Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
17. sep 2009

no a inac groka tak drzim palce na pohovore 😉
sisa tak ty mas teda ale graf... no cudne je to cele... a nechces este raz preistotu testnut?ajym testom si testovala?
jani kraaaaaaaaaaaaaaasne // moc sa tesim s tebou tak posli nejake vyrusky 😵

janulka04
17. sep 2009

Dzou, tie X....sa musim na tom smiat....nie, my len v dobrom....tak tfuj tfuj, nech to vyslo 😉 a tu mate:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dzou
17. sep 2009

chytaaaaaaaaaaaam no tak uz dufam ze zajtra teplota neklesne a ze to konecne bola ovu... ale je to riadny skok tak snad 😉

groka
17. sep 2009

dzou to vyzera na anovulak ☹

janulka04
17. sep 2009

dzou: ty si si ich pytala a ja uz ich akurat posielala 😀

dzou
17. sep 2009

preco myslis groka?ved ak zajtra ostane teplota hore tak ff vyznaci ovulku na vcera...teda aspon dufam, oni tam dost pororbili neplechu tie teploty som som merala v inom case...ff pise ze na oznacenie ovu potrebuje 3 teploty

dzou
17. sep 2009

ja som myslela ze si uz stihla tak dakujem este raaaaaaaaz 😉

janulka04
17. sep 2009

groka, ja sa v tych grafoch moc nevyznam..preco myslis? ze to skace hore dole?

dzou
17. sep 2009

groka ked si odmyslis tie dve teploty v inom case...co vyzera ze dost to asi na mna posobi kedze su take vyletene...tak to nie je az take zle nechcem to zase odtial vymazat...

janulka04
17. sep 2009

dzou, ja neviem, ale ja by som odteraz merala poctivo...podla mna tam skace teplota kvoli roznemu meraniu, ved aky som mala bordel v grafe ja... 😀 skus teraz merat presne v urcity cas a sleduj....co sa bude diat 😉

dzou
17. sep 2009

no sak ja som skusala 😀 sak vies ... no ale tieto dve posledne teploty su v rovnakom case tak uvidim....zase budem na nervy do zajtra a ak teplota nebude hore tak vazne ten teplomer asi hodim do zachoda 😠

janulka04
17. sep 2009

veru, dzou, pomaha to.... 😀 😀 😀

dzou
17. sep 2009

ale inac dost sa bavim na tom kalendari co si poslala ze podla veku a krvi ake bude pohlavie dietatka...lebo na oboch my vyslo dievcatko... a akokeby naschval sa nam nechcelo keksikovat v den ovu ale pred nou a zevraj tak skor vyjde dievca... aked presne v den ovu tak chlapec..nam to takot aj vysvetlovala profka na vyske na genetike ze x su pomalsie lebo su v podstate akokeby tazsie o tu jednu nozicku tak im trva dlhsie kym pridu k vajicku...

sisa2
17. sep 2009

dnes vas nestiham, mam v robote cirkus humberto 😠

sisa2
17. sep 2009

dzou - nemusi byt tutumutu v den ovu, aby to vyslo. a vy ste to poistili dokladne aj predtym aj potom. vyhod tie dve merania, nech to nepletie.

janulka04
17. sep 2009

dzou, tak to mne vyjde vajciak? 😀 juchuchuuuuu 😉 😉 😉
sisa: ja mam lazo plazo..a co sa u vas robi za coro moro?

sisa2
17. sep 2009

dzou - testovat budem len ked teplota stupne, inak to asi nema zmysel. ja neviem. fakt nemam chut pozerat na biely test ☹
testovala som mamatestom, nie pruzkovym. ak pojde teplota zajtra hore, skusim iny test.

dzou
17. sep 2009

noooo jani my coro moro volame zase nieco ine... to by sa sisa musle hrat na kropackovu 😀 no tak to tu ina pisu aj baby v jednej teme vola sa to tusim nejak napad na splodenie chlapca alebo tak nejak... no aj tam pisu ze to tak v podstate vychadza ze tie x su pomalsie a ta nasa profka ona sa podla toho tiez riadila a tusim jej to tak vyslo...

dzou
17. sep 2009

nooo tie mamatesty si tu baby vemi chvalia ale sa mi zda ze tie pruzkove...tak neviem ale ved teplota je stale hore tak nechapem 😒

groka
17. sep 2009

dzou ale mas takm skoky,36,2 tusim na 36,7 je dost,

sisa kup si mamatest palickovy ten papierikovy alebo rapi clear

janulka04
17. sep 2009

dzou, siska je zahadna...ak tam je maly potapac, tak je to riadny darebacisko 😀

lucialen
17. sep 2009

Dzou, tak to bol dobry skok teploty 😉 To by mohla byt ovulka ak este zajtra polezie vyssie. A minuly mesiac si v druhej faze mala ake teploty? Lebo teraz to nevyslo viac ako 36,7. Ale verim ze zajtra to vyskoci 😉

dzou
17. sep 2009

sak prave to by mala byt ovu...som pozerala pre istotu aj ine grafy na ff a je to normalne ze v po ovu vyskoci teplota o 0.5 tak ale uvidim...gorka viem ze chces ma ukludnit aby som si nerobila zbytocne nadeje ale tak dufam, ze nemas pravdu 😉

lucialen
17. sep 2009

Inak idem sa ucit, ale budem vas chodit kontrolovat 🙂

dzou
17. sep 2009

nooo sorry groka..furt ta premenujem mne to tak nejak lepsie ide ze gorka 😀
luci minuly mesiac som len zacala merat na 19DC a to bolo len tak ale asi prave vtedy bola ovu.alebo na 20 dc lebo aj cyklus som mala az 33dc a tiez mi potom presne tak isto vsykocila teplota na 36.7 v podstate po ovu som uz kukala dnes na to a potom som uz mala len vyssie..

dzou
17. sep 2009

ja neviem sis nechcem moc mazat ti merania...ci? co si myslite?

dzou
17. sep 2009

baby idem sa osprsat... a potom som hned s5t 😉

janulka04
17. sep 2009

tak luci, nech ti to lezie do hlavky....
dzou:ako vravim, meraj a meraj stale v rovnaky cas a potom budeme zavery robit

dzou
17. sep 2009

uz som ich vymazala.... 😠 😠 😠 😠 ma to serie so pisala aj do grafov a tam tiez povedali ze to moc skace tak teraz je to takto http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 ja viem ze sa nesmiem nadejat ale tak ja verim ze ta ovu bola vcera

janulka04
17. sep 2009

dzou, bud v pohode....nestresuj, ved uvidis, ja sa v tom moc nevyznam, ja som minuly mesiac iba zacala s meranim, ale drzim palce...a ziaden negativismus 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre