Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
2. okt 2009

mojho som nemusela ani presviedcat on to sam povedal zeby chcel byt pri tom ..potom si podla mna ti muzi aj tu zenu viac vazia ked to vsetko zaziju co to je porodit dieta

sharmana
2. okt 2009

no veru, tuším tu dnes všetky rodíme 😀 😀 ahoj luci..
moja kolegyna mala epiduralku, pochvalovala si... lenže epiduralku vlastne dajú až ked sa ide rodit, tie bolesti predtým, ktoré trvajú u každej inak dlho, si musí každá pekne užiť 😉

dzou
2. okt 2009

no nadi a jani hlavne ze sa na mne smejet cooooo 😀

janulka04
2. okt 2009

nadiii, to je strasne...ale viem, ze to tak byva....ja si pamatam, ja som tama mala este ´omladinu´ 😀 , co sa dosla zaucit, tak na nich pekne vystrelila plodova voda...aspon mali zazitok na urovni...a Laura ma oznackovala smolkou...ale viem, ze som sa zasmiala...mi to bolo fuk. Ved treba dat znacku na mamu, nie?

dzou
2. okt 2009

nadi sme napisali to iste..a teda ako som aj napisala aj mm hned suhlasil, myslim ze to prenho aj je take normalne ze tam bude...ale pytala som sa ze ci prestrihne pupcnu snuru... tak to povedal ze si nie je isy ci bude mat na to zaludok 😀 😀 ale on to spravi verim mu 😵

janulka04
2. okt 2009

baby, my nielenze spolu snazilkujeme, my spolu este aj rodime.... 😀 😀 😀 😀

dzou
2. okt 2009

jani 😀 😀 😀 😀 mas pravdu...
akurat som si zase dala robit pizzu...nemam chut na gulas...a zase ju mozem zjest sama kezde mm neni doma 😀

motylek17
2. okt 2009

ja som rozmyslala aj nad tym, ci tam mm vobec chcem... budem mat robit sama co so sebou a nie tam este davat pozor na mm...

sharmana
2. okt 2009

jani. presne... už len nech sa pridajú aj ostatné baby konečne k nam, a tu sa to ešte len roztočí tými debatami o kočíkoch, vecičkách, pomôckach, porodniciach.... už sa teším

nadenkaaa
2. okt 2009

jani aspon laurinka uz nemala potom problem vytlacit smolku ked uz ju vytlacila na mamu 😀 😉
veru dzou pisali sme to iste 😀
ja ked som to tiez tak hovorial ze ja neviem ci by som zvladla mat tam este vselikjakych medikov tak to sa
kolegyne smiali ze pockaj vtedy ti to bude srdecne jedno kto sa pozera hlavne nech to uz rychlo skonci(porod) 😀 😀

dzou
2. okt 2009

sak na nho budu davat pozor sestricky 😀 😀 ja ho tam chce nech mu mozem poriadne vynadat ze co mi to spravil 😀 😀 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

no inak som to zazila ked rodial jedna co ja viem mohla mat tak 20 jej partner alebo mm neviem co to bol mal 40 a ona mu tam tak skaredo vulgarne nadavala ze co jej to spravil ze sme tam vsetci mali z toho show 😀 😀 😀

dzou
2. okt 2009

inac ma napdalo...co bolo vo filme pasla kone na betone 2 co tam jedna isla rodit a mam jej hovori: z kade dnuka z tade von 😀 😀 😀

motylek17
2. okt 2009

tak ten dovod sa mi dzou pozdava.... 🙂 budem rozmyslat az budem v tom a podla veci ako sa budu vyvijat... zatial to je 50 na 50 ...

dzou
2. okt 2009

no ja budem mat vyhodu ze nam nikto nebude rozumiet...tak mu mozem nadavt kolko chcem 😀

janulka04
2. okt 2009

veru, mne to bolo jedno, nadi..a zase, bola som v tom, ze mozno raz niektori bude rodit moju dceru...tak nech sa ucia...
a Laura o mala aj v sprave: ze smolka na sale.... 😀 😀
no, ja tam mm budem musiet mat, kedze moja nemcina neni najlepsia a chcem vediet, co sa deje....takze tak

dzou
2. okt 2009

motylek 😀 😉 ono aj pise strasne vela bab ze potom aj personal sa inak sprava ku zene ked tam ma muza...ze nie su taky protivny ako ed je zena sama

nadenkaaa
2. okt 2009

no inak uz sme sa dostlai riadne daleko ked uz spolu rodime 😀 😀 😀

motylek17
2. okt 2009

... ja mam obavy aj o to, co sa pocas porodu moze stat, ake komplikacie mozu nastat a nerada by som, aby mm mal nejake zle spomienky....

dzou
2. okt 2009

ze nadi hlavne ze este ani tehule nie sme podaktore 😀

sisa2
2. okt 2009

😀 😀 😀 jaj baby, sa tu rehliiiim 😀

ja si neviem predstavit, ze by mm nebol so mnou pri porode. no v konecnom dosledku mam pocit, ze to chuda znasal este horsie, ako ja. aj na foto po porode, co sme sa cvakli, nam vsetci hovoria, ze mm vyzera, ako by to odrodil on a ze ja som ako na dovce 😀 hehe, vsak ked sa maly narodil, to bola takaaaa pohoda. v sekunde ma prestalo vsetko boliet, som sa citila uzasne 🙂
a pupocnu snuru neprestrihol, vysvetlil dokyne, ze kazdy tam je na to, aby si robil svoju pracu 🤐 😀

ono jasne, ze to za to stoji. vsak ja by som toho mojho certa nedala ani za svet.

dzou
2. okt 2009

noo zase na dryhej strane co pises motylek , ze niektorym chlapom sa potom nechce postavit lebo mali z toho hrozny zazitok ze co to tej zene porobili 😅

motylek17
2. okt 2009

nadi uz aby to bolo... 😉

dzou
2. okt 2009

sisa ze vyzeral akoby on rodil...to je dobreeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

motylek17
2. okt 2009

a to ja mam doma taku citlivku, co vsetko so mnou preziva... neviem ako by zvladol toto....

nadenkaaa
2. okt 2009

no ale mm je tam iba pri hlave aby nebol poznaceny na cely zivot keby videl tie otvorene rodidla lebo to by nie kazdy rozdychal 😀 😀 😀

michelle
2. okt 2009

no pekne ste sa tu rozkeckali babule 😀
co sa tyka epi, v mojom pirpade som asi viac za ako proti... po skusenostiach s prvym porodom. inac... samotne tlacenie uz je fakt nic oproti tomu, co sa deje predtym pri cakani. to tlacenie uz bolo vykupenie. ako pisala nadenka, vtedy je to uz o tom, ze to chcem mat za sebou a to doda taku silu, ze...... ze az 😝
a muz chce byt pri porode, stale to tvrdi. zatial 😀 ...aj ked po tej prihode v brusne, kedy som odpadla a on spanikaril, mi sestricky dorzane dohovarali, ze ho tam nenma brat, lebo s nim bude viac roboty ako so mnou 😀

janulka04
2. okt 2009

sisa: 😀 😀 😀 dobre sa obhajil....tvoj mm
a ja si pamatam jednu romku...ona straaaaaasne vrieskala, ale strasne, lekar jej normalne dal facku....
a potom mi hovori, ze take zeny uz zazil a ze prave romky su zvacsa take hysterky....som kukala jak puk...esteze mna nerodil, by ju dostal spat 😀 😀 😀

dzou
2. okt 2009

hej to som pocula ze mm je pri hlave ...mm bol z toho sklamany 😀 ze to neuvidi

nadenkaaa
2. okt 2009

sisa vidis ako si sa mala dobre ved ty si bola v porodnej sale na dovolenke a za teba to odrodil tvoj mm 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre