Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
22. sep 2009

ahojte kocky uz som s5t 😉 je tu niekto?

monikapd1
22. sep 2009

awoj dzou som tu ja 😉

monikapd1
22. sep 2009

baby robia som si teraz test a hadajte co???? mam // 😀 kramy mi meskaju uz dva dni

dzou
22. sep 2009

to vaaaaaaaaaazne 🙂 🙂 🙂 🙂 tak hod foetcku nech sa pokochame 🙂 🙂 🙂 moc gratulujem 😉

monikapd1
22. sep 2009

noo asik nehodim bo fotak nemam k dispozicii ☹ dakujem dzou a som straaasne stastna 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dzou
22. sep 2009

a mobil nemas? no aj tak je to super.... dalsia tehula... kazdy mesiac tak v priemere asi 3 tak coskoro budme vsetky 😵

monikapd1
22. sep 2009

noo obil mam, ale e to n dlho, noo ale nieco sa pokusim vyriesit, ale mala som len slabsiu ciarku, ale zas nie moc slabu, taku akurat viditelnu 😉

rhodosbb
22. sep 2009

moni, to faaaakt? to je supeeeeeeeeeer 😀 gratulujem tak potichucku 😉 , juuuuj super sa tesiiiim 😀 😉 to je dobra spravicka...tak bude junovciatko 😀

dzou
22. sep 2009

fakt super sprava moc sa tesim s tebou 😉 a aky test si si robila?

monikapd1
22. sep 2009

ano rhodos fakt, om tomu neverila bo om bola dho pn a som mylea, ze preto mi meka a to pre nieco ine 🙂 🙂 🙂 ale v sobotu pr istotu este testnem a az potom zavolam doktorke 😉

monikapd1
22. sep 2009

kazetovi rapi clear classik ten v cervenej krabicke 10ml/U

dzou
22. sep 2009

vidim ze az sa ti asi ruka trasie...ked tak pises bez nejakych pismeniek 😀 myslim v dobrom

monikapd1
22. sep 2009

veru trasie 😉

dzou
22. sep 2009

tak super...ak sa ti to naozaj potvrdi tak nam musis napisat ako ste co robili 😀 😀 😀 chnapes 😀 😀

monikapd1
22. sep 2009

chnapem a napisem 😉 juj om cela bez seba a je normalne ze ma boli podbrusko???? 😒 😖

dzou
22. sep 2009

hej to je normalne to pise skoro kazda tehula...to sa roztahuje maternica aby tam babo malo doooost miesta 😀 juj tak sa tesim s tebou zase dalsia tehula 😵

monikapd1
22. sep 2009

aj ja sa strasne tesiiiiiim 😵 a dakuem ze sa tesis so mnou 😀

dzou
22. sep 2009

neni zac, ved od toho tu sme 😵 dufam ze coskor sa uz bude aj nietko tesit so mnou 😉 😵

monikapd1
22. sep 2009

nebojky urcite bude aj ja sa budem s tebou tesit, ale sanda je v tom ze na mimi som ani nemysela bo som bola mesiac PN a neolo nan kedy mysliet

dzou
22. sep 2009

a co si bola chorucka ked si tak dlho bola pn?

monikapd1
22. sep 2009

no najskor zapal mechura a potom pluc ☹ 😠 😢

janulka04
22. sep 2009

monika...dakujem a gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem, zo srdiecka sa tesiiiiiiiim s tebou 😀 😵 😵 😵 😀 😵 😵 😵 ...tfuj, tfuj, nech je vsetko ok...a tie bolesti...ani nespominaj...ja ich mam uz asi tyzden a je to strasne.... 😢

dzou
22. sep 2009

jaj chudatetnko... no ale uz si zdrava dufam... presne tak tfuj tfuj nech je vsetko ok 😉

janulka04
22. sep 2009

juuuj, strasnu radost mam, moni...ja vas opustim na chvilku, ideme nove oblecko kupit pre mna, kedze som jak v tretom mesiaci a moje nohavice nezapnem 😖

dzou
22. sep 2009

jani tak kup daco pekne 😉 no tak to urcite budu zase dvojicky 😉 aleo tie trojicky co sa ti snivalo...

janulka04
22. sep 2009

dzou, nestras ma....i ked ani pri malych som nemala taky bachor 😀 ...preto mam tie obavy

monikapd1
22. sep 2009

noo praveze som ete neni doliecena a musim vysadit tabletky kedze viem ze som tehu a ani dakujem a dufam ze to bude oki aj a uz idem pa pa zatal 🙂

dzou
22. sep 2009

ja nestrasim 😀 boze chran... ja len taaak 😀

dzou
22. sep 2009

tak cafte babeny ja som tu zase sama ☹
a inac len tak si myslim, ze ked je nejaka babena otehu tak tu na konovi to pomalu u kazdej vieme skor ako jej vlastna rodina...zlate nie? 😀 😀

cheerlady
22. sep 2009

ahojte babule,takze hlasim prichod asi po 3dnoch,co som vas zanedbavala 😅
takze zhrniem udalosti:
-v sobotu sme boli s mm a s mojimi rodicmi na vinobrani a mm dal napisat na 2medovniky - Mamina,budes Babka! a Ocino,budes Dedko! 😀 ale samozrejme tak,aby o tom nasi zatial nevedeli.no a
- v nedelu vecer sme tieto medovniky dali nasim 😀 mamina to pochopila,ale ocino sa ma furt pytal,ci si robime srandu,ci je to pravda a ci to myslime vazne 😀 😀 no a ked to konecne pochopil,tak samozrejme oci sklenene,ale si myslel,ze sme to nevideli,lebo sme boli v zahrade a svietili len sviecky,ale ja som vedela,ze place,on je taka citlivka 😵
-no a asi hodinu na to nam priviezli tu fenku retrievera,co som vam o nej pisala,ze mm mi ju chcel dat ako prekvapenie 😵 tak si viete predstavit,preco som sa neozvala,niekedy mam pocit,ze je to jak druhe babatko 😀 no ale zatial je u nasich,kym sa neprestahujeme do domu.a chudaci nasi o tom nevedeli,tak ked sme im (asi 20minut po tom,co sme im oznamili,ze som tehu 😀 ) povedali,ze donesieme steniatko,tak uz boli uplne hotovi-ze dufaju,ze uz nemame ziadne prekvapko 😀 😀 inak nasi maju jedneho dospeleho retrievera,tak som sa bala ako bude na krpatu reagovat,ale zatial v poho
😉
- no a vcera sme si boli prebrat domcek,takze uz zaciname na nom makat,aby sme sa co najskor mohli nastahovat 😀

este som vas nestihla uplne docitat,len monike gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 tesim sa,nech drobcek pekne rastie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre