Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
1. okt 2009

josie, ty sa fyrt pomylis 😀

groka
1. okt 2009

dzou to nevadi ja viem koho myslis a to je podstatne

hej hej,som Jarmila,mozte ma inak volat aj tak ked chcete,to groka mam z jednej rozpravky 😀

inak babule ten cajik co pijem je aj na udrziavanie plodu a viem ze sa stava ze zena aj otehotnie ale vajko nebolo dost silne a odislo to s mrchou,takze dufam,ze ten cajik pomoze niecomu,ja sa spolieham len nan,ked otehulila bris tak aj ja mozem nie?a aj vy ostatne,baby ak by sa to ozaj stalo,tak povinne sa ho kupite vsetky 😀 jasne?ja ho ozaj pijem podctivo aj listovku nikdy som nebola taka precizna v tom

janulka04
1. okt 2009

dnes srsime humorom? 😀
no ja pockam, kym male nedoolovrantuju....fuuuto je slovo... 😅 a ideme do obchodu...
vidis, cheerly, ja som aj zabudla, ze su homeopatika...aj pri malych som ich brala, tiez som bola chora....no ale som zvedava, ze kolko to stoji tu a hlavne, ci sa to da kupit....ved zajtra vyslem mm do lekarne, ked pride z tyzdnovky....zase pride s plnou taskou... 😀 😀 😀 aj mne treba ten femibion, mam uz poslednu pilulu...to bude nervacit 😀

michelle
1. okt 2009

zacneme to fyrt pouzivat... dobre? ja ked si pisem s jednou dobrou kamoskou a mame nejaky preklep, tak to potom pouzivame... napriklad kedsa podarilo namiesto "no iste" napisat "no site" 😀 a uz ine ako "no site" nepouzivame... alebo ako sa hovori ze "mam dilemu" na "mam dilena" 😅

michelle
1. okt 2009

groka, otehulila je dobre... zapisujem do slovnika 😉

dzou
1. okt 2009

sofa...to jak gauc..ako nic v zlom...

groka
1. okt 2009

janulka moj maly ma kazde tri dni nieco,raz kasel,potom sopel a on je stale studeny od malicka ma ladove prsty ked sa ochladi uz ako teraz toto obdobie zec zminu ani nevravim,ked ho nieco taketo drapi,tak hned cajik detsky na kasel zarobim s kopu citrona a cukor alebo med+odstavujem pomarance,ine mi nechce a za maximalne 2 dni je fit,+ak ma nieco tak do nosa kvapky tie striekacie nevime nazov toho lieku a na kasel mu dam sirup

groka
1. okt 2009

inak som vzdy skoncila s antibiotikami v ruke a pchala do neho tie,pokial nema horucky uz ani k lekarke nejdem

groka
1. okt 2009

baby a neviete co s brisildou?ked som mala pokazeny net,nestihala som citat co ste popisali a teraz sa mi to uz nechce vsetko citat

cheerlady
1. okt 2009

no aj grokine "zec" je dobre 😀

janulka04
1. okt 2009

no a ked sme u mien deti....milujem jednu tetusku, ona vzdy nevedela, ze ktora je ktora...a ked povedala Linde Laura...alebo naopak a ja som ju opravila, zahlasila, ze :To je jedno.... 😠 mna islo rozdrapit....ved aj ke su dvojicky, tak kazda su ina osobnost...ale ona pocuvala, no a potom: No, ale aj tak je to jedno.... 😠 😠 😠

michelle
1. okt 2009

groka, a chory je odkedy chodi do skolky, ci aj predtym byval?

dzou
1. okt 2009

mich jsne ze mozes mat dilena je tiez dobre... a kto si vsimol par dni do zadu...ked sme si tak vecer pisali uz iba ja a janka.. aja som namiesto sporak napisal posrak...este dnes sa na tom bavim 😀

michelle
1. okt 2009

dzou hej, vsimla som si to 😀 😀 😀 posrak pasujem za preklep tyzdna 😅

dzou
1. okt 2009

inac aj mam teraz dilena ze kedy pride uz ta mrcha jedna skareda 😠

cheerlady
1. okt 2009

dzou ja som to citala 😀 😀 😀 😀

michelle
1. okt 2009

dzou mozno si to rozmyslela....? no site? 😎

dzou
1. okt 2009

mich diki 😀 😀 najleosi preklep ale co som pocula je... mojej kamosky sestre sa vola Mirka.. a jej mam chcela povedat,ze chuderka Mirka a povedala...miderka churka 😀 😀 😀 😀 😀

michelle
1. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulka04
1. okt 2009

dzou: teba citat...radost najvacsia 😀 😀 😀 😀

dzou
1. okt 2009

mich...no neviem...v jednej teme mi napisali... ze maliari su uz pred pivnicou.... ked som napisala ze spinim... 😀 no ale asi sa rozhodli ze radsej pojdu na pivo 😀

michelle
1. okt 2009

inac nieked som tu kedysi (pred rokom-dvoma) citala taku temu, ze vyroky nasich deti alebo take nieco... babeny... to bol normalny brusny posilovak. tak som sa na tom narehotala... 😅

dzou
1. okt 2009

hej dakedy vedia vypustit ine hlasky 😉
jani diki 😀 😀 to ked sa ponahlam lebo chcem rychlo napisat a potom to tak konci 😀 😀

cheerlady
1. okt 2009

dzou keby si ma teraz videla - ja v robote a rehocem sa tu sama pre seba na plnu hubu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 keby tak akurat niekto dosiel,si pomysli 😀

michelle
1. okt 2009
janulka04
1. okt 2009

dobre babule, tak ja mizim do obchodu....zatial.... 😵

dzou
1. okt 2009

hej sak kolkokrat sa tak ja rehocem ... a ze konik je zla vec.... sak dnes by som mozno mala depky a utrapila sa a tak sa tu bavim... velmi dobre 😀

dzou
1. okt 2009

michh precitala som si prve 4 prispevky a su super 😀 😀 😀 potom docitam teraz uz letim aj ja idem ku tej kadernicke konecne 😉 ale vratim sa 😉

michelle
1. okt 2009

dzou precitaj, nasmejes sa 😀
aj ja pomaly pojdem, papa

cheerlady
1. okt 2009

michelle to nema chybu-som precitala 1.stranu,ale musim si dat pauzu,lebo sa asi pocikam 😀 letim na wc-ko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre