• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
jaj tak uz viem :wink:
1. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, nadi, nadherna, prenadherna nevesticka :astonished: :dizzy_face: ....vazne....pekny parik...som si tie fotky pekne poobzerala...a tie saty...uzasneeee
1. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne saty nadi a aj ty :slight_smile:
Kto tam ma este album, nech si vas poobzeram? :grinning:
1. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej krasne tie saty :slight_smile: uz som aj ja kukala :wink:
1. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, aj ja rada obkukavam fotky.....tak priznajte sa dobrovolne :grinning:
1. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasla som len cheer :dizzy_face:
1. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a dnes ti nie je zle myslim tehu zle...
1. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni, dzou...len zase nic nepapam, teraz som ledva zjedla pyre zemiakove....ono je to so mnou raz tak, raz tak...a parkrat ma tak hnusne pichlo v podbrusku :confounded: :cry: ...a este aj vytok nejaky mam...divna som cela...doteraz som mala suchy podvozok a teraz zase toto...uvidim, co bude ... :unamused:
luci: cheerly? idem ju kuk :grinning:
1. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby ani sa cloveku neche verit ze to bolo pred rokom :wink: baby som si tu urobila veceru jabcko s bananom a cajik poriadne horuci s citronom :slight_smile: a co mtu na sedacke zabalena v deke :wink:
1. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nadi pekne sa vyliec :wink:
1. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa este aj sharman ma ona nieco spominala ze podlafotky na moja svadba ju kazdy spoznal..
1. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes mala hroznu chut na nejaky dobry zakusok, ale u nas v obchodiku mali len puncove tak som si urobila banany v cokolade a cakam ky sa mi vychladia, mnam mnam :grinning:
1. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puncove zboznuje mm...by si pochutil...
a aky nick tam ma cheerlady? ju tam neviem najst :sweat_smile:
1. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, teeda, nadi...daj sa cim skor do poriadku...mna len v krku skriabe...tak tiez sa cpem ovocim...teraz je take hlupe obdobie
1. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked som tu s vami tak sa citim super :wink: a zisli sme sa tu taka partia ze mi je luto ze sa nepozname osobne :wink:
1. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak aj mne je to luto... ja sa tu citim tak akokeby sme sli niekde na kavicku a kecali :slight_smile: proste super :dizzy_face: ja chodim aj do inych tem ale tuto beriem ako moju domovsku :grinning: naj :grinning:
1. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzouved prave ty alebo janulka to ais citite tak ze vas to zblizuje s domovom hm? :dizzy_face:
1. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a niekedy je problem odtialto sa odtrhnut :grinning: najma ak treba ist robit domace prace :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa hodit na bananiky a pozerat ordnaciu :slight_smile: Drahy uz ma nervy, ze bude musiet pozerat ordinaciu a ja si budem vypisovat :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci.....teraz na vecer mi take chute robis? Puncak je moj naj naj naj...
Veru, mne to pride, ze sa pozname uz dllllho...a minule som bola tak zvedava, ze kolko som tu...a od 11.8 :grinning: :grinning: :grinning: ...ale vazne mi to pride, ze taka fajn partia...ale ono je to je asi tym, ze tu dost casto rozoberame uplne vsetko a hlavne tie najchulostivejsie a tabu temy...
mm minule, ze: to akoze niekde na nete vypisujes,kedy sme sa milovali? :grinning: On to nechape...si mysli, ze je jediny.. :grinning: :grinning: .keby vedeli kolkokrat, co tu o nich piseme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, presne...som v kontakte s rodinou a par kamoskami...ale to je tak, ze napiseme si 2x do tyzdna....vy ste boli vlastne prve, komu som ukazala test :grinning:
1. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tiez si myslim jani :wink: :grinning: no mozno nazivo by s tym bol problem takto je to asi lahsie pisat aj o veciach o akych sa velmi nerozprava :wink:
moj naj je veternik :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam ale nepohrdla by som ani puncakom :slight_smile:
ja som tu sice dlho ale v podstate som zacala pisat az do tejto temy inak som predtym skor pisala do mojej strechy respektive do mojej svadby ked sa ma to tykalo :wink:
1. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak nadi..mne to velmi prizlizuje domov,...ani s mojimi naj kamoskami si tak casto nepisem...vlastne uz ani neviem kedy sme sa ozvali s mojou naj naposledy...je to celkom ine ked som tu uz 3 rok :unamused: ... no co uz clovek nemoze mat vsetko...
tak som stastna ze mam vas :grinning:
jani sak ja som uz dnes pisala ze mm je nasr..y ze rozoberam nas sukromny zivot s niekym koho vlastne nepoznam...ale sak ja vas poznam... a aj vy mna....sak vieme toho uzz tolko o sebe, ako keby sme sa poznali naozaj :wink: a ja som mu poctivo tvrdila, ze nerozoveram...hned som si spomenula na kropackovu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inac nasla som sharmana na svadbe hadajte ako sa vola?
1. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi to nechapu proste :grinning: a kropackova bola skvela :grinning: :grinning:
aku dzou? :wink:
1. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :grinning: :grinning: tie tvoje preklepy :prizlizuje :grinning: :grinning: a nerozoveram :grinning: :grinning: :grinning:
nadi: veru...ono pisat je kolkokrat lahsie ako o veciach rozpravat...hlavne ak su aj problemy a cloveku je tazko
1. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked budem tehu tiez budete prve :grinning: aj ked mne sa to ksor zda ako science fiction :grinning: :sweat_smile:
1. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanka...duafam, ze sa nebude na mna hnevat ze som to napisala :sweat_smile: ale nikdy by ma to nenapadlo ze sa tak vola :slight_smile:
1. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved kolko krat sa vam tu clovek aj vyzaluje na muza alebo tak vselijak :wink:
1. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake sci-fi, nadi? Co vsetko volakedy brali ludia ako nemozne...a stalo sa... :wink:
ja verim, ze to pride vtedy, ked to clovek najmenej caka...mne to vyslo aj pri malych :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok