Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

eva30
15. júl 2009

ahojte kočky.
Krásny pekný dník vám prajem. No pekne som is vás všetžky prečítala.
Tak aký dnes máte dnik, komu sa čo podrilo????

Tea, neboj, to vájičko sos spermiou sa určite včera stretli xi-xi 🙂 🙂
Nadenka, ja si myslím, že určite tehu si, ak mrcha ešte takto nemeškala, tak to nie je len tak 🙂, tak rýchlo odtestuj a tešíme sa na správičky.

a vám všetkým oststným prajem pekný dník a príjemné snažilkovanie (aj keď v tomto teple to bude makačka

🙂😉

eva30
15. júl 2009

Bianca, to je super, také príznaky sa rátajú, tak odtestuj, nech sa môžeme spolu tešiť 🙂 🙂 🙂

nadenkaaa
15. júl 2009

caute baby som uplne hotova ☹ dnes je 45 dc mrcvha nikde test negativny 😔 😢 zacalo ma boliet uz aj na lavej strane v oblasti podbruska take uz sa da povedat ze cele podbrusko ,prsia ma bolia stale vcera vecer ked som sa vratila z tych potravin co som pisala ze mi z tych pachov bolo blbo som aj vracala dnes od rana take divne pocity v bruchu taka tazoba tak ja neviem som uplne zufala ☹ 😒 😖 😢 😔

fazulka1512
15. júl 2009

dobre ranko zienky moje 😎
vcera vecer skoncila mrcha, takze dnes sa ide na to zlato 😀
nadenkaaa- dnes si si robila rano test a zasa neg. to je cudne 😒

nadenkaaa
15. júl 2009

😢 😢 😢 😢 😢 je mi hrozne

minka21
15. júl 2009

nadenka co sa stalo??

fazulka1512
15. júl 2009

nadenkaaa ja na tvojom mieste idem k lekarovi

tea333
15. júl 2009

nadenkaa vsetko nasvedcuje tehotenstvu, chod k lekarovi, neg testy sa stavaju

nadenkaaa
15. júl 2009

az na buduci tyzden mozemist ach keby som bola v ba v byvalej robote baby mi xzoberu krv na hcg a mam po starostiach a takto sa nervovat az do buduceho tyzdna ☹ 😒 😔 neviem ak oto vydrzim
uz som to stihla aj oplakat aj muzovi som uz povedala ze co ak to bude cysta 😢 prerpacte nemozem pisat

fazulka1512
15. júl 2009

musis byt silna a vydrzat, alebo chod k inemu lekarovi,vysvetli mu o co ide mozno ta pochopia vysetri

fazulka1512
15. júl 2009

nadenka ja by som sa bala, lebo moze byt bolest silnejsia, a moze to byt nieco vazne,

fazulka1512
15. júl 2009

ale ved kazdy lekar ma zastupujuceho lekara, tak chod

tea333
15. júl 2009

nadenkaaa nestrachuj sa neg testy su uplne normalne, vobec to neries, kym nepojdes k lekarovi, a neplac, ked je to babo tak mu nepomozes 😒

eva30
15. júl 2009

nadenkaaa neboj, musíš myslieť pozitívne, trošku si oddýchni a keď to neprejde, naozaj by si mala skúsiť aj iného lekára

tea333
15. júl 2009

inak baby ja budem ovulovat niekedy v najblizsich hodinach mi ukazal test prave..
takze vcerajsie snazenie bolo celkom na mieste 😉
este si urobim jeden o par hodin, lebo ciarka nebola taka silna ako kontrolna ale bola tam-jasna zretelna

tea333
15. júl 2009

inak nadenka fazulka a eva maju pravdu, bez k inemu lekarovi!!

fazulka1512
15. júl 2009

tea dobre, dobre, len tak dalej

tea333
15. júl 2009

fazulka 😉

melinduska
15. júl 2009

Ahojte vsetky snazilky, aj ja sa zaradujem medzi Vas 😉 snazime sa uz od marca a stale nic...mrchu mam dostat 26. tak dufam ze nepride... uz konecne. Priznaky zatial nemam nijake papat mi chuti a chcem BABO!!!! 🙂 Drzim vsetkym snazilkam prsteky nech sa to konecne podari

fazulka1512
15. júl 2009

melinduska, vitaj v nasom klube, beries nejake vitaminy, snazite sa intenzivne, merias si bt

bamb27
15. júl 2009

ahojte..
ja som k vam len nakukla... ja skusim az na jesen, tak len citam na co sa pripravit.... ale ak to bude mozne asi sa tym radsej nebudem nejak zaoberat... tak by to asi bolo najlepsie, len ako to spravit, vsakze?

tea333
15. júl 2009

bamb27 to by bolo najlepsie,ale aspon zhruba sa orientovat v plodnych dnoch nie je na skodu 😀

bamb27
15. júl 2009

to nie, hlavne ked som po dlhorocnom brani HAK tabletky vysadila... myslim, ze ani moje samotne telo nevie kedy ma plodne a neplodne dni....

tea333
15. júl 2009

melinduska vitaj v teme,
sme radi ze si zavitala 🙂
kazdy tu chceme babo, ale myslim ze byt trpezliva sa vyplaca, 5 mesiacov je 5 snazeni, takze nie az tak vela 😝

tea333
15. júl 2009

bamb HAK je svinstvo, nie kazdemu sa z toho podari vyviaznut rychlo..vdaka bohu ze som nemohla brat 😔

bamb27
15. júl 2009

tea ..nuz vies... ako sa hovori, vsetko ma plusy aj minusy... ja ale verim ze sa mi vsetko naspat nastartuje tak ako sa ma a bude dobre....

biancarv
15. júl 2009

ahojte dievčatá,

nadenka nič si z toho nerob že ti vyšiel neg.test, to môže len nasvedčovať tomu že si otehotnela niekedy teste pred tým ako mala prísť mrcha, takže test to ešte nemusel zachytiť, a to že ťa bolia prsia, tak to nie je len tak pre nič za nič, to je jednoznačné tehu, hlavne nebud smutná a nestresuj sa, to bábätku nepomôže, bože ved sa vykakaj na nejaký test, dakedy testy neboli a žijeme, ved máš všetky príznaky a ešte k tomu tie prsia, no len kľud a ver svojmu bábätku, nič si nerob z toho testu, a viem čo hovorím, lebo aj ja som mala doteraz len samé negatívne a nevadí mi to lebo som presvedčená že som tehu, tak hlavu hore....určite to dobre dopadne.

tea333
15. júl 2009

baby idem sa kupat, este dnes vecer alebo zajtra chcem snazit pekna hneda 😀

malalady
15. júl 2009

babiky... tie testy fakt dost klamú.. ja som už bola v 7tt ked mi vyšiel test pozitívny a tiež všetky príznaky tehu... tak s testou si tažkú hlavu nerobte fakt🙂)))

inak mi začína byt už nejak zvláštne tažko v podbrušku a citlivá nan že až... až sa čudujem,žeby tak skoro som to už cítila... ale počkám na poslednú fázu prsia 😝

malalady
15. júl 2009

od 11násteho sme už začali bez všetkého 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre