• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no este mozme tak najblizsie dva dni, to by mohlo byt efektivne :wink: nejde o to kedy ti skoncila,ale zacala
14. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na začiatku 5teho hmmm terzky by som mala mat plodné dni tak uvidím... no ja budem taky sklamaná ak sa mi nepodarí ach:(((
14. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas ovu okolo 19, ak mas cyklus cca 28 denny..tak od dnes uz v pohode mozes :grinning:
no mne sa to chyli ku koncu..
urcite nebud sklamana ak sa nepodari, ved ked pride mrcha mas zas iba par dni do plodnych dni :grinning:
inak kolko mas rokov malalady?
14. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem mat 22 :slight_smile: ked na kažj stránke mi to ukazuje inak na jednej už od 13násteho :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak uvidím.. :grinning: ja sa bojím koli niečomu inemu :unamused: bo som ola miulý rok na potrate :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: musela som lepšie napísané :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne mrcha skončila a teraz užlen dúfať, že ovu nabehne...tak si to želám aspoň nech už ovulujem
mame ridne horuce že? poobede pôjdem s malým na kupko
14. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci:slight_smile:))))))) tk super:slight_smile:) už len snažílkovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby najkrajsie obdobie pred Vami baby :grinning:
14. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady toby si mala konzultovat s lekarom, ale ak neboli komplikacie a potom si nemala problemy, a ak ubehol rok malo by to byt v poriadku..skusaj :grinning:
14. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak lucinka babo moze ist na take slnko? ja som myslela ze nemoze,..
14. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea ved bol aj v bulharsku ma tričko , klobučik a nič sa mu nemôže stať natieram ho večer dám aj foto zdovči tak potom kukni :wink:
a ideme o 16-tej to už je aj tak v pohode :dizzy_face:
vôbec vas nestíham ešeť stalesom sa po tej dovolenke nezorientovala tak ani neviem kedy nečakate kdo mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam este casu dost na mrchu :grinning:
sabiatko ju 9 mesiacov nedostane :grinning:
nadenkaaa ma asi tiez postarane, uz meska neviemkolko a vyzera ze bude tehu :grinning:
fomarik caka mrchu dnes, a potesi sa ak ju nedostane :grinning:
bianca je presvedcena ze je tehu a ma vsetky priznaky :grinning:

veselo je u nas
14. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, tak ja sa k vám pridávam. Mne skončila mrcha 12., tak dúfam, že za chvíľku nabehneme na snažilkovanie. Držím aj vám palčeky :wink:
14. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva30 vitaj,
uz je tu vela potencionalnych tehuliek za tu chvilu :grinning:

inak aj andzi este nevie, caka mrchu a fazulka...to si nepamatam ako ona :unamused: :unamused: tymto sa fazulke ospravedlnujem
14. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj fazulka nejako nevie, lebo spinila, chcela robit dalsi testik
14. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, že už je nás tu toĺko
Tea, dík za zhrnutie - ja to nejako tiež nestíham sledovať, ale je tu veľa tehulik čo je to u nich na spadnutie.
Tak my ešte snáď chvíľku vydržíme - ale ozaj len chvíľočku a šup-šup sa k nim pridať, veď ich v tom nenecháme sané???
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ich v tom teda nemienim nechat,ale vobec nebudem smutna ak to nevyjde tento mesiac, ved je to prvy mesiac, a nikam sa neponahlam :grinning:
14. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taktotuvyzeráveľmi sľubnea to ste iba začali
14. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tea :wink: no ako dneska vcerajsok dopadol podla predstav? :wink:
14. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte test neg. cakala som to, vcera som mm pripravila na to ze ide sa do tvrdeho boja, nech je pripraveny, a on mi na to ze to on vzdy :wink:
mam tolko energie ze az, teraz som kocikovala takeho maleho mesacneho drobca, srdce zaburacalo, manzelova sesterka porodila dvojicky-chlapcov a moj brat cakaju v septembri, som taka nastartovana
14. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :slight_smile: spravny start je polovica uspechu :grinning:
14. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby len ms trvala len den a nie 4-5 tak uz mam jedno cislo uspesne za sebou, tento mesiac telo nebude stihat sat tie sperma
14. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaha fazulka smejem sa :grinning: :grinning:
nadenkaa- dnes ideme na vec :grinning:
14. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul bude velmi pracovny a zaciatok augusta :wink:
14. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! tak mne dnes tá mrcha prekliata predsa dorazila! Ale prežijem to, rozdýcham, manželík bude aspon pár dní post, aby sa zregeneroval...a šups na další level :wink:
14. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik tak to mi je uprimne luto :cry: , ale tak na buduce to uz budeeeee :slight_smile:
14. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik klidek, relaxuj a uzivaj si snazenie dalej :grinning:
14. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik to ma fakt mrzi :unamused: :cry: ale nevesaj hlavu taketo pekne letne dni budete moct vyuzit prave k snazeniu :wink: a co je lepsie ako vyroba babetka? :wink: :wink:
14. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik, skoda :frowning2: , ale co narobieme, nic, musime ist dalej
14. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky!!!! Aj my sme sa zacali snazit tento mesiac. brala som antikoncepciu, preto sa bojim, že to bude dlhsie trvat. navyse v rodine sme mali opakovamu liecbu neplodnosti :frowning2:(
existuju nejake vitamíny na podporu otehotnenia? ako sa Vam inak daríí?
14. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, aký je dneska váš deň?

fomarik to mi je fakt ľúto že ti tá hnusná mrcha dorazila :pensive: a tak som tomu verila že nedorazí :cry: ,

nadenka uz si si robila ten mamatest?

vitajte eva a valioci, prajem príjemné snaženie

tea aj ked ste sa snažili len raz, aj z toho môže byť bábo, náš Paťko, bol hned na prvý šup, do dnes si na to milovanie pamätám, ešte viem aj presný dátum a hodinu :grinning:
14. júl 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok