• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ahojte kocky uz som s5t :wink: je tu niekto?
22. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj dzou som tu ja :wink:
22. sep 2009 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby robia som si teraz test a hadajte co???? mam // :grinning: kramy mi meskaju uz dva dni
22. sep 2009 o 16:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vaaaaaaaaaazne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak hod foetcku nech sa pokochame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc gratulujem :wink:
22. sep 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo asik nehodim bo fotak nemam k dispozicii :frowning2: dakujem dzou a som straaasne stastna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 16:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mobil nemas? no aj tak je to super.... dalsia tehula... kazdy mesiac tak v priemere asi 3 tak coskoro budme vsetky :dizzy_face:
22. sep 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo obil mam, ale e to n dlho, noo ale nieco sa pokusim vyriesit, ale mala som len slabsiu ciarku, ale zas nie moc slabu, taku akurat viditelnu :wink:
22. sep 2009 o 16:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, to faaaakt? to je supeeeeeeeeeer :grinning: gratulujem tak potichucku :wink: , juuuuj super sa tesiiiim :grinning: :wink: to je dobra spravicka...tak bude junovciatko :grinning:
22. sep 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt super sprava moc sa tesim s tebou :wink: a aky test si si robila?
22. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rhodos fakt, om tomu neverila bo om bola dho pn a som mylea, ze preto mi meka a to pre nieco ine :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale v sobotu pr istotu este testnem a az potom zavolam doktorke :wink:
22. sep 2009 o 16:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazetovi rapi clear classik ten v cervenej krabicke 10ml/U
22. sep 2009 o 16:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze az sa ti asi ruka trasie...ked tak pises bez nejakych pismeniek :grinning: myslim v dobrom
22. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru trasie :wink:
22. sep 2009 o 16:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super...ak sa ti to naozaj potvrdi tak nam musis napisat ako ste co robili :grinning: :grinning: :grinning: chnapes :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chnapem a napisem :wink: juj om cela bez seba a je normalne ze ma boli podbrusko???? :unamused: :confounded:
22. sep 2009 o 16:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to je normalne to pise skoro kazda tehula...to sa roztahuje maternica aby tam babo malo doooost miesta :grinning: juj tak sa tesim s tebou zase dalsia tehula :dizzy_face:
22. sep 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa strasne tesiiiiiim :dizzy_face: a dakuem ze sa tesis so mnou :grinning:
22. sep 2009 o 16:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zac, ved od toho tu sme :dizzy_face: dufam ze coskor sa uz bude aj nietko tesit so mnou :wink: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojky urcite bude aj ja sa budem s tebou tesit, ale sanda je v tom ze na mimi som ani nemysela bo som bola mesiac PN a neolo nan kedy mysliet
22. sep 2009 o 16:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si bola chorucka ked si tak dlho bola pn?
22. sep 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najskor zapal mechura a potom pluc :frowning2: :angry: :cry:
22. sep 2009 o 16:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika...dakujem a gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem, zo srdiecka sa tesiiiiiiiim s tebou :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tfuj, tfuj, nech je vsetko ok...a tie bolesti...ani nespominaj...ja ich mam uz asi tyzden a je to strasne.... :cry:
22. sep 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj chudatetnko... no ale uz si zdrava dufam... presne tak tfuj tfuj nech je vsetko ok :wink:
22. sep 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, strasnu radost mam, moni...ja vas opustim na chvilku, ideme nove oblecko kupit pre mna, kedze som jak v tretom mesiaci a moje nohavice nezapnem :confounded:
22. sep 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak kup daco pekne :wink: no tak to urcite budu zase dvojicky :wink: aleo tie trojicky co sa ti snivalo...
22. sep 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, nestras ma....i ked ani pri malych som nemala taky bachor :grinning: ...preto mam tie obavy
22. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo praveze som ete neni doliecena a musim vysadit tabletky kedze viem ze som tehu a ani dakujem a dufam ze to bude oki aj a uz idem pa pa zatal :slight_smile:
22. sep 2009 o 16:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nestrasim :grinning: boze chran... ja len taaak :grinning:
22. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cafte babeny ja som tu zase sama :frowning2:
a inac len tak si myslim, ze ked je nejaka babena otehu tak tu na konovi to pomalu u kazdej vieme skor ako jej vlastna rodina...zlate nie? :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,takze hlasim prichod asi po 3dnoch,co som vas zanedbavala :sweat_smile:
takze zhrniem udalosti:
-v sobotu sme boli s mm a s mojimi rodicmi na vinobrani a mm dal napisat na 2medovniky - Mamina,budes Babka! a Ocino,budes Dedko! :grinning: ale samozrejme tak,aby o tom nasi zatial nevedeli.no a
- v nedelu vecer sme tieto medovniky dali nasim :grinning: mamina to pochopila,ale ocino sa ma furt pytal,ci si robime srandu,ci je to pravda a ci to myslime vazne :grinning: :grinning: no a ked to konecne pochopil,tak samozrejme oci sklenene,ale si myslel,ze sme to nevideli,lebo sme boli v zahrade a svietili len sviecky,ale ja som vedela,ze place,on je taka citlivka :dizzy_face:
-no a asi hodinu na to nam priviezli tu fenku retrievera,co som vam o nej pisala,ze mm mi ju chcel dat ako prekvapenie :dizzy_face: tak si viete predstavit,preco som sa neozvala,niekedy mam pocit,ze je to jak druhe babatko :grinning: no ale zatial je u nasich,kym sa neprestahujeme do domu.a chudaci nasi o tom nevedeli,tak ked sme im (asi 20minut po tom,co sme im oznamili,ze som tehu :grinning: ) povedali,ze donesieme steniatko,tak uz boli uplne hotovi-ze dufaju,ze uz nemame ziadne prekvapko :grinning: :grinning: inak nasi maju jedneho dospeleho retrievera,tak som sa bala ako bude na krpatu reagovat,ale zatial v poho
:wink:
- no a vcera sme si boli prebrat domcek,takze uz zaciname na nom makat,aby sme sa co najskor mohli nastahovat :grinning:

este som vas nestihla uplne docitat,len monike gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa,nech drobcek pekne rastie :dizzy_face:
22. sep 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok