• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no aspon ked uz tak ze sa mrcha spustila a nenatahovala ta tak budem sa tesit na zajtra dzou papa dobru noc :wink: :slight_smile:
1. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, dzou, nic sa nedeje...tak oktober to isti, vidim, ze ste kolegialne a cakate na luci vsetky :sweat_smile:
tak teda dobru...
1. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ze budeme kolegialne :grinning: :grinning: kazdy mesiac tak dve tri tehule a zachvilu uz budeme rieist len bruska pokakane zadky bolenie bruska o babetka ,dojcenie a podobne :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, nadi...ako sa to meni...a ktovie, ci bude tolko casu na konika potom? Asi nie, predpokladam... :grinning: :grinning: :grinning:
noo, mozno nas raz napadne a stretneme sa niekde aj s tymi nasimi malymi vysledkami kropackovania :grinning:
1. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim ze s malymi pokladmi uz nebude tolko casu jedine tak narychlo sa ist sem vyzalovat napriklad: ze ten nas maly vobec nespi som uplne unavena a podobne :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde nam zmizla lucka? ved uz konci aj ordinacia tusim sa tam napchava s tym puncakom a nam tu narobila chute :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave...potom tu zostanete uz len vy tehu a budete na nas maminy, co uz to mame za sebou, len ze: ta uz sa tu dlho neukazala :grinning: :grinning: :grinning:
juuuj, pekna predtava...cary mary fuk....aby sa cim skor vyplnila :wink:
1. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jani mozno budes mat take ukazkoveho mrnusa ze ti dovoli aj konikovat :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mám také nehorázne kŕče v bruchu, že nechápem...
1. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, male take boli...takze uz s tym nadi nepocitam, to bude cista zloba po mm :grinning: :grinning: :grinning:
andzi kolky si dc?
aha jani akoze svoj pridel anjelskych deti si si uz vycerpala tak teraz si to akoze "uzijes"? :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, 17.DC
1. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebudes ty uz nahodou tehu? lebo uz si v takych teplotach vysokych ze az ..kolko dnovy mavas cyklus?
1. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte sa mi aj točí hlava, baby, zajtra idem k lekárovi a dozviem sa viac. Podľa mňa ovula bola na 7.DC a čoskoro príde mrcha.
tak nejak nadi.... :grinning: :grinning:
andzi: :frowning2: chudatko....do kelu, inac my zeny sa tak natrapime s tymi podvozkami.... :confounded:
nadi, určite nie, jedine ak by sa stal zázrak. Bodaj by sa stal. Cyklus mávam 28-29 dňový.
1. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi zazraky sa deju treba len na ne verit :dizzy_face: :dizzy_face: bodaj by moje slova svate boli :grinning: :grinning: drzim palce nech sa mylis
a co sa tyka tych zenskych obtiazi muzi to maju jednoduche ovela :sweat_smile:
1. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale celkovo sa podobne cítim ako keby prichádzala mršina...moja segra mi vraví, že si to všetko namýšľam.
1. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka, janulka, ste zlaté, idem spať, lebo som nehorázne unavená. Zajtra sa ozvem ešte z práce, lebo k lekárovi idem až na obed.

Chlapi majú všetko v živote ľahšie. Viac zarábajú, sú silnejší, nemusia menštruovať ani rodiť, ani o deti sa starať a podaktorí nemusia ani výživné platiť. :grinning: No komu je lepšie?
1. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi...nedas sem este raz grafik, prosim....nechce sa mi tu vyhladavat :wink:
a tehu mozes byt kludne...nadenka ma pravdu... :dizzy_face:
1. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mam nervy, mm sa zajtra vracia z tyzdnovky a ze ma chripku, ze ma strasne teploty.... :frowning2: :cry:
1. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babulky

už mi vyznačilo ovulku,no prerusovane,ani ja si neviem tipnut kedy presne bola,podla tych velkych bolesti na 16DC,co je ale skoro na mňa a vajko ešte nebolo dostatočne velké aby prasklo,takze to bude bude v den kedy ju vyznacila alebo deň po tom

no a ja som nejaká mimo dnes,zobudila som sa s kašlom hlienovitým,mala som ísť aj do mesta dnes malému vymeniť košelu na svadbu a kúpiť mu nohavice s vestou,ale necítim sa ok,tak pôjdeme zajtra aj s mm a to už aj mm kravatu a vestu kúpiť a mne podprdu do korzetu,len ešte dnes sa musím natiahnuť do korzetu že či nemôžem mať aj nejaku podprdu co mam doma,je mi luto vyhodit 1400 za nu
2. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko jarka dnes si tu prva :wink: vcera vecer to nejak zblblo :sweat_smile:
moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
hod nam sem svoj graf jarka :slight_smile:
ja som si manualne vyznacila ovu
2. okt 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ten kasel to ti teda nezavidim rychlo sa vyliec prechod do jesene :unamused:
2. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 zabudla som

ahoj nadi,nechcem byt chora,ale potom to uhniezdovanie pripadne je horsie
2. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi aj na 16Dc si mohla mat ovu,nie?ale to len mozno,sme uplne narovnako opat
2. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka to myslis vazne? :confused: tak to na tom budeme podobne lebo aj ja som nachcipana :confounded:
2. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi co vcera vecer zblbo?

inak uz mam fotky v pc tych siat,takze idem hodit par mozee kuknut,ale nie su ciste,takze pardon,ale potom ked to bude cele aj s doplnkami a topankami hodim zas,to uz aj uces budem mat
2. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty budes kocka jarka :wink: :slight_smile: neviem vcera sa mi vobec nedalo potm prihlasit na ziadnu z tychto stranok ani na strechu ani svadbu ani sem proste ju vobec nenacitalo-ked so mchela odoslat odpoved
2. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok