Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
17. sep 2009

Ach, ja uz som zase unavena, a to som si poobede pospala a odvtedy som sa uz na nic nezmohla, len na jedenie 😀

nadenkaaa
17. sep 2009

luci to si radsej pre uchovanie dusevneho . zdravia nepredstavuj 😀 😀 😀

lucialen
17. sep 2009

No ved, dufam, ze sa mi o tom nebude snivat 😀 😀

janulka04
17. sep 2009

jaaj,nadi 😀 😀 😀
to, co tu zase za tema? 😕 😀

nadenkaaa
17. sep 2009

baby mne sa dnes snivalo o babetkach 😵 😵
jani ti poviem co sa tyka tej temy to cheer zacala a ja som to trochu rozvinula do poodby stareckeho sezulaneho harasenia v domove dochodcov 😀 😀 😀

lucialen
17. sep 2009

No idem uz spat, mala som dnes toho dost 😀
Tak zajtra, papa 🙂

nadenkaaa
17. sep 2009

a snivalo sa miaj o nevestach akoze osm videla v jeden den asi tri nevesty z nasho vchodu dufam ze to nie je nic zle 😕

janulka04
17. sep 2009

juuuj, no na starobu veru uz nebude tutu mutu asi....tam dam zuby do poharka a hajdy spat so sliepkami 😀 😀
ze vraj to znamena starosti, nadi...mne sa s nimi casto sniva...si privod sny o rybkach radsej, to je prirastok 😉 😉 😉

nadenkaaa
17. sep 2009

luci dobru 😉 veru aj ja uz pojdem 🙂

nadenkaaa
17. sep 2009

jani satrosti uz mame nemusi sa mi o nich ani snivat 😉 😉 ja radsej o tych babetkach ked uz nie nazivo tak aspon vo sne pestujem a maznam sa ach jaj 😔 😅

janulka04
17. sep 2009

no a ja sa lucim, mm uz prisiel, tak sa babulenky majte a nadi
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
only for you 😉

nadenkaaa
17. sep 2009

dakujem jani krasne tehulkovske snicky 😉 😵 😵

janulka04
17. sep 2009

papa kocenky

cheerlady
17. sep 2009

ona ma pokazde ineho 😅 a najhorsie je,ze ma uz cez 30 urcite,ale zurky su u nej vzdy minimalne 2,3 za tyzden 😅
ach jaj,idem sa pokusit zaspat,mm sa pred chvilou vratil a opat som zostala ja najhorsia... ☹ nemam teraz ani chut sa o tom rozpisovat,je mi z toho vsetkeho nanic... 😢 dobru noc babulky

groka
17. sep 2009

idem spat baby maly sa mi mrvi pocujem ho a nemam nejako na nic naladu,muz mi ju pokazil ako sa len dalo

dobru noc baby

nadi prid nas castejsie pozriet mi tu chybas

sisa2
18. sep 2009

ahojte, tak ja som uz bohuzial jasna 😢 http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

tun1ska
18. sep 2009

Dobré ránko...ja už tiež z môjho nemám dobrý pocit..včera test negat... 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc

sisa2
18. sep 2009

nadi - rada ta tu vidim. dufam, ze sklamanie prebolelo a o chvilu si zasa v meracom kolotoci 😉
drzim palce s prerabkou kuchyne. nas to caka o chvilu do domu .... vobec sa mi nechce, neviem sa nakopnut, aby som to zacala riesit.

lucialen
18. sep 2009

Dobre ranko baby, ako ste sa dnes vyspali? 🙂 Ja s cystou dnes o nicom http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6 Za chvilu idem ku kozmeticke na zkraslenie 😀
Sisa, takze zase na prd 😠 Ale aspon sa ten 2,5mesacny cyklus skoncil 😉 A v pondelok sup k dokimu 😉
Vidim ze aj v oktobri nebudem sama 😒
Tun1ska, este nestracaj nadej, vcera bolo este skoro testovat 😉 Zajtra uz mozu byt kolajnice 😉

xena323
18. sep 2009

ahoj luci,necitala som dozadu,ako sa mas?preco s cystou?aj ja idem dnes ku kozmeticke..neboj mozno nas bude v oktobri viac...aj ked ja rozmyslam dat si pauzu

lucialen
18. sep 2009

Ahoj Xeni uz si robim srandu z tej cysty, 🙂 V pondelok asi praskla, v utorok vyskocila teplota, takze neviem ci aj prasknutie cysty sposobuje vystup teploty 😒 Velmi zvlastne tento mesiac 🙂
Ako pauzu, nic nesledovat? 🙂

groka
18. sep 2009

ahojte

sisa ahoj,to ma mrzi,ale ja by som si vypytala duphik na upravu cyklu na skratenie cyklu

sisa2
18. sep 2009

dakujem babulky za utechu .. ale som rada, ze uz mrcha konecne aspon prisla. vsak dala na seba riadne dlho cakat.
v pondelok k lekarke nemozem, kedze este budem mat ms ... ale rozhodne sa k nej buduci tyzden chystam.

xena323
18. sep 2009

luci neviem ci si postrehla ja som ti tu pisala ze to mohol byt aj predcasne prasknuty folik a to je vlastne ovulka takze BT vystupit mohla,inak si to neviem vysvetlit...mala si ho omnoho mensi ako ja a uz praskol a cysty su az pri aspon 30mm..inak rast a praskanie folikov sa da pekne stimulovat liekmi...mne pichli Pregnyl...tak uvidime...
s tou pauzou som myslela to ze sa nebudem sledovat a pokusim sa tak nato nemysliet...uvidim este sa rozhodnem ked dorazi mrcha...

sisa2
18. sep 2009

groka - drzim palce na dnesny pohovor!
duphaston je aj na skratenie cyklu? musim to prebrat s lekvarkou, lebo toto nie je normalne. lenze ona je taka dost divotvorna, tak uvidime, ci sa k niecomu dopracujeme.

groka
18. sep 2009

sisa je to na skratenie cyklu

michelle
18. sep 2009

dobre ranko dievcata, ako sa mavate? 🙂

sisa2
18. sep 2009

groka - ja som myslela, ze sa dava len v lutealnej faze na udrzanie plodu. zas som o nieco mudrejsia 😉

sisa2
18. sep 2009

michelle - no ahoj stratenaaaa 🙂 mne dnes dosla mrcha mrchata, takze tiez zacinam odznova ☹ ale aspon ze uz konecne prisla.

janulka04
18. sep 2009

ahojte, babule
Groka:drzim palce pri dnesnom pohovore
Sisa: mrzi ma to, pekne ta ta mrska ponatahovala tento mesiac...verim, ze navsteva lekarky pomoze... 😉
Luci: ☹ graf BT....a ides sa dat vylepsit? juuuj, zavidim....ale v dobrom
michelle: ahooooooooooooooj, uz si nam tu chybala.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre