• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no a inac groka tak drzim palce na pohovore :wink:
sisa tak ty mas teda ale graf... no cudne je to cele... a nechces este raz preistotu testnut?ajym testom si testovala?
jani kraaaaaaaaaaaaaaasne // moc sa tesim s tebou tak posli nejake vyrusky :dizzy_face:
17. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, tie X....sa musim na tom smiat....nie, my len v dobrom....tak tfuj tfuj, nech to vyslo :wink: a tu mate:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
17. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytaaaaaaaaaaaam no tak uz dufam ze zajtra teplota neklesne a ze to konecne bola ovu... ale je to riadny skok tak snad :wink:
17. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou to vyzera na anovulak :frowning2:
17. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou: ty si si ich pytala a ja uz ich akurat posielala :grinning:
17. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco myslis groka?ved ak zajtra ostane teplota hore tak ff vyznaci ovulku na vcera...teda aspon dufam, oni tam dost pororbili neplechu tie teploty som som merala v inom case...ff pise ze na oznacenie ovu potrebuje 3 teploty
17. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela ze si uz stihla tak dakujem este raaaaaaaaz :wink:
17. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, ja sa v tych grafoch moc nevyznam..preco myslis? ze to skace hore dole?
17. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ked si odmyslis tie dve teploty v inom case...co vyzera ze dost to asi na mna posobi kedze su take vyletene...tak to nie je az take zle nechcem to zase odtial vymazat...
17. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, ja neviem, ale ja by som odteraz merala poctivo...podla mna tam skace teplota kvoli roznemu meraniu, ved aky som mala bordel v grafe ja... :grinning: skus teraz merat presne v urcity cas a sleduj....co sa bude diat :wink:
17. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja som skusala :grinning: sak vies ... no ale tieto dve posledne teploty su v rovnakom case tak uvidim....zase budem na nervy do zajtra a ak teplota nebude hore tak vazne ten teplomer asi hodim do zachoda :angry:
17. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, dzou, pomaha to.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inac dost sa bavim na tom kalendari co si poslala ze podla veku a krvi ake bude pohlavie dietatka...lebo na oboch my vyslo dievcatko... a akokeby naschval sa nam nechcelo keksikovat v den ovu ale pred nou a zevraj tak skor vyjde dievca... aked presne v den ovu tak chlapec..nam to takot aj vysvetlovala profka na vyske na genetike ze x su pomalsie lebo su v podstate akokeby tazsie o tu jednu nozicku tak im trva dlhsie kym pridu k vajicku...
17. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes vas nestiham, mam v robote cirkus humberto :angry:
17. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - nemusi byt tutumutu v den ovu, aby to vyslo. a vy ste to poistili dokladne aj predtym aj potom. vyhod tie dve merania, nech to nepletie.
17. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, tak to mne vyjde vajciak? :grinning: juchuchuuuuu :wink: :wink: :wink:
sisa: ja mam lazo plazo..a co sa u vas robi za coro moro?
17. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - testovat budem len ked teplota stupne, inak to asi nema zmysel. ja neviem. fakt nemam chut pozerat na biely test :frowning2:
testovala som mamatestom, nie pruzkovym. ak pojde teplota zajtra hore, skusim iny test.
17. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo jani my coro moro volame zase nieco ine... to by sa sisa musle hrat na kropackovu :grinning: no tak to tu ina pisu aj baby v jednej teme vola sa to tusim nejak napad na splodenie chlapca alebo tak nejak... no aj tam pisu ze to tak v podstate vychadza ze tie x su pomalsie a ta nasa profka ona sa podla toho tiez riadila a tusim jej to tak vyslo...
17. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tie mamatesty si tu baby vemi chvalia ale sa mi zda ze tie pruzkove...tak neviem ale ved teplota je stale hore tak nechapem :unamused:
17. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ale mas takm skoky,36,2 tusim na 36,7 je dost,

sisa kup si mamatest palickovy ten papierikovy alebo rapi clear
17. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, siska je zahadna...ak tam je maly potapac, tak je to riadny darebacisko :grinning:
17. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, tak to bol dobry skok teploty :wink: To by mohla byt ovulka ak este zajtra polezie vyssie. A minuly mesiac si v druhej faze mala ake teploty? Lebo teraz to nevyslo viac ako 36,7. Ale verim ze zajtra to vyskoci :wink:
sak prave to by mala byt ovu...som pozerala pre istotu aj ine grafy na ff a je to normalne ze v po ovu vyskoci teplota o 0.5 tak ale uvidim...gorka viem ze chces ma ukludnit aby som si nerobila zbytocne nadeje ale tak dufam, ze nemas pravdu :wink:
Inak idem sa ucit, ale budem vas chodit kontrolovat :slight_smile:
17. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo sorry groka..furt ta premenujem mne to tak nejak lepsie ide ze gorka :grinning:
luci minuly mesiac som len zacala merat na 19DC a to bolo len tak ale asi prave vtedy bola ovu.alebo na 20 dc lebo aj cyklus som mala az 33dc a tiez mi potom presne tak isto vsykocila teplota na 36.7 v podstate po ovu som uz kukala dnes na to a potom som uz mala len vyssie..
17. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem sis nechcem moc mazat ti merania...ci? co si myslite?
17. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem sa osprsat... a potom som hned s5t :wink:
17. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak luci, nech ti to lezie do hlavky....
dzou:ako vravim, meraj a meraj stale v rovnaky cas a potom budeme zavery robit
17. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ich vymazala.... :angry: :angry: :angry: :angry: ma to serie so pisala aj do grafov a tam tiez povedali ze to moc skace tak teraz je to takto http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 ja viem ze sa nesmiem nadejat ale tak ja verim ze ta ovu bola vcera
17. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, bud v pohode....nestresuj, ved uvidis, ja sa v tom moc nevyznam, ja som minuly mesiac iba zacala s meranim, ale drzim palce...a ziaden negativismus :wink:
17. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok