Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sabiatko
22. sep 2009

kyselinu listovu (vitamin B9) je naozaj dobre brat, vyrazne znizuje riziko razstepu chrbtice. ja som ju zacala brat az od nejakeho 7 tt, no co uz, hadm to nevadi. ale pokial jes primerane ovocie a zeleninu, tak by to malo byt ok 🙂

groka
22. sep 2009

babulky moje,idem zehlit a pustim si popri tom nejaky film,nech mi ubehne cas,potom musim vyvarit spagety,dnes budu so spagetovym maskom a so syrom a kecupom,malemu krupicovu kasu,som mu slubila pytal si po dlhom case a zajtra zas polievku varit spravim rajcinovu

prave mi volali ze sa mi pridu kuknut na ruter tak sa odpajam papa zatial

sabiatko
22. sep 2009

motylek, tak nezabudni, ze alchemilku pit len do ovulacie, zvysok cyklu ju nepi.

dzou
22. sep 2009

bre ranko 🙂 sabiatko aj my sme sa teraz snazili takmer kazdy den 😀 tak som zvedavaaaaa
motylek ale ak budes pit tu alchimelku som citala tu na konovi ze je dobre ak sa pije len do ovulacie ...potom nic a potom zse od mrchy ak dostanes...lebo stahuje maternicu takze sa mze stat ze s zubrienka neudrziii
rhodosb tak ako pisala groka aj me ff ozancil ovu az ked som bola 3dpo(dni po ovulacii-poz. pre motyleka 😀 ) lebo ptreboval dalsie teploty
jani-hlavu hore, vsetko bude ok..no ja ziadna bt horucka sa nekonala 😒 ale teplota ostala tak isto, takze zacinam pochybovat ze sa to podarilo, sa asi zacnem pomaly pripravovat na mrchu tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

dzou
22. sep 2009

sabiatko... stou alchimelkou asi telepatia 🙂

motylek17
22. sep 2009

... dakujem .... idem si teda rychlo spravit... 🙂

sabiatko
22. sep 2009

to hej dzou 😀 a ty sa prosim ta radsej chystaj na babetko 😉 graf je zatial v pohode, ziadny extremny pokles, takze si este pekne pockaj par dni 😉

dzou
22. sep 2009

ja neviem ... co si mam tom mysliet som myslela ze ked je tehu ze su teploty ovela vyssie 😒

janulka04
22. sep 2009

veru, motylek, pri prvych sme sa snazili rok a teraz mam zdravotne problemy a sup ho na treti mesiac.... 😀

sabiatko
22. sep 2009

to zavisi od toho, ake teploty mavas normalne. baby co maju v prvej faze cyklu vyssie teploty, tak maju aj tu tehotensku nad 37 stupnov a kto ma nizsie, tak aj tehu nemusi vyskakovat nad 37... aspon ja si tak myslim.

sabiatko
22. sep 2009

no janulka, zivot vie obcas milo prekvapit 🙂

dzou
22. sep 2009

jani to urcite bude v tej polohe 😀

janulka04
22. sep 2009

dzou, ja mala teplotu najviac tusim 36,8....az po teste mi vyskocila na 37....nebooj, este nieje nic stratene....len nech neklesa potvora...to vysvetli teplomeru, ze minimalne 10 dni nech si zapamata tu dnesnu a nech neklesa, lebo skonci v hajz.. 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj, dzou

motylek17
22. sep 2009

.... este sa chcem spytat na meranie BT, cize ked mam cely cas napr. 36,5 a inokedy mi vyleti na 37,0 tak je moznost ovulacie??? ... po ovulacii az do prichodu menzesu by mala byt teplota na priblizne rovnakej urovni, je tak???

dzou
22. sep 2009

jani 😀 😀 😀 😀 no asi mu dnes dohovorim 😀 ...no ako jedno plus je ze neklesla, aspon ze ostala tak ako je...
a inac sabiatko y sa nam ako mavas?nie je ti zle? .... a tebe jano dnes nebolo?

motylek17
22. sep 2009

vy ktore sa snazite, nezabludite sem tam do detskeho obchodu a nieco nekupite??? alebo radsej nechcete nic zakriknut???!!!!

dzou
22. sep 2009

nooo tak ako som vcera pisala ked je teplota nizko a na druhy den vyskoci...tak ten den ked bola nizko je vou kukni na moj graf tam je ot vydno mne to vyskocilo az moc a ff oznacil ovu na 15dc..

janulka04
22. sep 2009

😀 😀 😀 dzou, si ma premenovala....ale ja v poriadku, len ma nejako boli ten vnutrny stehenny sval, ako by mi ho niekto isiel vytrhnut a tie krce k tomu...dnes sa ziadne objimanie wc nekonalo, nastastie... 😉
a dzou, co sa ti nepozdava na nasej polohe pri plodeni? 😀 😀 😀
rhodos: mas prevdu....prekvapenie to teda bolo 😉

sabiatko
22. sep 2009

dzou, tak dnes a vcera dobre, ale 3 dni predtym kazdy den tyka. najlepsie ked citam o stvrtom mesiaci tt na nete: tento mesiac si uzivate, nevolnosti pominuli a vy sa citite ako znovuzrodena... no, to hej, znovuzrodena sa citim, az ked vydem z vecka 😝 ale inak pohodicka, brusko zacina rast, hoci pomaly a babetko rastie jak z vody, teraz ma akolo 8 cm. buducu stredu sa ideme nanho zas kuknut k dokimu, odfotime sa a potom sem tu fotku supnem 🙂 dzou, ty ked porodis v anglicku, tak budes mat narok na materske, alebo ako to tam maju v anglicku, ze?

janulka04
22. sep 2009

motylek: ja mam mega nutkania nakupovat a aj som tu uz pisala, ze po prehliadke v piatok minimalne tie pidi botasky kupim 😀

sabiatko
22. sep 2009

no inak ja ked som bola v anglicku, tak som pre babatko pokupovala vecicky, hoci este ziadne nebolo v plane 😀 to proste neodolas, take prtave bodynka a tricka 😵

janulka04
22. sep 2009

sabiatko, nechcem ta strasit, ale ja pri malych tyckovala do 6.mesiaca 😝 Tak teraz si to uzivam, zatial 😕

janulka04
22. sep 2009

ale to je samozrejme individualne....sabi 😉

sabiatko
22. sep 2009

no jani, dik za povzbudive slova 😀 😀 ja si ale aj tak myslim, ze to tak bude az kym neporodim... no ale tak aspon moc nepriberiem 😝 😀

motylek17
22. sep 2009

... no ved to, ze sa tomu neda odolat... vzdy si hovorim, toto je posledne... ale to nejde, je to silnejsie ako ja... ☹

dzou
22. sep 2009

noo sorry jani ja som si to vsimla uz ked som odoslala...a potom sa mi vypol notas 😠 tak som nestihla sa ospravedlnit 🙂 nooo a tvoja poloha je jasne ze super plodna to sa mi na nej paci 🙂
sabi hej budem lebo tu robim uz viac ako 3 roky... ale ja ostanem tu...
tak nech ti je cim skor lepsie sabiatko nase 😀
motylek nooo ja nekupujem nic sa mi to zda trosku take divne(nikoho nechcem urazit, to len moj nazor) aj jedna kamoska co tu je tiez este nie je tehu a kupje jak blazon... ale mna by moj stary zabil 😀 a ona ze sak potom raz to aj tak musis kupit...no to je pravda ja len dufam, ze ten raz bude... a potom este si budem kradnut sama sebe radost ze ked budem uz tehu aby som mohla ist na nakup? 😀

janulka04
22. sep 2009

no, sabi....ved mozno sa ti to uz ustali..dufam....ja si pamatam, ze moja povinna vybava pri ceste do prace bol balik igelitovych vreciek 😖 .. 😀 😀 😀 a teraz sa na tom pousmejem....nooo a ved uvidime, ako budeme vyzerat vo finale 😀 😀

dzou
22. sep 2009

inac akurat sa priznam...to co som vcera pisala ze som si kupila jeden tehu casopis..ale bola tam ta knizka s menami... a minule som natrafila v charity shope a super knizku macka pu ale taku hrubuuu stala by mozno aj £20-25... tak som ju kupila vysla ma na £1.50 😀 😀 a uz mm frfllal ze kupujem vecicky pre deticky...tak mu hovorim sak to je kniha pre boha 🙄

motylek17
22. sep 2009

.... vidim, ze chlapi su vsetci rovnaki... 🙂

dzou
22. sep 2009

hej to tu na konovi veeeeelmi rychlo zistis... 😀
inac jani a ty si si krcok mesedovala?...alebo niektora z vas tehuliek ho nesledovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre