• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
groka zaujimave tusim teraz je u kazdej ten cyklus nejak zamotany :wink: :grinning: ok groka vsak napises potom ked budes moct :wink:
29. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, dakujem pekne :dizzy_face: potom vas urcite riadne poprskame virusikmi :grinning:

mm volal, ze mu nasadila antibiotika :unamused: a do konca tyzdna si berie dovolenku, ale samozrejme bude robit z domu na pc - to su chlapi, myslia si, ze v praci bez nich nic nepojde :grinning:
29. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - ani som nevedela, ze existuju aj take lekarne. ja tiez nerada chodim, lebo sa mi nechce s nimi dotahovat a pocuvat blablabla okolo toho. vsak sa nesnazime par dni :wink:
29. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - teda vam sa to tiez nejako mota. ale verim, ze toto bude to prave vajko! :dizzy_face: hlavne ked to je take nestandardne :wink:
29. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ak si z BA, tak na obchodnej je napr. taka lekaren...
29. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb - fu, tak to je asi vazne, ked skoncil na ATB :unamused: nech je rychlo fit! asi uz zacina to super obdobie plne viroz :confounded:
k teme chlap a praca sa radsej nevyjadrujem, lebo si zbytocne zdvihnem adrenalin :grinning: moj robil este aj na dovolenke v chorvatsku, lebo bez neho by to asi neprezili :angry:
29. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v obchodnom centre duben kde je aj carefour je taka lekvaren takze tam chodim vzdy :grinning:
u nas sa hovori ze nenahraditlenych su plne cintoriny presne viem o com hovoris veronika moj mm je taky isty :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek - hej, som. a obchodnu mam kusok. tak vybehnem cez obed. kde to tam pls je??? pripadne ako sa vola? dakujeeem :slight_smile:
29. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - ked budes opravovat tabulku, tak mi dohod mena annette a dominika ... chlapcenske neviem. budeme riesit, ak sa nam to nahodou stane :grinning:
a prihod do tabulky aj motylika :slight_smile:
29. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, nadi, aj u nas sa to hovori s tym cintorinom :grinning:
vcera vecer mm uvaril cervene vinko so skoricou, vypila som normalne pol litra pri telke, tak dobre mi padlo :grinning: chuda moja zygotka, ak uz nejaka vznikla :grinning:
29. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... je taka pasaz medzi myslim medzi pinkom a kenvelom... a skoro na konci je lekaren, kde je tovar, ktory si mozes vybrat sama, pripadne ti poradia... ale su tam velmi mile... skus, uvidis... ale nie som si ista, ci ovulacne testy patria k tym tovarom, ktore si mozes sama vybrat... :frowning2:
29. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek a kolko mas rokov a pripadne ake mena by si chcela dat svojmu babetku?
29. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... o mesiac 25 ... ak by to bolo dievcatko tak asi terezka alebo charlotka a ak chlapec tak max, alex alebo tobias...
29. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ten ovu test 5 v jednom sa vola Woman secret :wink:
29. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dopisujem do tabulky :wink:
mimochdom rodos ty nemas vybrate mena pre mrnuska? :slight_smile:
29. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ale mozem ti to omrknut, mozem ist tadial... musim si ist daco vybavit a v ramci obeda ti tam mozem skocit...
29. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, nemam....sofiu som mala vybratu uz od mojej puberty, ale pre moje dalsie deti (dufam, ze budu este dve) nemam ziadne, idem kuk na babynames.com a ozvem sa :grinning:
29. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este je dobra lekaren v auparku, tam prides povies co hladas a oni ta uz naviguju v ktorej polici a ty len vyberas... nikto ta neotravuje...
29. sep 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos potom pisni do ip :wink: uz som to trochu prepisala v tabulke :grinning:
29. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked hovorite o tych lekarnach, v tom auparku maju ovu testy woman secret 5v1 o ktorych hovori nadenka za 4€ aj nieco... ale ja som ich vcera kupila v lekarni na kramaroch na poliklinike za 3,23 - zatial najlacnejsie..
29. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lekaren cez internet ste neskusali????
29. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - diiiik :dizzy_face:
29. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek - ak to mas niekde po ceste, budem ti vdacna. ak by si tam sla len kvoli mne, tak nemusis, ja si tam vybehnem.

cez net som neskusala, zbytocne zaplatis postovne, ked sa da kupit aj inde, nie? a aj s dodanim to potom chvilu trva.
29. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... oki, skocim tam a zistim ti co to tam stoji.. chces len ovulacny???
29. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata hlasim ze ciarka je silna :wink: takze ovu bude v nasledujucich 24 hodinach :grinning: :grinning: dufajme :slight_smile: :wink:
29. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa tesim za teba nadi... dufam, ze sa vam to podari... :slight_smile:)))) to aby si manzel zobral dovolenku a vy ste nevysli z izby... :grinning:
29. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm je doma kedze obaja robime cez pc z domu takze my sa mozme kedykolvek snazit :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa niekto ma... to mozeme my ostatne len zavidiet.... :slight_smile:)))
29. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to zasa nie je vzdy take ruzove ako to vyzera motylek aj ponorkova choroba byva :grinning:
29. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde sa stratila tea??? :confused:
29. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok