• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ahojte kočky.
Krásny pekný dník vám prajem. No pekne som is vás všetžky prečítala.
Tak aký dnes máte dnik, komu sa čo podrilo????

Tea, neboj, to vájičko sos spermiou sa určite včera stretli xi-xi :slight_smile: :slight_smile:
Nadenka, ja si myslím, že určite tehu si, ak mrcha ešte takto nemeškala, tak to nie je len tak :slight_smile:, tak rýchlo odtestuj a tešíme sa na správičky.

a vám všetkým oststným prajem pekný dník a príjemné snažilkovanie (aj keď v tomto teple to bude makačka

:slight_smile::wink:
15. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca, to je super, také príznaky sa rátajú, tak odtestuj, nech sa môžeme spolu tešiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. júl 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby som uplne hotova :frowning2: dnes je 45 dc mrcvha nikde test negativny :pensive: :cry: zacalo ma boliet uz aj na lavej strane v oblasti podbruska take uz sa da povedat ze cele podbrusko ,prsia ma bolia stale vcera vecer ked som sa vratila z tych potravin co som pisala ze mi z tych pachov bolo blbo som aj vracala dnes od rana take divne pocity v bruchu taka tazoba tak ja neviem som uplne zufala :frowning2: :unamused: :confounded: :cry: :pensive:
15. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky moje :sunglasses:
vcera vecer skoncila mrcha, takze dnes sa ide na to zlato :grinning:
nadenkaaa- dnes si si robila rano test a zasa neg. to je cudne :unamused:
15. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: je mi hrozne
15. júl 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka co sa stalo??
15. júl 2009 o 09:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaaa ja na tvojom mieste idem k lekarovi
15. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaa vsetko nasvedcuje tehotenstvu, chod k lekarovi, neg testy sa stavaju
15. júl 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az na buduci tyzden mozemist ach keby som bola v ba v byvalej robote baby mi xzoberu krv na hcg a mam po starostiach a takto sa nervovat az do buduceho tyzdna :frowning2: :unamused: :pensive: neviem ak oto vydrzim
uz som to stihla aj oplakat aj muzovi som uz povedala ze co ak to bude cysta :cry: prerpacte nemozem pisat
15. júl 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis byt silna a vydrzat, alebo chod k inemu lekarovi,vysvetli mu o co ide mozno ta pochopia vysetri
15. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka ja by som sa bala, lebo moze byt bolest silnejsia, a moze to byt nieco vazne,
15. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved kazdy lekar ma zastupujuceho lekara, tak chod
15. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaaa nestrachuj sa neg testy su uplne normalne, vobec to neries, kym nepojdes k lekarovi, a neplac, ked je to babo tak mu nepomozes :unamused:
nadenkaaa neboj, musíš myslieť pozitívne, trošku si oddýchni a keď to neprejde, naozaj by si mala skúsiť aj iného lekára
inak baby ja budem ovulovat niekedy v najblizsich hodinach mi ukazal test prave..
takze vcerajsie snazenie bolo celkom na mieste :wink:
este si urobim jeden o par hodin, lebo ciarka nebola taka silna ako kontrolna ale bola tam-jasna zretelna
15. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nadenka fazulka a eva maju pravdu, bez k inemu lekarovi!!
15. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea dobre, dobre, len tak dalej
15. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka :wink:
15. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky snazilky, aj ja sa zaradujem medzi Vas :wink: snazime sa uz od marca a stale nic...mrchu mam dostat 26. tak dufam ze nepride... uz konecne. Priznaky zatial nemam nijake papat mi chuti a chcem BABO!!!! :slight_smile: Drzim vsetkym snazilkam prsteky nech sa to konecne podari
15. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melinduska, vitaj v nasom klube, beries nejake vitaminy, snazite sa intenzivne, merias si bt
15. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
ja som k vam len nakukla... ja skusim az na jesen, tak len citam na co sa pripravit.... ale ak to bude mozne asi sa tym radsej nebudem nejak zaoberat... tak by to asi bolo najlepsie, len ako to spravit, vsakze?
15. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bamb27 to by bolo najlepsie,ale aspon zhruba sa orientovat v plodnych dnoch nie je na skodu :grinning:
15. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie, hlavne ked som po dlhorocnom brani HAK tabletky vysadila... myslim, ze ani moje samotne telo nevie kedy ma plodne a neplodne dni....
15. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melinduska vitaj v teme,
sme radi ze si zavitala :slight_smile:
kazdy tu chceme babo, ale myslim ze byt trpezliva sa vyplaca, 5 mesiacov je 5 snazeni, takze nie az tak vela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bamb HAK je svinstvo, nie kazdemu sa z toho podari vyviaznut rychlo..vdaka bohu ze som nemohla brat :pensive:
15. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea ..nuz vies... ako sa hovori, vsetko ma plusy aj minusy... ja ale verim ze sa mi vsetko naspat nastartuje tak ako sa ma a bude dobre....
15. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,

nadenka nič si z toho nerob že ti vyšiel neg.test, to môže len nasvedčovať tomu že si otehotnela niekedy teste pred tým ako mala prísť mrcha, takže test to ešte nemusel zachytiť, a to že ťa bolia prsia, tak to nie je len tak pre nič za nič, to je jednoznačné tehu, hlavne nebud smutná a nestresuj sa, to bábätku nepomôže, bože ved sa vykakaj na nejaký test, dakedy testy neboli a žijeme, ved máš všetky príznaky a ešte k tomu tie prsia, no len kľud a ver svojmu bábätku, nič si nerob z toho testu, a viem čo hovorím, lebo aj ja som mala doteraz len samé negatívne a nevadí mi to lebo som presvedčená že som tehu, tak hlavu hore....určite to dobre dopadne.
15. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem sa kupat, este dnes vecer alebo zajtra chcem snazit pekna hneda :grinning:
15. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babiky... tie testy fakt dost klamú.. ja som už bola v 7tt ked mi vyšiel test pozitívny a tiež všetky príznaky tehu... tak s testou si tažkú hlavu nerobte fakt:slight_smile:)))

inak mi začína byt už nejak zvláštne tažko v podbrušku a citlivá nan že až... až sa čudujem,žeby tak skoro som to už cítila... ale počkám na poslednú fázu prsia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 11násteho sme už začali bez všetkého :wink:
15. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok