Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
29. sep 2009

michelle - tak to nechapem, kde sa ta teplota zdrzala 😒 lebo presne ako si napisala, ak zajtra teplota poriadne vyskoci, tak ti ovu oznaci najskor na 15DC ... co pisu na ovu testoch? ze od pozitivneho testu je ovu do 24 alebo 48 hodin? lebo ak do 48 (nieco sa mi mari, ze som take citala), tak by to este mohlo byt.

alebo z vajka bude chlap a je lenive uz od zaciatku, preto mu to dlhsie trva 😀

motylek17
29. sep 2009

aj tebe pekny dnik... 🙂

nadenkaaa
29. sep 2009

pockaj sisa doniesla osm navod ano pisu tam ze az do 48 hodin moze prist ovu 😉 takze by to sedelo ale kludne to uz moze byt chlap a tym sa vseobešcne nechce -zeby maly tomasko? 😀

michelle
29. sep 2009

nadi, lebo podla pravidiel oznacovania dna ovu na ff musi teplota vystupit minimalne o 2 stupne a nad beznu hladinu teploty pred ovu, aby na den predtym oznacila ovu. a to dnes este nevystupila, cize najskor mi oznaci dnesny den... podla ff je teplota smerodatnejsi udaj ako vysledok ovu testu.. mozno mi ju na dnes oznaci prerusovane, lebo si nebude isty... proste mi to nesedi... 😖 😒

sisa2
29. sep 2009

michelle - presne tak. keby si na 12DC nemala vyssiu teplotu ... ale celkovo nemyslim, ze ti ju oznaci na skor, ako dnes.

michelle
29. sep 2009

v navode je, ze ak je ciarka slabsia, tak pride do 48 hodin... a ja som ju mala silnu... navyse vcera uz bola uplne slaba, to znamena, ze ked LH hormon klesol, bola ovu (lh hormon ma najvyssiu hodnotu tesne pred ovu, potom cez ovu prudko klesne). vcera. teda dnes uz musela byt teplota vyssia. ale houby... nechnaaaapem normaaalne 🙄

sisa2
29. sep 2009

veronika - krasny grafik 😵 jaj, tak moc drzim palce, nech vam to s dzou vyjde!!! potom tu budete na nas ostatne poriadne prskat.
mm nech je rychlo fit a hlavne nech nenakazi aj teba.

michelle
29. sep 2009

12DC aj 5DC som mala vyssiu teplotu, lebo som spala len 3,5 hodiny a pila som... cize to bol asi vplyv toho... to teda neberiem do uvahy...

michelle
29. sep 2009

nadi ja si tiez myslim, ze ovu bola vcera.. len teplota mala vystupit dnes rapidne, nie len o jeden stupnik... lebo toto je teda riadne pozvolne... ale teda maly tomi by to mohol veru byt, nenahnevala by som sa 😉 ...ty uz si si dnes robila testik?
ahoj janulka, mamina nasa 🙂 co nove?

nadenkaaa
29. sep 2009

michelle tak vidis nakoniec bola ten 14 dc hlavne ked ste to poistovali nie? 😀 aj ja mam tento cyklus divne teploty ale pripisujem to ksor otmu ze sme boli u nasich na navsteve takze tie teploty az tak neberiem .Este som nerobila cakam do poobedia ale hrozne ma boli pravy vajecnik zacalo to vcera ale dnes je to ovela viac co boli 😝
inak veru sme na rade rodos michelle sisa dzou a ja 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

a etse groka samozrejme aby netrhala partiu 😉
inak citali ste ten prispevok od bianci rv kto si ju pamatate z nasej temy,ktoru nam sem dala vcera andzi? 😕 riadne ma to prekvapilo 😕

michelle
29. sep 2009

no veeeed, si t aj ja mysliiim... len ta teplota mi robi vrasky. no, sak uvidime. poistene mame aj na troch tomasov 😅 ...inac aj mne sa teraz liahlo vajko napravo... a presne ako ty, aj mna vcera bolelo a pichalooo... sa ti liahne veru 😉 ...a teraz nas caka dlllllhyyyyyych 14 dni cakania... 🙄

motylek17
29. sep 2009

baby kolko sa uz snazite otehotniet?... kedy ste vysadili HA?...

sisa2
29. sep 2009

nadi & michelle - tak nech sa len pekne liahnu a hlavne nech to vyjde!
ja som este daleko, u mna nic noveho .... snad sa v dohladnej dobe dopracujem aj ja k ovu. to vy uz budete aj testovat a budete mat // ach jaj, co uz narobim.

este do partie treba petku, ta si da spicha s mm niekde uprostred. a lucku a motylika 🙂
a ktovie co katy?? sa neozvala, ako to u nich dopadlo.
tea tusim na nas tiez poslednu dobu nejako kasle 😀
katka tusim nestiha z roboty ... a koho som este zabudla? fazulka tu uz tiez strasne dlho nebola.
jaj, este evka! inak ma uz nenapada, kto sem este chodi 😅

sisa2
29. sep 2009

motylek - ja som bez HAK uz kopec rokov. teraz snazilkujeme od decembra ☹

motylek17
29. sep 2009

tak to aby sa uz co v najblizsej dobe podarilo... drzim palecky...

sisa2
29. sep 2009

dakujem 😵 my sme sa dlho snazili aj pri danielkovi. a kedze uz jeho mame, tak to uz neberiem tak tragicky. i ked jasne, ze by som sa straaaasne tesila, keby sa konecne zadarilo.

vam nech to tiez rychlo vyjde!

michelle
29. sep 2009

sisa, kukni do tabulky, tam by sme mali byt komplet 🙂 a co ty, kde mas grafik? sup s nim sem 😎
motylek, ja bez hak 3roky. a snaha teraz 4. cyklus, aj ked prvy to velmi snaha ani nebola... a vy?

motylek17
29. sep 2009

... v juni som vysadila HA... cize toto bude 3. cyklus snazenia... snad sa potvrdi pravidlo do tretice vsetko najlepsie... nechame sa prekvapit...

nadenkaaa
29. sep 2009

ja som bez HAK od oktobra 2008 od decembra sme zacali naplno avsak bolo malo snazenia skoro vobec (skola) 😎 ale snazenie intenzivne zacalo v juni po statniciach co boli v maji 😀 takze 4 cyklus
ved keby sa nam to vsetkymuz podarilo by bolo najlepsie 😵

motylek17
29. sep 2009

to by bola sranda, keby sme tu vsetky vyhodili ze sme v tom.... 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

veru sisa ak by som uz aspon jedneho mrnusa mala tak by som sa hadam tak nerutila 😅 ako ked este nemam ani jedneho mrnuska a tak by som chcelaaa 😵 😵

sisa2
29. sep 2009

michelle - u mna nie je moc na co pozerat http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

pozerala som teraz tabulku, co robila nadka, len sa mi zda, ze uz sem odtial dost bab nechodi

nadenkaaa
29. sep 2009

chodia tak velmi obcasne 😉

michelle
29. sep 2009

nadi, mna zase tlaci vek... uz sa radim medzi rizikove v suvislosti s d.s. ...navyse v januari mi robili konizaciu... vramci regeneracie mi odporucili co najskor otehotniet... tak som zevdava, kedy sa podari.
sisa, mne sa to zatial nezda nejake beznadejne.. pouzivas aj testy, alebo nieco, cim si overujes ovu?

sisa2
29. sep 2009

michelle - zatial nie 😔 nechcelo sa mi to riesit. ale asi kupim ovu testy, len musim zistit, ci ich v niektorej lekarni naokolo vobec maju 😅

groka
29. sep 2009

caute babule

strasne mi blbne net,som z toho nervozna priserne,iba sem tam sa mozem prihlasit toto je dnes prvy krat ale dobra sprava je,ze ten proces s t comom vysiel v nas prospech takze zajtra asi si ideme dat net k inej firme,konecne

moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 a zaujimave ze to neklesa stale,jedine ze zajtra to klesne pridko a pozajtra stupne to bude potom ovu na 19DC ale vajko mam v stadiu kedy uz by mohlo prasknut tak nechapem

groka
29. sep 2009

nadenka asi nestihnem napisat tie udaje ledva stihnem nieco napisat,ked budem mat nov net potom napisem

nadenkaaa
29. sep 2009

chapem michelle ale muysli mze do decembra tu uz v´budeme vsetky s mrnuskami v bruskach musime byt pozitivne 😵 😵
sisa ja som isla do takej lekarne kde si mozes vybrat sama-a tam som si vybrala tieto testy 5 v jednom lebo nemam rada ked mi lekarnicka nieco vnucuje len preto ze im to trci na sklade alebo je to drahe 😀

groka
29. sep 2009

dzou pekny graf ja to vidim na zajtra ako stupnutie 😉 a preco v pravo?lebo v pravo som uz davno nemala vajko a mysleli sme si ze pravy nepracuje ako ma,no ale som prekvapena ze mam v nom velke vajko ktore uz caka na bojovnickov a v lavom mam vajicka viac ale len zarodky ktore uz asi nenarastu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre