Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sabiatko
22. sep 2009

hehe, tak ja som nakupovala, ked som este nemala chalana, na babetko som sa vzdy straaaasne tesila a tie vecicky mi potom pripominali tu krasnu chvilu, ked to raz pride 😵

dzou
22. sep 2009

ja som taky strachopud kym neuvidim neuverim... tak ja radsej nechcem nic kupovat aby mi z toho netrklo v hlave uz mi aj tak z toho dooooost sibe 😀

janulka04
22. sep 2009

dzou: 😀 😀
a ja mojmu ukazala tie X-landery, co mam v albume a on, ze: Prosim ta, kociky teraz nie...no nezabila by si to? Ja som mu chcela len ukazat...a ked sa ma opytal na cenu, tak zacal predychavat...ale ze kazdy mesiac da plno openazi do PC a mobilov, lebo on je maniak a stale nieco vylepsuje, tak to je ok... 😠 akoze, uz to rozdychal, ale on si asi myslel, ze ta komplet sada stoji 5,50€ 😀

dzou
22. sep 2009

jani 😀 😀 no sak ja som mojemu hovorila ze som uz kukala a nete kociky a on len prevracal ocami...ae sak som ho este nekupila, no nie? aj tak ja sa vidim ze budem veeeeeeeeeeelmi dlho vyberat ten kocik lebo sa neviem rozhodnut 😅

sabiatko
22. sep 2009

jani, tak ty to mas blbe, ze musis teraz kupovat kocik nanovo, asi si mala predtym taky pre dvojicky ze? no ale tak aspon par veci na oblecenie usetris 🙂

dzou
22. sep 2009

no tu je to hrozne lacne...napr.suprava 5 bodyniek za 5-6£... takze ja si pockam... tie veciciky mi neujdu 😀 a aj tak nebudem moc nakupovat vela, lebo sa chceme nechat prekvapit s pohlavim(zatial sme tak rozhodnuty)takze nakupim len na zaciatok take neutralne a potom budem nakupovat 🙂

sabiatko
22. sep 2009

no ved to dzou, taky kocik vybrat, to neni sranda, ci mam mat nafukovacie kolesa, hentake rucky, tamto este... ja si kupim kocik aj so vsetkymi tymi doplnkami od kamosky, tak aspon nemusim nad tym spekulovat. inak vam poviem, ze to je fakt strasna palka za ti kociky a este plus ostatne veci, co treba pokupit...

janulka04
22. sep 2009

sabi, hej...ten dvojickovy som mala apo roku a pol som ho predala, male tam uz nechceli byt 😠
ale tak ja sa tesim a viem, ze aj on sa tesi, len chlapi moc taketo veci nemusia 😀
a mas pravdu, ja mam 5 mechov babatkovskych veciciek 😀 😀 😀 ale aj tak dokupim... 😝 ved treba
dzou: nekomentujem, ti nasi su asi z rovnakeho cesta 🙂

dzou
22. sep 2009

jani 😝 😝 😝 chaaaaaapem 😉

motylek17
22. sep 2009

... no kociky, to je dalsia tema... sice este nie som v tom, ale kocik uz mam vybraty... teda musim sa rozhodnut medzi dvomi... a ako inak zobrali v praci ze ste v tom??? vedeli ze sa o babo pokusate???

dzou
22. sep 2009

jeeeezis kukam ze saom dala inych smajlikov no dnes mi ide 😉 malo tam byt 😀 😀 😀 😀 namiesto 😝 😝 😝 😝

sabiatko
22. sep 2009

no moja situacia je asi unikatna, kedze moj manzel je madar a byvame v miskolci, nerozpravam po madarsky, takze roboty niet... tak sme sa rozhodli pre babetko a robotu uz neriesim. si inak neviem predstvit chodit do roboty s nevolnostami, to by som tazko zvladala.

dzou
22. sep 2009

nooo ja budem mat s tymto problem...lebo kd zistim ze som tehu tak to urcite nebude neskor ako v 5tt a teoreticky by so este v robote nechcela nic hovorit pre istotu.....lenze ja mam dost fyzicky narocnu pracu, takze by to mali vediet aby sa podla toho vsetko zariadilo... stale nad tym premyslam ze ci im to poviem alebo nie...ale as hej sak zdviham tazke baliky 😝

motylek17
22. sep 2009

... preto je asi lepsie ist na PN-ku... teda ja by som to tak asi brala...

dzou
22. sep 2009

co by ste robili vy? by ste im to povedali aj keby bolo tak skoro?

sabiatko
22. sep 2009

ajaj dzou, tak to urcite povedz, to ti musia dat daku nenarocnu pracu.

sabiatko
22. sep 2009

no mne gynekolog hned na prvom pohovore povedal, co nemozem a dvihanie tazkych veci je jednou z nich...

sabiatko
22. sep 2009

no ta PN-ka by bola dobra, teda kebyze pracujem 😝

janulka04
22. sep 2009

no tak ja pri malych robila v chovatelskych v Blave a tam su tie 20kg mechy, a si predtavte, ze ja v siestom mesiaci a nejaky namysleny chlap, ze: Daj mi ten mech... a ja som mu ho musela nalozit do vozika...a pritom videl brusko a robil sa, ze nevidi a stavalo sa to denne x-krat, takze asi by som to povedala, lebo ludia su svine

janulka04
22. sep 2009

no a ja idem pracovat, teraz od 1.10 tu hausdamme robit, ale tak oni vedia, ze som tehu, su to znami a musim aspon tri mesiace obmakat aby bola materska 😀

dzou
22. sep 2009

no zase sa mi vypol notas ma porazi z toho kabla 😠 😠 😠
no sak oni ma teraz aj naucili na vystupnej kontrole, co je uuuplna pohodicka... tak asi im to budem musiet oznamit uz tak skoro...ja robum v takej firme ze je sme tam 4 baby- 2 v kancli a 2 -to som aj ja .. na baleni ostatne asi 30 chlapov 😀 nooo tak ty ked sa dozvedia ze som tehu tak ma budu obskakovat jak princeznu 😀 😀 😀

motylek17
22. sep 2009

.... asi je lepsie to sefovi povedat, vyhodit ta nemoze... a podla mna to tu u vacsiny z nas aj tusi, ze chceme otehotniet... cize s tym pocita...

motylek17
22. sep 2009

... tak to aby uz bolo... mas sa na co tesit... 😀

janulka04
22. sep 2009

dzou, no komu bude lepsie....

dzou
22. sep 2009

hej 😀 nooo ked sme si minuly rok kupili dom sa ma aj pytali ze ci iz bude aj baby..ale urcite tusia...som mala take nejake narazky naschval ...no vyhodit ma urcite nebudu moct... len mi aspon bude kazdy pomahat 🙂

janulka04
22. sep 2009

babule, idem do obchodu, tak sa tu majte 😉

motylek17
22. sep 2009

... aspon si to vsetko vychutnas... pokial nebudes mat oblubene tehotenske tazkosti 😀

dzou
22. sep 2009

tak pa jani... ja sa tiez o chvilu vytratim, ale az o chvilu... 🙂

motylek17
22. sep 2009

paaaaa jani.... tak aby som to aj ja zabalila, vidim, ze tu uz nik neostane...

dzou
22. sep 2009

no ja som este tuuuu 😉 motylek a odkial si? ak sa mozem opytat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre