• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dzou, problem moze byt aj v hliene. ak je taky, ze nepodporuje prezitie spermii, potom treba skusat hlavne v den ovu a este aj den po...
1. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej no sak som citala zeaj chlapi su v tomto rozny...nekto ma lepsie spermije na druhy sup po sebe niekto kazdy druhy den,niekto stale... tak treba skusat :grinning: no a teda aj to ze niekomu sa to podari aj pred ovu a niekto zase musi presne v den ovu...tak uvidime...ale uz som v poho normalne si z toho aj srandu robim :wink: akurat ze este sa to nespustilo tak nech uz sa spusti mrcha jedna ked uz ma byt..rano len spinenie a teraz nic :angry:
1. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mich aj nad tym som rozmyslala lebo ja som este nikdy asi nemala taky tahavy...rozmyslam ze ak to nevyjde tak baby z inej temy nasli nejaky gel ale taky ze nezabija spermie ale volne sa v nom pohybuju tak mozno kupim na dalsie dalsie kolo ak to nevyjde....
1. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, ja nad tym gelom tiez rozmyslam...ak sa teraz nezadari, asi ho kupim...
jani, uz mate vyhliadnuty nejaky novy bytik?
1. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: michelle, k tvjmu grafu...ja som nevidela ten ranny..tak neviem :grinning:
dzou, :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som si teraz ten gél o ktorom hovoríte objednala, volá sa Preseed ale je dosť drahý sakra, objednávala som aj pre iné baby, takže už len netrpezlivo čakáme na zásielku.
1. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, co sa tu clovek nedozvie? Som ani o takom niecom nepocula... :confused:
1. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne pressed aj som rozmyslaa ze ako sa vola....to si objednavala z ebay? a koklo stal?
1. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka: ty ho už nepotrebuješ! :grinning:

dzou: IP
1. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej andzi diki :wink:
1. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, bol bez toho modreho kriza
1. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac skusam hladat na nete ci tu v uk by sa nedal kupit ten alchemilkovy caj...tak oni ho poznaju aj sa vola ze lady'mantle ale cja nemozem nikde najst ze si mam vypestovat a vysusit :angry:
1. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi...ja viem, ja len ze o com vsetkom sa clovek nedozvie...
michelle: akoze ti nevyznacilo ovu, ak chapem?a ked si pripisala, ze ovu prebehla, tak ti to uz vyznacilo modrym....heeej? :fearful: no lebo by to aj davalo zmysel, ked na to pozeram....si si robila aj ovu testy, ze?
1. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
motylek ano ja chodim k endokrinologicke - uz od detstva raz za rok na kontrolu a doteraz som to mala vzdy v norme,ale dr.mi povedala,ze ked otehotniem,mam hned prist,ze vtedy sa to vacsinou zhorsi - tak som prisla no a mam mierne znizenu funkciu stitnej zlazy,takze mi hned nasadila thyroxin50 - vraj to ma babatku len pomoct,tak snad bude vsetko v poriadku :wink: ty mas tiez nejaky problem so SZ? :confused:
1. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: dzou, z Kropackovej bude bylinkarka? :grinning:
1. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno...chcem tu alchemilku ale ked ty sprosy anglani piju len ten och hnusny caj s mliekom a bylinkove vobec nepoznaju
1. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherlady chcem sa spytat, ci si pocitovala nejake zmeny na zaciatku tehotentstva... bolela ta??? nemali si problemy s otehotnenim????
1. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala pred siedmimi rokmi straaasne zly zapal mocoveho mechura, tak som si z nej robila sedave kupele...a vtedy mi aj hovorila mama, ze to pomaha aj pri otehotneni....ale pila som ho a nic...pred malymi...
1. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej o vela bab ma na ten caj dobry ohlas....no konecne som nasla dried herb...50g za £1.96...to kolko asi je? teda asi kolko porcii by som urobila?
1. okt 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - sakra, to mi je tak moc luto! komu to potom ma vyjst, ked nie vam pri vasej frekvencii??? :confused: :frowning2:
hod mi adresu do IP, poslem ti alchemilku, hadam sa v tom nebude nikto rypat a dorazi ti :wink:
1. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nviem dzou, na cajoch comam doma je90g a je ich tam 40ks....tak asi polovicku...? :unamused:
1. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou to je mi luto, no aspon ze si usetrila na testoch :wink: Skuste teda radsej menej, nech spermie dozreju a su silnejsie :wink:
1. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej tento mesiac chcem polavit ze aby si oddychli a mozno budu slinejsie :wink: dalsia strategia je vymyslena :grinning:
1. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm takze toho nie je moc vela... no co uz...
1. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek nie,ja som ju vobec nepocitovala :unamused: keby mi nebrala krv a nepovedala,ze to mam mierne zvysene,tak ani neviem.teba boli? :confused: a s otehotnenim som problem nemala,ja som vysadila hak v decembri ale nejak intenzivne sme sa zacali snazit asi tak 3mesiac pred tym ako som otehotnela :wink: vy sa ako dlho snazite?
1. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... prave ze ma dnes tak strasne boli, ze neviem co sa deje... volala som lekarke a ta mi povedala, ze by bolesti pri otehotneni nemali byt, tak neviem... toto bude treti cysklus co sa snazime... v juni som vysadila... ale ide aj o to, ze moja teplota je stale 36,2 max 36,4 a to som si myslela, ze budem mat tento tyzden ovulku... bolesti v podbrusku boli a ovulacne testy nicomu nenasvadcovali.... tak nevim... mas znizenu ci zvysenu funkciu???
1. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ano, vyznaceniu ovu som pomohla tym, ze som u rucne zadala na 14DC. inac by mi ju vyznacilo prerusovanou cervenou na 15DC (skusala som skusobne nahodit zajtrajsiu teplotu a uz to oznacilo..)
luci ty mas kde grafos?
1. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no teraz som nasla alchemillku na ebay :confused: 100g za £6.5 aj s postovnym je to drahe podla vas? fakt neviete kolko vela caju mi asi z toho vyjde? ci to bude aspon ma jeden cyklus...
1. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek je dost mozne,ze sa telo este nespamatalo z hak a prve cykly mas anovulacne :unamused: ja mam znizenu a ty?
1. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co tam pisu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si precitajte ktore viete po angelsky http://cgi.ebay.co.uk/Ladys-Mantle-Alchemilla-vulgaris-100g-wicca-pagan_W0QQitemZ110299634332QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_Beauty_Natural_AlternativeTherapies?hash=item19ae5eda9c&_trksid=p3286.c0.m14 a pre tie kotre nevedia...ani sa tam moc nepise o pomoci pri plodnosti, ale o tom ze je to skoro ako napoj lasky a ze pomaha pri nejakych pocitoch s vztahmi a ze ju predavaju v nejakom sacku ktory je odolny voci pocarovaniu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok