• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Ach, ja uz som zase unavena, a to som si poobede pospala a odvtedy som sa uz na nic nezmohla, len na jedenie :grinning:
17. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci to si radsej pre uchovanie dusevneho . zdravia nepredstavuj :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ved, dufam, ze sa mi o tom nebude snivat :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj,nadi :grinning: :grinning: :grinning:
to, co tu zase za tema? :confused: :grinning:
17. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby mne sa dnes snivalo o babetkach :dizzy_face: :dizzy_face:
jani ti poviem co sa tyka tej temy to cheer zacala a ja som to trochu rozvinula do poodby stareckeho sezulaneho harasenia v domove dochodcov :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No idem uz spat, mala som dnes toho dost :grinning:
Tak zajtra, papa :slight_smile:
17. sep 2009 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a snivalo sa miaj o nevestach akoze osm videla v jeden den asi tri nevesty z nasho vchodu dufam ze to nie je nic zle :confused:
17. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj, no na starobu veru uz nebude tutu mutu asi....tam dam zuby do poharka a hajdy spat so sliepkami :grinning: :grinning:
ze vraj to znamena starosti, nadi...mne sa s nimi casto sniva...si privod sny o rybkach radsej, to je prirastok :wink: :wink: :wink:
17. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci dobru :wink: veru aj ja uz pojdem :slight_smile:
17. sep 2009 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani satrosti uz mame nemusi sa mi o nich ani snivat :wink: :wink: ja radsej o tych babetkach ked uz nie nazivo tak aspon vo sne pestujem a maznam sa ach jaj :pensive: :sweat_smile:
17. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a ja sa lucim, mm uz prisiel, tak sa babulenky majte a nadi
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
only for you :wink:
17. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem jani krasne tehulkovske snicky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa kocenky
ona ma pokazde ineho :sweat_smile: a najhorsie je,ze ma uz cez 30 urcite,ale zurky su u nej vzdy minimalne 2,3 za tyzden :sweat_smile:
ach jaj,idem sa pokusit zaspat,mm sa pred chvilou vratil a opat som zostala ja najhorsia... :frowning2: nemam teraz ani chut sa o tom rozpisovat,je mi z toho vsetkeho nanic... :cry: dobru noc babulky
idem spat baby maly sa mi mrvi pocujem ho a nemam nejako na nic naladu,muz mi ju pokazil ako sa len dalo

dobru noc baby

nadi prid nas castejsie pozriet mi tu chybas
17. sep 2009 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak ja som uz bohuzial jasna :cry: http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2
18. sep 2009 o 06:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko...ja už tiež z môjho nemám dobrý pocit..včera test negat... :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
18. sep 2009 o 06:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nadi - rada ta tu vidim. dufam, ze sklamanie prebolelo a o chvilu si zasa v meracom kolotoci :wink:
drzim palce s prerabkou kuchyne. nas to caka o chvilu do domu .... vobec sa mi nechce, neviem sa nakopnut, aby som to zacala riesit.
18. sep 2009 o 06:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko baby, ako ste sa dnes vyspali? :slight_smile: Ja s cystou dnes o nicom http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6 Za chvilu idem ku kozmeticke na zkraslenie :grinning:
Sisa, takze zase na prd :angry: Ale aspon sa ten 2,5mesacny cyklus skoncil :wink: A v pondelok sup k dokimu :wink:
Vidim ze aj v oktobri nebudem sama :unamused:
Tun1ska, este nestracaj nadej, vcera bolo este skoro testovat :wink: Zajtra uz mozu byt kolajnice :wink:
18. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj luci,necitala som dozadu,ako sa mas?preco s cystou?aj ja idem dnes ku kozmeticke..neboj mozno nas bude v oktobri viac...aj ked ja rozmyslam dat si pauzu
18. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Xeni uz si robim srandu z tej cysty, :slight_smile: V pondelok asi praskla, v utorok vyskocila teplota, takze neviem ci aj prasknutie cysty sposobuje vystup teploty :unamused: Velmi zvlastne tento mesiac :slight_smile:
Ako pauzu, nic nesledovat? :slight_smile:
18. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

sisa ahoj,to ma mrzi,ale ja by som si vypytala duphik na upravu cyklu na skratenie cyklu
18. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem babulky za utechu .. ale som rada, ze uz mrcha konecne aspon prisla. vsak dala na seba riadne dlho cakat.
v pondelok k lekarke nemozem, kedze este budem mat ms ... ale rozhodne sa k nej buduci tyzden chystam.
18. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci neviem ci si postrehla ja som ti tu pisala ze to mohol byt aj predcasne prasknuty folik a to je vlastne ovulka takze BT vystupit mohla,inak si to neviem vysvetlit...mala si ho omnoho mensi ako ja a uz praskol a cysty su az pri aspon 30mm..inak rast a praskanie folikov sa da pekne stimulovat liekmi...mne pichli Pregnyl...tak uvidime...
s tou pauzou som myslela to ze sa nebudem sledovat a pokusim sa tak nato nemysliet...uvidim este sa rozhodnem ked dorazi mrcha...
18. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
groka - drzim palce na dnesny pohovor!
duphaston je aj na skratenie cyklu? musim to prebrat s lekvarkou, lebo toto nie je normalne. lenze ona je taka dost divotvorna, tak uvidime, ci sa k niecomu dopracujeme.
18. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa je to na skratenie cyklu
18. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko dievcata, ako sa mavate? :slight_smile:
18. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
groka - ja som myslela, ze sa dava len v lutealnej faze na udrzanie plodu. zas som o nieco mudrejsia :wink:
18. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michelle - no ahoj stratenaaaa :slight_smile: mne dnes dosla mrcha mrchata, takze tiez zacinam odznova :frowning2: ale aspon ze uz konecne prisla.
18. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, babule
Groka:drzim palce pri dnesnom pohovore
Sisa: mrzi ma to, pekne ta ta mrska ponatahovala tento mesiac...verim, ze navsteva lekarky pomoze... :wink:
Luci: :frowning2: graf BT....a ides sa dat vylepsit? juuuj, zavidim....ale v dobrom
michelle: ahooooooooooooooj, uz si nam tu chybala.... :wink:
18. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok