 23 eur, ale origos by to bolo okolo 50 eur, takze urcite pytaj ziadanku.
16. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojte :slight_smile: len tak som prišla kuknúť:slight_smile: včera som zjedla palacinku a celý večer som objímala wc misu kým zo mňa všetko nevyšlo :slight_smile: inak ten Mutsy ma krásnu farbu:slight_smile: aj vanička je pekná a hľadám obrázok aj spredu,prečo je všade len z boku fotení?
a aby som nezabudla!! TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a už sa nakazte nech je aj vám zle!!!!!! :wink:
16. sep 2009 o 13:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak takto to vyzera ked som vymazala tie teploty...http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
16. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, tu to je...ale su aj lacnejsie..len sa mi nechce hladat :wink: len aby si videla..

www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id=5392

www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id=5391
16. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne pekne musim kuknit kolko by stal na ebay ak tam teda je :wink:
16. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som spat z obedu - dala som si len slepaciu polievku - dlho som ju nemala a zrovna mi na nu prisla chut :slight_smile:
no ten mutsy je fakt krasny a ta farba :dizzy_face:
sabi no ja neviem,kolko ma to bude stat so ziadankou od lekara,tak potom dam vediet :wink:
ajoj minka :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - vidis, hned to vyzera lepsie :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby co myslite o tom mojom grafe?vyzera to tak ze je to take rozhadzane kvoli tomu casu takze dnes sa mam zase snazilkovat? :grinning:
16. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - si dala lepsie linky :slight_smile: ten chlapcensky sa mi fakt paci. dievcensky skor ten mutsy. i ked ja zatial stale pistim za stokke :grinning: len mm s tym nie je uzrozumeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - jaska, snazilkujte o stosest :grinning:
16. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok