• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
tanicka to je ako tajnicka :grinning: vo francuzsku ma vsetci volali vero ako skratku od veronique a to sa mi pacilo :slight_smile:
1. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna pikoska, kamoska ma dceru Kira, co je podla mna velmi pekne meno a ked jej niekto povie ze kirka, tak ich (rodicov) ide vychytit od zlosti :grinning:
1. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to je pekne :wink: Vero...mna tu volaju Josie :slight_smile:
1. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sa zapojim do tejto milej debatky... dzou, mne by sa pacilo v tvojom pripade oslovenie "dzozefin" :slight_smile:
1. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej sak tak ma tu volaju v anglicku to josie je dzouzi..sak preco som asi dzou??? :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
1. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ahaaaaaaaaaa :grinning:
1. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne sa dnes taaaak nechce robit...
citala som vasi diskusiu o menach, ja som Petra a strasne som to tiez neznasala ked ma tak niekto vola, som zvyknuta na Peta, a Petra som bola, len ked som bola zla... aj ucitelia ma vacsinou volali pekne...
No a ked som bola v zahranici, tak sa mi to celkom zapacilo, v anglicku som mala anglicky prizvuk a vo FR zase pekne zmakcene "r", a tam ani nevedia vyslovit ť, aj moj priatel mal co robit aby sa to naucil spravne, predtym vzdy hovoria Petia, ale s takym predlzenym 'i', to sa mi nepacilo...
Sranda. Inac som sa mala volat Andrea. :wink:
1. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, aha!!! Ja som to vzdy citala po fr, neviem preco, tam sa "ou" cita ako 'u'. tak u mna si bola dzu, bez makcenov... hihihi
1. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti no na tvoje meno podla nicku by sme asi nesprisli :grinning: ale sak dobrom...
cheer ti to doslo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu ma aj tak niekedy volaju proste len Jo-Dzou of course :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou no jo :grinning: mi to trosku dlhsie trva-vies,ja som blondina a este tehotna :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nooo ja to mam trosku take komplikovane :grinning: lebo zase ked tu im poviem ako sa volam tak on napisu hned Josephine...co ako nie je zle ale ked to mam na uradnych dokumentoch tak to nemozem... a tak to musim spellovat a firt su stym problemy
inac zse mi tu pes pobehuje a nahan mucha skace ako koza :grinning:
1. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, inac prvy raz si davam niekam riadne meno na net, vzdy som mavala originalne nicky, a teraz sa mi nechcelo vymyslat, som si povedala, ze nieco serioznejsie, ked uz ide o vaznu temu :grinning:
ale sranda... praveze sme si mohli mena hadat, bola by to zabava, ake meno by sa komu uslo :slight_smile:
1. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vsade takyto nick... takze ja uz ani nerozmyslam ak sa niekam zahlasujem :slight_smile: ale sak to je jedno ked mas nick ako tvoje meno :wink:
1. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josie, tak to je fakt pekne, to sa mi paci :slight_smile:

peta, tak to si viem predstavit, aky maju francuzi s tvojim menom problem :grinning:
ja som sa tam starala o dievcatko ktore sa volalo Maude (citaj mod) a ja som ju zo zaciatku volala mot - som to d na konci spodobovala na t a ona ze ja nie som mot ale mod a skuste si to vyslovit nahlas ako vam to tazko pojde z ust :grinning:
cheer, ked si cches vylepsit skore, tipni si moje meno :wink:
hmmmm....michaela??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela dat dievcatku meno michaela-sa mi velmi paci,ale je to svagrina a tym to pada-nechcem dat meno,ktore uz v rodine je :unamused:
1. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle :grinning:, cheer ak toto neuhadnes :grinning:
1. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, ze ja som uz prezradena, to by ste moje meno neuhadli nikdy :grinning:
joj, dako neskoro pisem... :sweat_smile: ani nie som vtipna...
rhodos tak to urcite nie... :wink:
1. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti :grinning: ...n
no inac ja si dakedy robim srandu z mm ze ked budeme mat dceru ze jej dam moje meno :grinning: vzdy sa tak zaksichtiii :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos ja by som ti tipovala lucia :slight_smile:
1. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

som doma.takze ovulacia bola,dnes uz nebolo vidiet vajko,len tekutinu,takze bola vcera alebo predvcerom,neviem sama,podla toho co som rozpravala dr.ako casto sme mali sexik a hlavne posledne dni do dneska,ak sme zdravi obaja tak to musi vyjst,lebo super pracujem,vajko som mala krasne,pekne prasklo,vzdy to je v ten isty mesiac v ten isty den cyklu,ak to nevyjde,tak kvoli psychike,aj o tom sme sa bavili,
no a kedze sexik bola vcera co je skvele a bol aj pred predcerom,co mohli spermijky prezit tak ako sa hovori,mozno by to bola baba :grinning: hlavne ze vcera nieco bolo,opat ma caka po 10 dnoch meskania mrchy a ked pride tak na 10DC na folikulometriu ale uz som mu povedala ze uz nebudem chodit,nebudeme sa stresovat tym
inac, teraz pozeram do nasej tabulky, ta gajana co zakladala nasu temu sem uz nechodi, ze? a caka dokonca dvojicka, to je super, ona sa urcite vola jana :grinning:
rhod no ty podla mna uplne vyzeras na Veroniku :wink:
groka tak supeeeeeeer dufam, ze vam to vyjde :wink:
1. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer bingo! :grinning:
groka, no tak perfektne, to su dobre spravy, drzim palce :wink: :slight_smile:

momentalne si tu prezradzame svoje krstne mena, tak sa pridaj :grinning:

cheer, lucia je fajn, ale nie lucka :wink:
dzou dik,teraz ma caka obdobie dufania,najblizie 2 tyzdne,ale ubehne mi to rychlo kvoli tej svadbe
1. okt 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok