Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
20. sep 2009

Dzou, ja myslim ze tam niesu nejake pravidla, ci skace ci nie, ako aj s tym implantacnym poklesom ako mala Nadenka, moze byt a neznamena to tehotenstvo 😒

dzou
20. sep 2009

luci inac aj cierny su kraaasny celkovo ja mam rada toto plemeno a inac aj moj vyta kazdeho so strasnym nadsenim hovorim ze raz pride ku nam zlodej a ten mu bude nosit lopticku 😀

sharmana
20. sep 2009

jaj babule, vam držim palce, dzou, tebe dufam že to už vyšlo 😉
v utorok idem znova na krv a uzv, tak držte palce, aby krpec rástol a všetko bolo ok 🙂

dzou
20. sep 2009

shrami ja neviem ako vsetky piseme nechcem sa na to upinat i ked jasne ze dufam 😉 a teda urcite drzim palce aby vsetko bolo v poriadku to uz mozno aj srdiecko upocujes ze?

lucialen
20. sep 2009

Sharmi, urcite budem drzat palce, nech to bez problemov dotiahnete az do 9mesiaca 🙂

sharmana
20. sep 2009

nooo, myslím že koncom 6tt by malo byt, ale môže aj neskôr... no ale to naše zdravotníctvo tiež nič moc, vieš, velmi sa tam so mnou ani nebavili... v týchto začiatkoch lekár odbije vacsinou vetou, že sa ešte nedá povedat, či je to perspektívne tehotenstvo... sú to takí alibisti...
jasné, môže sa stat všeličo, ale mohli by povedat predsa skôr pozitívne slová, aby tehotna žena bola v pohode a nie v strese 🙂
už si začínam zvykat a tuším budem aj ja otrlá a nebudem si to tak pripúštat, to bude najlepšie... ale ono sa to až tak nedá...každá si tým musí prejsť 🙂

dzou
20. sep 2009

sharmi no je to naozaj smutne ako niekory lekari maju pristup, ale tak uz to bohuzial nezmenime 😒 ale naozaj drzim palecky a teraz ides ku svojemu dr alebo k tej druhej dr?

lucialen
20. sep 2009

Mojej znamej primar povedal pri prvej prehliadke to bola 5tt, ze nech to berie s rezervou, ze hocikedy moze potratit 😒 No to by ma fakt nepotesil 😒

dzou
20. sep 2009

no tak to je sila Luci...to si ako moholo dovolit jej to povedat, myslim ze na zaciatku s tym tak sice velmi obavane ale predsa kazda zena trosku pocita ze este nevie co sa moze stat ci sa ma tesit alebo nie, ale tak aj tak je to dost surove 😠

lucialen
20. sep 2009

Tak to je, ale doktori to beru nejako sportovo, ako normalna vec, a hlavne chlapi (inak ona aj potratila vo 8tt, dufam, ze ma nikto nezrusi ze pisem take negativne veci)

dzou
20. sep 2009

preco luci to je zivot ale je to hnusneeee mozno to ten dr privolal, ze ju nejak zariekol alebo co 😠

sharmana
20. sep 2009

chcela som napisa "bit" a nie "byt" 😀
no ja neviem, či už haraší tým lekárom, ved jasné že sa môže všeličo stat, ale prečo hned začínajú s týmto negatívym postojom... to je akoby si prisla s angínou k lekárovi a on ti predpíše lieky, povie, že sa môžeš vyliečit, ale možno budeš mat alergickú reakciu o ktorej nevieš a zajtra umreš... možno hovadina čo píšem, ale mi to tak príde...

dzou
20. sep 2009

no mas pravdu sharmi idu to studovat aby pomohli ludom a urobia tu prisahu a potom sa takot spravaju 😠
inac bihvie ako sa ma bris uz urcite dovolenkuje v plnom prude 🙂

sharmana
20. sep 2009

veru, aj som na nu myslela, hádam u nej všetko v poriadku a došli v pohodke... no nech si to užijú, som akurát dnes pozerala v telke, že v spanielsku je vela medúz a že už tam za týžden poprhlilo vela ludí...

lucialen
20. sep 2009

No ked to tak povie kazdej pacientke, tak hadam kazda nepotrati 😅
Dzou, to raz som tu spomenula potrat, a bola som zrusena, ze nech nepisem o takych negativnych veciach 😖
Ved je pravda, ze stat sa moze hocico, ale nemuseli by to pripominat takym sposobom.
Inak v pocasi ukazovali, ze v spanielsku prsi, pekne je len v Egypte 😒

dzou
20. sep 2009

no tak dufam, ze ju tam nejaka nepoprhli...
a co tu dnes nitko nie je?teda iba my tri?

sharmana
20. sep 2009

no dzou, ja som tu odvčera viacmenej sama, este janulka tu písala, ale inac ste boli všetky nejak rozbehané... no ja som bola domenka skoro celý den, len navečer sme sa presli okolo strkovca....
ale ty si mala dzou perný program, tak to chápem 😉

dzou
20. sep 2009

nooo ale zajtra ide mm aj s tym susedom na take daco jak sluzobku(jednej pani dost daleko od nas idu robit kuchynu-staru von a novu)tak tam budu aj spat asi 1-2 dni takze tu urcite budem 😀 i ked vecer ma zase jeho zena pozvala na veceru a ze pokukame dajaky film...do roboty idem az vstredu 😝 uz som tam tak dlho nebola si ani nepametam ako to tam vyzera 😀

lucialen
20. sep 2009

My sme boli vcera opekat u starkej, ked sme prisli som si pospala a vecer sme isli von na koncert, ale o 23.30 sme uz boli doma, moj drahy na srot opity 😒 Dnes som sa ucila a potom sme pracovali na zahradke, takze som ani nemala cas sem prist. Ale ocakavala som mrchu, lebo uz ma bolelo brucho, ale zase to preslo 🙂 Zajtra pridu este zateplovat dom, tak musim vstavat uz o 7h 😠

dzou
20. sep 2009

a na akom koncerte ste boli?urcie si si to lepsie uzila ako ja 🙂 ja som rada ze mam este 2 dni volno ze sa mozem z toho zpametat 😀

sharmana
20. sep 2009

noo ja idem zajtra do práce 😝 akože vôbec sa mi nechce, aj mm je z toho znechutený... ale zase nemôžem doma tolko vysedávat.. akurát pozerám superstar a je tam fešny chalan 🙂

dzou
20. sep 2009

sharmi 😀 😀 ty betarka 😉 a co robis?

sharmana
20. sep 2009

no lehnim na posteli, vedla mna moj mm a ja som sa kochala na tom fesakovi 😀 😀

dzou
20. sep 2009

sharmi 😀 😀 je super ze vegetis a aku mas pracu?ze je mm z toho znechuteny?

sharmana
20. sep 2009

neee on je z nechuteny z toho, že ide aj on do práce.. akože obom sa nám nechce 😀 robim v kancli, v dopravnej firme..

dzou
20. sep 2009

jaj hej sak to si uz pisala 😉 no vidim ze sa vam tak chce ako nam 😀 ale tak moj je teraz spokojenjsi robi sam pre seba tak je to celkom ine 😉 a co ako to on preziva?myslim tvoje tehu

sharmana
20. sep 2009

no môj mm je veeeelmi rád, aj mi bozkava brusko.. no a ked som sa mu minule neozvala na telefone, tak bežal domov z práce v obleku, cleý spotený otvoril dvere a že "čo je s tebou, ja som letel z práce, že či sa ti niečo nestalo" 🙂

dzou
20. sep 2009

jeej tak to je zlate 😉 no ja som zvedava ze co bude ten moj... keby sa to tak hned dalo zistit ci sa to podarilo alebo ci bude mrcha...no este si pockam 10dlhych dni aby som to zistila..kedze teraz meriam tu teplotu nechcem(dufam, ze dodrzim)testovat pred 14dpo kedze takto dlhu by som mala mat lf a aspon usetrim na testoch sak za tie 4mesiace som ich minula viac nez dost 😀 tak uvidim podla teploty dufam, ze uz viackrat nezaspim 😀
no a ku ktoremu dr ides ku svojemu?

lucialen
20. sep 2009

Koncert bol nejaky jemne punkovy, mne sa to velmi nepacilo, soferovala som a hlavne tam bolo velmi nafajcene, co ja neznasam, sa mi z toho uz dvihal zaludok 🤐 Ale nakoniec sme skoncili rychlo 😀

dzou
20. sep 2009

tak si si uzila co 😀 no a kedy mas skusky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre