Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
22. sep 2009

o podprdach debatite? no ja mam aj hladke aj krajkove... jasne ze pod hladke tricko davam hladku...
no ja som si nakupila naposledy pred svadbou nara viac a teraz mam pokoj na dlhsie
😉

dzou
22. sep 2009

no ja si uz vazne potrebujem kupit nejaku novu... ale zatial fakt naj naj co mam je original wonderbra 😉

dzou
22. sep 2009

a teraz ked mam tie kilecka tak mam v nej krasne cici normalne sa mi aj spojili, co nikdy predtym nieeee 😀

janulka04
22. sep 2009

dzou: 😀 😀 😀
aj ja mam jednu taku lepsiu z Lamarc....ale nenosim, 😖

dzou
22. sep 2009

no sak to musi sednut ja rit na serbel ze? 😀

janulka04
22. sep 2009

hlavne teraz.... 😀 😀 😀
ja prave psychicky tyram mm s obrazkami vybavicky pre baby
😀 😀

dzou
22. sep 2009

si viem predstavit ako sa tvari 😀 😀 😀 ja som akurat dnes rozpravala so susedou ze sa strasne tesim aky tem moj bude ocino 😀 😀 on totiz o mimi nema ani sajnu tak bude sranda 😀

janulka04
22. sep 2009

😀 😀 😀 tak ak ho ozaj milujes, ako ja mm, tak ja som mu same stresy rbila, ze na...okup ich...na....prezlec ju 😀 😀 😀 si mala vidiet, ako bol inokedy hrdina posr.... 😀 😀 😀
a si pis, ze ma blazeny vyraz 😀 😀 😀

dzou
22. sep 2009

😀 😀 😀 hej presne tak bude aj on veeelky hrdina... ale sak mozno budem prekvapena...vazne sa uz neviem dockat aj na, to jeho inac vsetky deti strasne miluju...nikto nevie preco ci ma taky ksicht alebo co...ale uz od puberty vsetky deti ked bol dakde na oslave alebo tak len a len za nim...moja neter bola do nho zamilovana a chcela mi ho prebrat 😀

dzou
22. sep 2009

ako to mala asi 6 rokov 😀 😀 😀 ta neter

sharmana
22. sep 2009

babule prajem vam kraaaanu nocku, zajtra som tu asi cely den 😉

janulka04
22. sep 2009

tak a uz mu dam pokoj, som ho dorazila s prsnymi vlozkami, 😀 ze ake su druhy a siel si zapalit...
tak tebe dzou zacina zajtra pracovny tyzden, co?
A ozaj, tvojejpolovicky rodicostvo vie dobre po Anglicky? a ked sa tam stahovali...?vedeli?

janulka04
22. sep 2009

sharmiii, dobru a tesim sa na zajtrajsok
dzou 😀 😀 😀

dzou
22. sep 2009

ahoj sharmi tak teraz beries steftu po mne ja akurat idem do roboty 😝 bru nocku
prosiiiiiiiiiim ta oni nevedia nic 🙄no ako uuuplne minimum ale tu robotu im vybavila ich najuzasnejsia dzeruska na svete... a kedze robia jak divi na tej farme za mensi peniaz ako anglani tak su tam... a jeho octec je velmi sikovny tak to jeho boss vyuziva, ale sak tak mu treba ked je taky ri...olezec 😀

dzou
22. sep 2009

no sak ja za chilu este zavolam mm uz som volala ale robi stierku este o 21.15 🙄 tak som ho musela nechat lebo by mu vyschla 😀 potom sa okupkam... sa musim odchlpit kedze zajtra pride no a potom do postele ale este chvilku tu budem 😀 😀

janulka04
22. sep 2009

ahaaaa...takze oni tvrdo makaju....no obdivujem, ved na farme sa narobis ako otrok..... 😒 a to tam ziju bez anglictiny? Fuha....

dzou
22. sep 2009

hej no jeho boss ma v compe prekladatela takze co treba zrobit mu vytlaci a oni tak posunkami 😀 ale ked daco potrebuju tak mm sestra im vsetko vybavi...ona je tu uz 10r. , 2x vydata za anglana 🙄 taka klasicka zlatokopka

janulka04
22. sep 2009

dzou 😀 😀 😀 ....nooo super teda.....ja, ze vedia po anglicky....toto ma dost pobavilo 😀 prepac 😔

dzou
22. sep 2009

sak kludne ja sa bavim na nich nonstop 😀 😀 hlavne ze sa na svk v ich dedine robia neskutocny gerojovia 😅

janulka04
22. sep 2009

😀 😀 😀 ludia sme rozni....
a ako idu do obchodu? 😀 😀

dzou
22. sep 2009

noo sak samoobsluha ne? 😀 😀 😀 ako oni vedia ze thank you... a how much... 😀 😀 😀 ale inak nevedia povedat jednu plynulu vetu
jani kuk na toto zlateeeeeee http://www.funkybumpmaternity.com/products/new_...

janulka04
22. sep 2009

jeeee, podarene triculo....boooze, tolko krasnych tehu veci je na nete.....inac, ja sa dnes tiez zvrtam na strankach s tehu obleckom....aspon par takych triciek mat, no najprv to brusko mi treba...i ked ja sa bojim, ze sa raz zobudim a neuvidim si na nohy 😀 😀 😀

janulka04
22. sep 2009

dzou, inac ja sa lucim, ideme s mm kuknut komediu a spinkat...tak papa...nech ti ta noc bez tvojho draheho ubehne a pamataj, bazalnu horucku 😉

dzou
22. sep 2009

ale prosiiiim ta... kraaasne suu velijake ze? ja len tak trosku kukam... 😉 tak uz asi idem tak pa a dobru noc

nadenkaaa
23. sep 2009

dobre ranko tusim som tu dnes prva 😕 a som musela po dlhej dobe hladat temu na druhej strane 😅 😀 no ja dnes len nuda ako teraz stale 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

motylek17
23. sep 2009

... dobre rano vsetkym...

lucialen
23. sep 2009

Dobre rano snazilky a tehulky 🙂

rhodosbb
23. sep 2009

hello 😀

dnes mam dobru naladu, slnieco svieti, moja BT stupa, takze verim, ze ovu prebehla uspesne

🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/29b10b

tentoraz to vyjde, citim to v kostiach

😀

motylek17
23. sep 2009

... bodaj by si mala pravdu.... 🙂 drzim palecky....

sisa2
23. sep 2009

ahojte, aj ja sa hlasim, ze zijem 😀 len mam toho v robote nad hlavu, vsetci sa asi rozhodli, ze som ich vyvolena a ze viem robit zazraky na pockanie a nemozne do troch dni 😠

ani som vas poriadne nestihla precitat ...
ale MONI mooooooc gratulujem!!! to je uzasna spravicka! 😵 prajem krasne bezproblemove tehulkovstvo!

motylek - my sme sa tu este nevideli, tak ta dodatocne tiez vitam 🙂 a drzim palce, nech sa rychlo zadari.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre