Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena323
23. sep 2009

vies ze ako na tom momentalne som,aka situacia pride,taku budem brat,cize to ze sa citim divne si nenahovaram,matie ma ten vytok...no uvidime...

sharmana
23. sep 2009

xena. no ja som mala spinenie dva dni pred ocakavanou ms, ktora už neprisla 🙂

xena323
23. sep 2009

inak pri druhom malom som an zaciatku tiez trocha spinila...

dzou
23. sep 2009

no tak drzim palce na cokolvek co chces aby bolo...a to ako by si opisala divne?

xena323
23. sep 2009

ak pride MS,budem mat aspon dostatok casu najst riesenie nasej situacie,ak nepride,budem v strese ako to vyriesit...divne znamena ze sa mi toci hlava aj ked sedim,divna chut v ustach,a taky ten divny vnutorny pocit taky neopisatelny

sharmana
23. sep 2009

xeni. hlavne klud, všetko sa da nejako vyriesit....

dzou
23. sep 2009

no tak drzim palce ci bude tehu alebo nie, aby sa vam ta situacia vyriesila 😉
no ja keby som nemerala, tak by som si tiez asi myslela ze som mozno tehu....mne praveze nic nie je...len taky ten neopysatelny pocit...nechcela som to tu pisat...ale tak ja sa priznam, ze normalne si myslim,ze ak som tehu tak je to dievcatko... proste mi to tak nejak napadlo...divne nie? ale zase nechcem vyzerat ja nejaky debil, ked dojde mrcha...ale tak to je 😕

sharmana
23. sep 2009

dzou 🙂 to je v pohode, ak to tak citis.... ja normalne neviem, chvilku hovorime o mimi ako o chlapcovi, potom si myslim že je to dievčatko...
ale mm ma nainfikoval, miminu hovorime bubo, takže zakaždym sa ma pyta, ako sa ma maly bubo... on by chcel hrozne chlapca... a najlepsie dvojicky 😀

xena323
23. sep 2009

sharmi v podstate som kludna,ty nemas skusenosti alebo infosky o spineni?dnes som mala dostat MS...BT stale 37...

dzou
23. sep 2009

ja len proste nechcem vyzerat ja nejaka hysterka, ze si namysla ze je tehu a potom nic... ale vravim, ze keby som nemerala zatial si myslim, ze mozno aj hej...sice je este skoro...ale normalne o takomto case pred mrchou ma uz citlivejsie prsia a teraz nic...

xena323
23. sep 2009

dzou drzim ti palce a je to normalne ako to citis,ci uz pride mrcha alebo nie...ja sa tiez citim inak a mozno zajtra napisem mrcha je tu .....robia to hormony a tuzba zaroven...

dzou
23. sep 2009

hej mas pravdu xena 😉 a ked zajtra teplots ostane hpre testnes?
onac pred posledne dva dni sa mi snivalo o psovi... prvy den o bielom a teraz som nasla ze to znamena radost 🙂 tak dufam, ze bude 😀

xena323
23. sep 2009

nechcem este testovat,ak nepride tak asi v piatok alebo cez vikend...zda sa mi to este zbytocne...
psiky su dobre znamenie

dzou
23. sep 2009

hej tak to je super a dva dni zasebou...ako iny sen teda o inom ale vzdy tam hral tu podsatnu cast pes 🙂
a ktory dpo si dnes?

xena323
23. sep 2009

dnes asi 10-11DPO,odhadom

tea333
23. sep 2009

ahoj baby, som spat zo spanielska..
zhrnie mi niekto co sa stalo??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucialen
23. sep 2009

Ahojte, uz som tu, papam chleba vo vajci, mnam mnam 🙂
Evi, Dzou, Xena drzim palce 😉 🙂 🙂

dzou
23. sep 2009

luci dik 😉 mnaaam ja vas aj na chvilu opustim idem daco navarit... a dnes by mal prist mm tak aby ho nieco ajne cakalo 😉

lucialen
23. sep 2009

Cau Tea, ako bolo? Veris ze som dnes na zahradke rozmyslala kedy to mas prist 😀 😀

lucialen
23. sep 2009

Ozaj a Katy nenapisala ako dopadla jej bolest prs? 😉

xena323
23. sep 2009

dakujem...uvidime,ako som tu pisala matie ma slaboruzovy vytok,teplota 37

lucialen
23. sep 2009

Tea, takze Eva, Dzou a Xena cakaju na ortiel
Sharmi, Janka a Monika su tehu 🙂
Sisa vytvorila rekord v dlzke cyklu, cez 70dni, ale mrcha prisla, taktiez aj Nadenka a Michell
Ja som mala tento mesiac namiesto ovulky cystu
Fazulka sa dlho neozvala a este vela bab sa dlho neozvali

lucialen
23. sep 2009

A este som zabudla ze Rhodos mala ovulku
Groka caka na ovulu a ma problemy s netom
Motylek je nova julovka
Bris je v spanielsku
a uz fakt neviem

lucialen
23. sep 2009

A Nadenka mala by si upgradenut tabulku 😉 😵

sharmana
23. sep 2009

ahoj luci 🙂
vitaj tea, ako bolo v spanielsku?

tea333
23. sep 2009

dik za zhrnutie baby 🙂
tak GRATULUJEM tehulkam, a drzim palce nadejnym 🙂
Bolo uzasne, hned by som sa stahovala, az sa mi tu nechce byt, o par dni mi zacina skola a zas uvidim uponahlanych nervoznych ludi ☹

lucialen
23. sep 2009

Tea a ktory DC si? Nie si uz nahodou tehu?
Nie si sama so skolou, ja uz mam v piatok a sobotu skusky 😠

tea333
23. sep 2009

lucialen tehu nie som, mrcha dosla, som nejaky 13 DC, vcera sme sa snazili ale ja ani neviem kedy mam ovu, merat zacnem az dalsi cyklus, takze len tak naslepo skusame, ked ovulka este nebola...
nejak sa na to uz tolko neupinam, lebo by mi asi zahrabalo z toho, myslim ze toto je 4. cyklus co sa snazime, takze nie je to az take sup sup, ale som trpezliva 😉

tea333
23. sep 2009

no a hovorim si ze mozno este aj rocnik dokoncim 🙂

lucialen
23. sep 2009

No tu to babam vyslo vzdy ked na to nemysleli a mali vela inych starosti 🙂
to ja tiez tie statnice zvladam, toto uz je 6 mesiac pre mna ale uz to znasam lepsie, som zvyknuta na mrchu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre