Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
30. sep 2009

cheer to je uplne jasne, ale zas z ineho uhla, ta baba o kt. som pisala co ma bohateho manzela co jej ani jedlo nekupil, keby mala iny prispevok mohla by skor od toho muza odist, nie s almuznou, podla mna to aj vytvara zavislost na muzovi a niektore zeny potom ostavaju s idiotmi ☹ ☹

tea333
30. sep 2009

teda mna sa to netyka, ale predsalen, zena sa nemoze postarat o dieta za take prispevky, a keby sa nedajboze muzovi nieco stalo, napr. stratil pracu, som zvedava co potom ☹

janulka04
30. sep 2009

ahoooj, tak ja som teraz vstala...sila, ze? 3 hodiny spanku... 😀
nooo, pre mna, ako mamu dvojiciek bolo nefer, ze som dostavala pred 5rokmi do 5tis. matersku na dve deti...to bol zaprah...akoze nebyt mm, tak nemaju male nic...
tea, to mas pravdu, vytvara to uplnu zavislost na muzoch...a co take slobodne mamicky? Neviem si to ani predstavit....

lucialen
30. sep 2009

Ahojte, som spat 🙂 Boli sme si zobrat toho kocurika, tak sa teraz tesime aky je mily a zoznamuje sa s nasim psou a ona ho olizuje a onuchava tak, ze ho az vydvihne, sranda labrador a maciatko, pekny pohlad na nich 🙂
Takze tolko o mojich detoch 😀
Ja sa uz tesim na matersku, platim si nemocenske pripoistenie, takze aspon na 9mes bude dobre 😀

janulka04
30. sep 2009

luci 😀 😀 😀
aspon mas veselo teraz....

dzou
30. sep 2009

ahojte kocky.... no neviem ako to so mnou vyzera sa straaaaaaaaasne hnevam na tu moju robotu 😠 cely den som bola v poho a na konci asi posldenu hodku sme nali srasny zhon lebo je posledny den v mesiaci a strasne sme sa ponahlali a este tak v duchu som si myslela ze ak sa mi nahodou teraz spusi mrcha tak ma slahne...no a potom ked som sla na wecko tak som mala ma nohavickach taky malicky fliacik vytoku a bol trosku do ruzova ☹ takze mrcha bude zajtra bohuzial...ale tak som nasr....a ja kvoli tej mojej robote asi nikdy neotehu 😠

janulka04
30. sep 2009

fiiiha, dzou.....ved uvidis, nezabudaj, ja som mala pri malych este 2 krat mrchu...male boli v 3mesiaci uz, ked som sla k lekvosovi...zalezi aj na tom, ci to je mrcha a aka bude....

sharmana
30. sep 2009

ahojte kocky...
no dzou moja, ta lutujem, ak sa tam tak narobis, tak nic moc, a samozrejme najhorsie je, ak musis zdvihat tie tazke veci, co si spominala minule, lebo co povedat hned na zaciatku kazdemu, ze som tehu, tak nemôzem? no asi ano, ak si nechces ublizit...
a mavas ten vytok pred ms? nebude to len spinenie, ako som ja mala?

cheerlady
30. sep 2009

luci to musi byt mile 🙂 presne viem aku mas teraz zabavu-my to mame tiez s tou nasou novou malou fenkou 😀 sa na nu dokazem pozerat cele hodiny jaka je podarena 😀
jani tak to bol dobry slofik,ale nevadi,len pekne oddychuj,ja som bola tiez furt taka unavena,som sa jak lemra citila 😀
dzou no to ma mrzi,ale kym sa uplne nespusti,este je sanca 😉 inak si mi pripomenula,ze mam dnes spravit mesacnu uzavierku 😀

dzou
30. sep 2009

ako to bolo asi o obvode 1cm...nic velke...a ani az tak moc farbene len proste to malo nadych do ruzova.... tak neviem lebo takoto som to mala aj posledne dva ale ovela ovela viac...a na druhy den prisla mrcha...tak uvidime ale uz stracam posledne nadeje 😔
baby idem sa napapt a hned som sp5t...

janulka04
30. sep 2009

veru, dzou, kocky maju pravdu... 😉
nooo, cheerly, presna ja....ani jest mi nechuti, som za cely den zjedla krajec chlebika so syrom a polievku...tot vse...mam akoby zatku v krku.... 😝

tea333
30. sep 2009

dzou to este nic neznamena, zajtra uvidis

cheerlady
30. sep 2009

jani veru tak a mna ta nechut drzala az do minuleho tyzdna..teraz jem asi tak ako aj predtym 😉 najviac ma stvalo,ked mi mm hovoril,ze to neni choroba,ked som tyzden nepovysavala 😠

janulka04
30. sep 2009

cheerly, ti chlapi...mne, ked sme isli na svk, bolo na tycku v aute, no a ked som to povedala mm, tak on hned: Aj mne... 😀 😀
ja sa uz tri dni nutim zehlit....a zehlenie ma strasne bavilo, ja zehlim uplne vsetko, ale teraz mam chut to vyhodit tak akurat z okna 😀

sharmana
30. sep 2009

cheer. no toho tvojho mm by som zaskrtila 😝 povysavat hadam mohol aj on 😖
jani, dobre ze si si pospinkala, ja som nastvana, ze sa musim zajtra trepat znova k dr.... a bolia ma kríže 😝

janulka04
30. sep 2009

sharmi, a ako to vidim, pojdem za dve hodiny nanovo...
veru, cheerly...taki su niekedy mudri..no pomoct ti mohol, ja mam stastie, ze mm ma rad domace upratovanie, ako som uz pisala 😀 😀 😀 a vysavanie je jeho cinnost

dzou
30. sep 2009

baby diki za povzbudive slova...ja viem ze to este nemusi nic znamenat, ale aj moze 😔 no nic asi idem do dlasieho kola....
jani a pri dvoj. ked si mala tie 2 mesiace mrchu to ako uuplne normalnu alebo taku slabsiu?

dzou
30. sep 2009

jaj a este ako presne sa pocita lf? ked som dnes 14dpo a keby som akoze dostala mrchu tak by bola lf 13 alebo 14dni?
ale aj tak podla 2 posl.cykloch som si to tak pocitala s ovu( raz som mala ovu test a raz som meraal bt sice od 19dc ale ovu bola az na ten 19alebo 20dc...)tak mrcha mala prist dnes...

janulka04
30. sep 2009

len kratsie cykly, dovtedy som mala tyzden a vtedy dvakrat tak 3 4 dni,taku normalnu, nie zase extra silnu, ak chapes 😉 ....,preto sa mi nezdalo nieco...neboj, dzou, este nehadz flintu do zita 😉 😉 😉

sharmana
30. sep 2009

jaaj baby, na jojke dávajú tú super trapošskú kriminálku, a taká teta si tam zahrala, takú malú rolu, akože krčmárka a dvaja kriminalisti sa jej pýtali na páchatela... chúda, tak odrecitovala svoj text a nakoniec sa jej spýtali ci si môžu vziat odtlačky zo slúchadla telefonu, a ona že "áno páni kriminalisti" a tak sa zahambene usmiala 😔 😀

určite to teraz pozerala CELA dedina, akože aj so starostom 😀 😀 😀 šak životnú rolu zahrala...

bože tam sú strašne amatérske dialogy, hrôza...

nadenkaaa
30. sep 2009

ahojte konecne som dorobila kaolo bytu poriadky ozehlila som a tak 😉
dzou zlatko ono aj ked by si nahodou spinila mozes byt tehu lebo okolo ms moze nastat spinenie-to sa proste mrnusik zavrtava viddela som aj take grafy na ff ze spinila a predsa bola tehu uvidime zajtra tu teplotu 😉

dzou
30. sep 2009

nadi si robila kaoulu na byte 😀 😀 😀 😀 😀 povhopila som ze to malo byt okolo a trosku to trvalo 😀 😀 😀

nadenkaaa
30. sep 2009

sorry 😝 😀 uz ani pisat neviem samozrejme to malo byt okolo 😀 😅

nadenkaaa
30. sep 2009

lutealna faza zacina prvym dnom po ovu a konci pred ms -1 den ms je uz novy cyklus

dzou
30. sep 2009

sak to je v poho aspon si ma trosku rozveselila 😉

dzou
30. sep 2009

diki nadi 😉
jani takze male ani do skolky nezacnu chodit?

andzi
30. sep 2009

dzou, škoda, ale všímaj si priebeh ms, či je taká ako obvykle býva, a ak aj príde, tak sa môžeš tešiť na nový cyklus a snaženie.

Súhlasím so sharmanou, že ten rodičovský príspevok 256 € je almužna, hoci niektoré matky vedia asi čarovať. Ale zase 256 € po dobu 2 rokov je určite lepšie ako 164,22 €. Nechápem, ako niektoré matky sú doma až 3 roky s príspevkom 164,22 €, ja by som neprežila z takých peňazí. Ja by som tiež nemohla doma ostať až 3 roky.

janulka04
30. sep 2009

dzou, to musime riesit az ked pride mm z tyzdnovky, povodne mali nastupit az 1.11., ale vzali by ich aj skor...uz sa naozaj musime pohnut, takto sa im ta nemcina vtlcie do hlavy...ved za dva roky idu uz do skoly...
len dat ich do skolky tu a potom znova sa stahovat, uz to zazili...nechcem im robit taky gulas z toho 😒

dzou
30. sep 2009

hej chapem jani...tak drzim palce aby ste cim skor nieco nasli 😉

andzi
30. sep 2009

janulka: dievčatká budú chodiť do školy v zahraničí tam kde žijete? Plánujete tam ostať natrvalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre