• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Ahojte, tak ja som uz tu :slight_smile: Ste tu toho riadne popisali :slight_smile:
Bola som u doktorky, spravila mi preventivnu, cysta praskla a ze z toho som mala tie bolesti (teda mi povedala: Tak ste to krasne citili ako to prasko :slight_smile: :grinning: ), no radsej by som to necitila, ale co uz. O tyzden v utorok idem zase na folikulometriu, bude to sice uz 16DC, tak uvidime :slight_smile:
Sharmi, to je super, gratulujem k srdiecku a nabuduce zober tomu tvojmu nejake dioptrie :grinning:
29. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,tak ja som dnes bola aj s mm na NT screeningu v tej sukromnej klinike GPN a vsetko je v poriadku,NT je 1,1 :dizzy_face: a podla UZV som 12+1 :slight_smile: a dostali sme aj 2fotecky a bol so mnou vnutri aj mm a ten bol hotovy,az sa mu oci leskli :dizzy_face: a male si teda poriadne kopkalo a mrvilo sa,bolo to naaaadhernee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry ze vam skocim do debaty, niektore baby nemozu za to s kym sa zoznamia.... vacsinou sa chlapi prejavia az po svadbe.... ja som mala tiez jedneho priatela, to co som s nim prezila, by som nepriala nikomou.. ked som sa s nim rozisla, som myslela ze zomriem... postupom casu som si uvedomila, co to bolo zac... raz sa mi ozval asi o rok, som nevedela co mam povedat, v takom soku som bola... ale uz je to za mnou (aj ked minulost sa vymazat neda)
29. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michell, ten tvoj graf, bolesti a ovu testy mi tiez nejdu dokopy, nieco mi tam nesedi, ale davam tomu sancu ze zajtra este vyskoci, ak nie, tak nechapem :wink:
S tou Biankou mi to tiez prislo huste, ani mne sa nezdalo cele to testovanie a hlavne ten cyklus, ale co uz, nie sme tu na to aby sme sa upodozrievali, ved je to viacmenej anonymne a nepozname sa :unamused:
29. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer ja chodim do GPN-ka :slight_smile:

motylek ide o to ze to nebola laska, ona bola vypocitava a vedela ze je divny, aj ked nevedela nakolko... :confused:
29. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je ine....
29. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Xena nam neprisla napisat ako dopadla s mrchou?
A fazulka nas uz tiez obmedzila :unamused:
Ach idem dat oprat zaclony a chcem, resp nechcem umyvat okna :frowning2: :rolling_eyes:
29. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ahoj :slight_smile: no ze? ani mne to nesedi... som si pre istotu rano zmerala 2x, ale rovnaky vysledok... som z toho jelen. drz palceky, aby zajtra teplota stupla, lebo inac fakt neviem... luci ty si prasknutie cysty citila rovnako ako su pocity pri ovu? ci ako? ...daj grafik..
tea vitaj :slight_smile:
cheer to muselo byt... silne :dizzy_face:
29. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmana, cheerlady gratulujem, taký krásny pocit by chcela zažiť každá snažilka. Inak neviem čo je toto za dobu, snáď už klasické bezproblémové tehotenstvo je výnimkou. Sesternica v nedeľu predčasne porodila, kamarátka ide na laparku, lebo má za sebou jeden MA a po potrate sa im nedarí už 2 roky...otehotnieť je priam zázrak. Toto kedysi nebolo.
29. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nadi co potrebujes do tej svojej tabulky?hm som cez fon a tabulku mi zobrazuje malicku.
29. sep 2009 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, sharmiiii...tesim sa s tebou, to je uzasna sprava... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no tak sa mi zda, ze tento mesiac su naozaj tie cykly nejake zahadne... :unamused:
cheerly....tisko zavidim :wink: - v dobrom a tesim sa, az take zazijem tiez
29. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babule velmi pekne, som z toho ešte stále hotová...
cheer. tebe gratulujem a viem ako skvelo sa teraz cítiš, ked je všetko v poriadku, teš sa z toho :slight_smile:
jani. no veru už som kludná, podla ultrazvuku plod velkostou zodpovedá 5+5tt, co je v pohodke..
29. sep 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis, sharmi...mna to caka o dva tyzdne...dobry magor bol ten tvol doki.... :angry: ta zbytocne stresoval...este aj zle ti mohol porobit s takym pristupom :angry: :angry: :angry:
29. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Michellmrkni na to, anovulacny cyklus s takymito teplotami http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6
Ja nemam ovulacne bolesti, len trochu ma pichne alebo zaboli vajecnik ale nic moc. Toto ma bolelo skoro tri dni, povedala doktorka ze to nieco vyteka a ono to moze boliet, tak asi tak :wink:
29. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi aj ja ti gratulujem :slight_smile:
jani,veru tes sa :grinning:
andzi mas pravdu-ja mam tiez kamaratku,co 2x potratila,potom sa jej narodilo babo v 6mesiaci mrtve... :pensive: no nastastie uz ma doma 1,5rocnu dcerku,tak uz na vsetko zle zabudla :wink: ale je to strasne,niekedy sa rodilo jak na pase a teraz je problem babatko vobec vynosit :pensive:
29. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ja som zatial tam, kde sharmi bola pred tyzdnom...vidno bolo len dutinku.....cheerly
29. sep 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.babyweb.cz/Vyvoj-miminka.aspx babulky, kuknite toto..su tu pekne videa z UZV tyzden po tyzdni...uz od 4tt...peknee :wink:
29. sep 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo a zase tu neni nikto...? :unamused:
29. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz som dosla z mesta :wink: cheer gratulujem muselo to byt super :wink:
jani ako dneska? :slight_smile:
bohvie ako sa ma bris nasa rozcestovana dovolenkujuca tehulka :wink:
29. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky..no ste toho popisali..... tak v prvom rade gratulujem sharmi a cheerlady :wink: :dizzy_face: musi to byt uzasne ...ked viete ze je vsetko ok...az mi trosku slzicky vysli, ze kedy sa ja toho dockam...
nadi tebe zas gratulacia k ovulke :wink:
no a ja...teplomer nie je pokazeny jani :grinning: ale zauijmave je ze ked som ho asi 4 x skusala poobede( v ine dni samozrejme) tiez som vzdy mala rovnaku teplotu a to 37.4 a to v roznych casoch.... aj dnes tak bolo lebo som zase skusala ci ten teplomer nie je zblbnuty(ale mala som aj ine tepl.takze naozaj nie je :grinning: ) takze asi ta moja....tam dole ma rada taku konstantu teplotu :grinning: :grinning:
no doobeda som este bola taka nesvoja, smutna...ale teraz uz som zmierena s tym, moc neverim, ze este vyskoci...takze sa pripravujem na mrchu... prsia mam uz trosku citlive ale nie tak ako normalne pred mrchou...
29. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som spat z nakupu..do vedlajsieho domu sa nam pristahoval draheho brat aj s kamaratom a je mi to neprijemne, akurat stahuju veci... :unamused: :unamused:
29. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teda nieco som nasla kuknite sa na toto...http://www.fertilityfriend.com/ChartGalleryCache/chart106155-1.png?k=2718610;1254242084;1;00d6731290ab599a3721f9a51a9901f5 dufam ze to uakze to co myslim...ale co vam to pripomina :grinning:
29. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: neukazalo to :angry: :angry: :angry: pockajte skusim inak
29. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - ked skopirujes cely link, tak ukaze :wink: vidis, aj druhi maju stastie na 36,7C :grinning: :grinning: :grinning: este nezufaj, nic nie je stratene.
29. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea - preco neprijemne? nevychadzate spolu?
29. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej sis uz som na to prisla :grinning:
29. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved podla mna dzou je to ako o tej gume na trenkach budes vynatahovana ze az :grinning: ale zajtra stupne :wink: zajtra budes mat 28 dc?
inak mne sa to nejak posuva som zvedava aj na moju teplotu zajtra :slight_smile:
tea a co mali v obchodoch? :grinning:
29. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie dnes som 28dc nadi...no ja som taka natiahnuta ale uz pomaly praskam :pensive:
29. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi hod sem este raz grafik, sa mi ho nechce hladat :sweat_smile:
29. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, ja sa citim tak divne....ziadne krce uz, ziadna nauzea, ziadne vone mi nevadia..zjem vsetko...ibaze to sladke nemusim, trosku mi chyba PMS a moja zravost....je to pravda, ze kazde tehu je ine....mi pripada, ze ani tehu niesom.... :unamused: divne to je cele....
dzou, asi ti express poslem to moje rodinne balenie vloziek na odplasenie mrchy :grinning: :grinning: :grinning: mne to pomohlo...
alebo ti kupim ten isty teplomer a basta :grinning: :grinning: :grinning: on ti to asi robi schvalne..ak tam je mrnus, tak to je riadny darebak...a dobry pristup, chystaj sa na mrchu....lepsie ju cakat a ostat prekvapena, ze neprisla, ako opacne :wink: :wink:
29. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok