Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
1. okt 2009

luci...pestra strava 😀 😀 😀
taky pes by sa hodil mm, lebo sa nema na koho vyhovorit, ked hladam k ponozkam parnu 😀 😀 😀

cheerlady
1. okt 2009

hups 😀 😀 😀 no nevadi,co ju nezabije,to ju posilni 😀 inak aj po tom uvarenom prdela jak blazon 😀

janulka04
1. okt 2009

cheerly 😀 😀
no nic, ja idem do hajan

dzou
1. okt 2009

sak to nevadi moze aj varene, ale lepsie je surove 😉

cheerlady
1. okt 2009

baby idem si sem znovu nahodit foto,nech uz som neni anonym 😀
jani bruuuuu nocku 😀

lucialen
1. okt 2009

Nasa ked bola mala hrozne prdela 😀 Vlasne dokedy zrala tie granule pre steniatka(som isla napisat detske 😀 ) 😀 Inak raz som z nej vytahovala asi metrovu snuru 😀 Vela zazitkov za ten rok 🙂

dzou
1. okt 2009

verim ti luc...naemu nemozem kupovat tie uzle.lebo potom aj ja vytahujem 😀 hodim tiez nejake foto...sak aj to su nase deticky no nie?

lucialen
1. okt 2009

Hod Dzou, veru aspon taka mala nahrada 🙂 Akurat pozeram ikeu, co by sa mi zislo 😀

cheerlady
1. okt 2009

luci - detske 😀 😀 😀 nasa zatial nezozrala nic take,ale co nebolo,moze byt 😅

dzou
1. okt 2009

tak z tam mam fotky...dufam tiez ze ich nevymazu

lucialen
1. okt 2009

Dzou, pekne sa tvari, zlaty je tvoj syn 😀
Ach, musim ist nieco robit, lebo tu presedim cely den 🙂 Tak neskor nakuknem

dzou
1. okt 2009

jeeeee ceer ma fotku 😀 ...no ja sa idem ostrihat presne tak ako som teraz na tej fotke...uz sa neviem dockat uz to mam take ze sa s tym nic neda robit...

cheerlady
1. okt 2009

no uz ju mam,skoda len,ze to zobrazuje take male 😒

dzou
1. okt 2009

dakujem luc 😀 aj ja by som mala ist daco robit strasne leti cas ked tu clovek sedi kukam ze uz skoro pol jednej(u nas ze ano 😉 )

dzou
1. okt 2009

no ja som mm musela vystrihnut lebo on si nepraje aby som kdekolvek na net davalo jeho fotku 😖 je skoda ze su male...
baby ja nechapem normalne teraz mam tak ako keby som ani nespinila ...nic nic

cheerlady
1. okt 2009

dzou moj o tom ani nevie 😀 ale zistil,ze mame fotky na mojasvadba - to mu ani moc nevadilo,len som tam dala jednu uz z rana,ked tancoval chvilu na stole a to bolo teda kriku 😅 som ju musela vymazat 😀 aj z facebooku 😅

dzou
1. okt 2009

no na facebook uz voooooooooobec tam ani nechodim...a ked som tam zacala tak len bolo kriku ze tam su aj jeho fotky a on si to nepraje a ze si zase pisem s chlapmi z byvalej roboty.... 🙄 tak som tam prestala chodit sak s kamoskami si pisem aj tak...

dzou
1. okt 2009

aj na kona zo zaciatku nadaval... ale uz je v poho celkom som mu vysvetlila, ze su tu same baby 😉 on je na taketo veci alergicky, ale nie ze by ste si mysleli, ze je nejaky idiot..len som mu povedala par veci z mojej minulosti co som asi mala radsej zatajit a teraz niekedy vystraja 😖

cheerlady
1. okt 2009

dzou ja tam chodim,celkom ma to tam zacalo bavit,ked som sa v tom trochu zacala vyznat 😅 mne sa nechce pisat maily,tak radsej chodim tam 🙂 a mm je tam tiez 🙂

dzou
1. okt 2009

mna to tiez bavilo, ale on nechape, ze to pouziva cely svet..... tiez napr. nechapem ze ako vas tu na koni mozmen nazvat kamosky...ze ste cudzie zeny s ktorymi som sa v zivote nevidela...on proste takym veciam neveri a nechape...v tomto je on hlava dubova...

dzou
1. okt 2009

teda on nechape 😉

cheerlady
1. okt 2009

kokos teraz mi mm priniesol 4cm hruby katalog s vypinacmi - ze si mam vybrat 😅

dzou
1. okt 2009

cooo? my chceme take skoro cierne leskle...pekn su...no aj dost drahe tak zatial mame stare a potom vymenime ked budu peniazky

cheerlady
1. okt 2009

no tu su krasne farby od vymyslu sveta-matne leskle,s kovovym odleskom,aaaach,ja by som si to hned nakombinovala,len co ked teraz tam stenu takej farby a potom ju budem chcet premalovat a uz to bude kricat 🙄 ale su fakt kraaasne...

cheerlady
1. okt 2009

dzou no ved chlapi - ja stale hovorim,ze oni su z inej planety 😀

dzou
1. okt 2009

presne tak cher ooni naozaj su z inej planety 😀

cheerlady
1. okt 2009

inak teraz tak nad tym rozmyslam,ze mm povedal pred tyzdnom svojej mame,teda mojej svokre,ze som tehu a ona mi ani nezavolala,ze gratulujem alebo nieco! aspon slusnost kaze si myslim... 🙄 a pred nim,ze velice plakala od stastia 🙄
inak vedeli ste,ze miminko si same vyberie meno?zevraj uz ked je v brusku,tak ono da rodicom to vnuknutie,ze takto by som sa chcelo volat 😵 mi to mama hovorila,ze to nejaki vyskumnici zase dokazali 🙂 aj ked si neviem predstavit ako to skumali 😀

cheerlady
1. okt 2009

ozaj a vcera ma vytocila mama - ze jak si uz pribrala! 😠 a to som este kilo schudla 😠 ze ved si este len v 3.mesiaci a ja som ju hned uviedla na pravu mieru,ze buduci tyzden uz budem v stvrtom 😠 jaaaj,ona vie dat niekedy taku hlasku 🙄 to za to,ze ona bola jak palicka,ked bola tehu,tak ale teraz sa za to nezblaznim 😒

nadenkaaa
1. okt 2009

ahojte, dzou tak to ma mrzi ale neboj sa pojdem do dalsieho kola spolu 😉 😉
som nejaka nachcipana 😝 😔
moj mm uz sa zo mna smeje ze vam sem pisem ze ideme poistovat 😀 😀 ale berie to v pohode 😉

cheerlady
1. okt 2009

nadi moj to tiez berie v pohode-zacina mu to vadit az vtedy,ked je plny kos s pradlom a ja si sedim pol dna za notebookom 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre