Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
21. sep 2009

jeee ale to mohlo byt fajn 🙂 no neviem ako to je teraz na svk ale tu musi byt na 7deti jedna ucitelka...myslim... tak preto je to take drahe a neviem ze ci tu je nejaka akoze statna vsetky su asi sukromne, alebo aky je medzitym rozdiel?

janulka04
21. sep 2009

a tu mas 100perc. z platu......, si pis, vsade lepsie ako na svk, tam by z teba kozu zdrali, ale je to tak...

dzou
21. sep 2009

no le tu zase je nizsia dan na vsetky veci co sa tyka okolo detii takze oblecko je tu fakt dost lacne(ak uz teda nejdes to uuuuuuuuplne znackovych obchodov)
no UK to aj tak urobilo kvoli niektorym nasim spoluobcanov tmavsej pleti ktory tu vyuzivali vsetko co sa dalo...a teraz na to doplatilo cele uk

lucialen
21. sep 2009

Zalezi na veku deti, ja som robila s babatkami od 4 do 10mesiacov, a norma su 3 deti na ucitelku, to je aj dost nuda ale ked uz mas 6 babatiek, tak to je akurat dost 😉 S vacsimi detmi trojrocnymi bolo asi 6 deti 😉

dzou
21. sep 2009

no asi tak nejak to je aj tu 😉

janulka04
21. sep 2009

no pekne....aj tam je dan rozdelena na skupiny? Noo, ja sa tu v tom este neorientujem... 😕
a tu sa mi paci to triedenie a vratnost plastovych flas...sa na tom rodina na svk smiala, ze to neexistuje.... 😀

dzou
21. sep 2009

no sak aj tu je triedenie ale vratne plastove flase ee

lucialen
21. sep 2009

Inak aj my na slovensku triedime 🙂

dzou
21. sep 2009

hej hej sak tak by to malo byt na celom svete ja som studovala enviro takze som za to vsetkymi siestimi

janulka04
21. sep 2009

hej, viem, luci, ale tu,a k ti najdu v popolnici nieco, co tam nepatri, napriklad plechovku, alebo plastovy obal z niecoho, nevynesu ti opolnicu niekolko tyzdnov a dostanes pokutu....my dostali prvy tyzden, co som sa zabiehala len do toho za jednu plechovku 80€ pokutu a tri tyzdne nam neprisli vyviezt 😀 . Keby toto zaviedli na svk, netriedili by iba ti, co naozaj chcu triedit a robia nieco pre ekologiu, ale vsetci, lebo by museli 😉
my tiez triedili, ale priznam sa, ze na svk dst zmatene 😀 😀 😀

janulka04
21. sep 2009

a teraz som sa docitala...mnam, cinu, luci.... 😉 😨

lucialen
21. sep 2009

Slovensko je este velmi pozadu v mnohych veciach 😀 Mne sa paci zakaz fajcenia v krcmach v UK 🙂 Aj v nemecku to funguje?

dzou
21. sep 2009

presne tak to funguje aj tu ak je v konve nieco co tam nema byt tak ti ju nevynesuuu

janulka04
21. sep 2009

jasne, ze funguje...ale ak mas taku vip karticku, ktore maju niektore bary a kluby, tak tam mozes fajcit, ale je to od nefajciarov oddelene a neumoznuje to kazdy...ako vravim, bary a kluby...aj mne to vyhovuje 😉

dzou
21. sep 2009

aj mne aspon clovek tak nesmrdi a ak by som nahodou bola tehu a na viaoce budeme mat party tak kludne budem moct ist kedze sa tam nefajci...

groka
21. sep 2009

babule idem haji,zajtra pridem s vami pokecat viac,hadam bude net v pohode

dobru nocku 🙂

dzou
21. sep 2009

dobru tak dufam, ze ti to pojde v poho 😉

janulka04
21. sep 2009

dobru groka....

dzou
21. sep 2009

jani aj ty si odisla? vy uz tam sice mate pokrocilu hodinu...

janulka04
21. sep 2009

noo, mame dzou, ale stale cakam mm, takze som hodila sprchu, masku na tvar a relaxik maly dala

dzou
21. sep 2009

jaaaj ja pojdem do sprchy zachvilu pojdem do postele okolo 23 aby som mala viac ako 6 hod spanku na kraaasnu teplotku...dufam 😉 len neviem ci sa nebudem budit kedze mm tu nie je a uz je to dlho co som spala sama 😀 asi si zoberiem so sebou psa 😀

dzou
21. sep 2009

za chvilu este zavolam mm a potom sa uz vyparim 😉

janulka04
21. sep 2009

😀 😀 dzou....no tak teda peknu nocku a nezabudni...bazalnu horucku ti treba...papapapa

dzou
21. sep 2009

hej ja viem 😉 jaj a teraz ma napadlo este si testovala ci uz kasles na to?

motylek17
22. sep 2009

... dakujem za radu ohladom merania bt... dnes sme zacali, uvidime ako sa to bude vyvijat... 🙂

groka
22. sep 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dobré ránko cicky moje 😵
môj syn dnes opäť začal vyvádzať v škôlke,ale dnes tam plakali vštky deti nejako

tu pridávam môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 dúfam,že ovulka bude,ono to teoreticky vyzerá,že už si aj bola,ale nemám ani bolesti a tak skoro som nikdy nemala ovuláciu

na tú folikulometriu dnes nejdem,ja nemám ani naládu,takže skúsim sa objednať na 14DC, čo bude v sobotu,tak asi ma objedna až na 16DC,čo bude v pondelok a budem mat tesne pred ovulkou,tak to neham až napotom,ak bude doki ochotný

motylek = tak ty začínaš meriať BT?je to dobrá vec,ale aj velmi zaťažujúca psychiku,takže premerať jeden,dva cykly a potom prestat,aj ked to bude ťažké,lebo sa to zapáči každej,teda myslím ten čiastočný adrenalín ako teplotu stúpa,klesá

motylek17
22. sep 2009

... snad nam to nejako pomoze k tomu, aby sme uz boli traja... takze vy sa pokusate o druhe???? ako to zvladas?

groka
22. sep 2009

motylek myslis mna?

lucialen
22. sep 2009

Dobre rano baby 🙂
Motylek, vitam ta u nas 🙂
Ja nic nove, 2DC 😒

motylek17
22. sep 2009

... hej teba groka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre