• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
veronika, testik si urobik okolo obeda, 2 hodiny pred tym nic nepi..
nadenka, aspon mas teraz "zabavku" a nemusis stale mysliet na teploty, hlieny a tak :grinning:
luci, drzim palceky, aby to tentoraz bolo bezproblemove a hlavne s pozitivnym koncom :wink:
dzooou, ty si teraz na cakacke, co? tazke casy zacali... strihas meter? :sunglasses:
21. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu ver mich... som jak by napisala nadenka natiahnuta jak guma v trenkach :grinning:
21. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co som to napisala, ze urobik :grinning:
dzou a kolko dni mavas lf? ...ze si mas dost elasticku gumu v trenkach? :wink: ...c c c si robim srandicky, ale za chvilu budem ja v tej faze a trenkovat budem ja... a to ty uz budes mat vtedy.... zeby pozitivny tehu test? :dizzy_face:
21. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak predpokladam ze 14lf lebp 2 cykly dozadu som si robila ovu test(bt som este nemerala) a bol pozit na 14dc a mrcha prisla na 29dc takze ovu mohla byt tak jak tento na 15DC, no a minuly cyklus asi bola posunuta na 19dc a mrcha prisla na 33dc takze to tak vychadza...takze si este pockam minimalne 9dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak uz teraz som rozhodnuta ze budem cakat na ten 29dc a ked na 30dc mrcha nepride a teplotta sa udrzi tak budem testovat...takze mi treba este dooooost elasticku tu gumu :grinning:
21. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, ja mam taku istu gumu :grinning: ..a dobre robis, ze budes cakat do az do konca...
21. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mich ja chcem cakat ale ci sa mi to podari to este neviem :grinning: musite my pomoct :grinning: ale uz ma nebavi furt vyhadzovat prachy za testy a potom je aj tak biely jak sneh tak snad to vydrzim
21. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, budeme ta podporovat a teda nedovolime ti testovat skor! dohodnute? :sunglasses:
21. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeee a ty si teraz v ktorej faze?
21. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tak uz a blizi pomaly ale isto ovulka :wink: tak drzim palce a co to znamena ten zeleny stvorcek dole? :confused:
21. sep 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou to je statisticky prichod ovuly :slight_smile: teda minuly cyklus som mala 12DC... od 9DC zacnem s ovu testami...
21. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa no ja meriam prvy cuklus cely minule som merala od 19dc(inac vtedy asi bola ovu, mne to vsak nedoslo a tak ani tutumutu sa mi zda nebolo...ale ako keby som vedela) tak preto mi to tam asi neukazuje...
a kde zmizli vsetky baby?je tu nejak mrtvo, ale za chvilu sa to tu rozovuluje a bude vas tu velaaaaa :wink: sak skoro vsteky ste naraz dostali mrchu, len ja som asi teraz na cakacke
21. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ved mas pekne teplotky vobec sa nestesuj este mas na to dost casu este takych 8 dni aby si sa zacala stresovat :wink: to je teda utecha :grinning:
michelle ved prave preto som sa zacaal zaoberat kuchynou skusam novu taktiku aby som stale nemyslelas len na priznaky ovu a tak :wink: ja mam este cas co sa tyka ovu testov tak 12DC este 4 dni :wink:
21. sep 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, aha, ty mas ovu 15DC... ja som si zase kupila ten stepper, tak to striedam s behom, potrebujem sa znicit :grinning: ..a aj ta anglina je fajn zmena :slight_smile:
21. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ako este nechcem nejak stresovat, ale tak mohla byt ta teplotka trochu vyssie nooo...ale aspon ze v stredu uz idem do roboty...nie zeby sa mi nejak extra chcelo, ale aspon uz nebudem na to az tak mysliet, i ked ma s..e ze to akurat bude v tom rozmedzi 7-10dpo ked by sa malo uhniezdovat vajko a ja v robote zdviham tazke baliky tak oklo 15-20kg a akurat tak blbo mi to vyslo :unamused: ale budem sa snazit tomu co najviac zabranit
21. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano michelle ovu je 15 dc u mna no uvidime ako to vyde tento mesiac :wink:a tiez sa nicim na stepperi aj ked to nekombinujem s behom :slight_smile:
dzou snaz sa mysliet pozitivne pri vasej frekvencii by sa to teda malo podarit :wink: :grinning:
21. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim nadi snazim :wink: no ale to nie je zaruka ale tak uvidime ako tu uz pisem asi po 100x
21. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj raz sa to zlomi a dufajme ze to bude uz tento cyklus :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dufam, ze tento september bude viac plodny ako posledny mesiac a ze sa nam to podari kazdej :wink: ale inac uz som vela bab pocula ovorit ze spetmeber je celkovo nejak plodny mesiac ...
21. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testik som si urobila, tie dve ciarky su kraaasne, skoda, ze su na ovu teste a nie na tehu teste :frowning2: takze podla testu ovu mam, vcera bol keksik, dnes bude tiez, tak uz by v tom bol cert, aby to nevyslo :grinning:

nadi, citala som, ze mate - budete mat calvados kuchynu, my mame tiez - calvados - vanilka :wink:
21. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos vyde to ovu je keksik tiez tak by v tom bol cert aby to nevyslo drzim palce :wink: :dizzy_face:
a co sa tyka kuchyne ano budeme mat calvados-kedze ja mam rada teple farby :slight_smile:
21. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, ked je ovu test pozitivny, tak mas tesne pred ovu, t.j. 12-24 hodin, tusim tak pisu... cize teraz je ten spraaavny caaas :dizzy_face: ...a este aj v den ovu a poistit den po :wink:
21. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte stale mi blbne net,uz som mala aj napisane dlhy prispevok a ani mi to neodoslalo,cakam kym ma vypne opat,ale stiham vas aspon citat,dufamkze toto mi este stihne odoslat
21. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim prichod...ej ale som mala co robit, kym som sa sem docitala....
oznamujem prvu rannu tycku a objimanie WC misy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :frowning2:
21. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte babule nieco nove?? nejake nove tehulky?? sptne necitam totiz to mam skoro 200 strn a bolo by to na dlhoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :sweat_smile:
21. sep 2009 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tak som tu opat a tak rychlo neodidem kedze moj drahy isiel na 2 dni prec :wink: akurat som si kupila pizzu a celuuuuuuuuu ju zjem sama :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak to ma mrzi, ze sa zle citis :pensive: , len vydrz a bude lepsie :wink:

moni, janulka je nova tehulka a ostatne sme presli do dalsieho kola :wink:

michelle, hlavne ze ten ovu tester mi ukazoval ovu dva dni po odchode mrchy...ale pre istotu sme sa snazili aj vtedy :grinning:
21. sep 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosb no nemala si naaaaaaaahodou vtedy plodne dni podla jonasa? :grinning: ak hej tak mozno daco na tom bude :grinning:
jani no dufam, ze ta to coskoro prejdea co boli ste kuknut na ten bytik? pacil sa?
21. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni, no neviem ako dlh si tu nebola...? No, ja som u tiez neni dlho...tehulky za minuly mesiac su bris, sharmi a ja... :wink:
21. sep 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli...vyzera super, detska izba je obrovska, co bolo pre mna podstatne a asi sa stahujeme uz k 1.10., nie k 1.11., kedze dnes sme boli podpisat zmluvu :wink: :wink:
nooo, aj ja dufam, som zvedava na piatok na lekvosa...
a inac mm mi vcera prezradil detaily keksu, ked sme plodili...on si fakt hovadiny pamata...ale k mojmu uzasu sme dosli na to, ze to bolo vtedy, ked bol keks na stojaka a este nas aj male vyrusili v druhom kole... :grinning: :grinning: :grinning: prepacte detaily, ale mne t prislo smiesne, ze ake bojove podmienky to vtedy boli a aha ho....potapaca, :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok