• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
veri, eee.... tak asi som na nu radsej nemala upozornovat :confused:
2. okt 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani. :slight_smile: moj synovec zas mikulašovi otvoril dvere / minuly rok mal premieru moj mm a u mojich rodičov robil Damianovi Mikulaša/ a povedal mu " NO poďte ďalej" :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mich....uz ma neter ma uz 10r. :wink: to uz je len sama hanna montana a highs school musical... :rolling_eyes:
2. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou jaaaj to poznaaaam.... :sunglasses:
2. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na chvilu idem daco porobit uz ma az oci bolia z notebooku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mne to dlho bez vas nevydrzi tak sa nebojte :wink:
2. okt 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
moj je blondak so zelenymi ocami :wink: a vzdy sa mi skor pacili tmavi :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nasa Mia (neter) ma 6 a uz teraz sama hana montana a to je teda riadna traposina :grinning: :grinning: no co uz kazdy sme si takym niecim presli :wink:
2. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, to ti vyznacilo aj ked mas len 2 teploty nad ciarou? :confused: a ano, aj ja by som tipla u teba 17DC...
2. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urobila som to co si mi radila a zrusila vsetky tie teploty dopredu a ono mi to urobilo cuduj sa svete :grinning: :grinning: ale aj ja si myslim ze to oblo ten 17DC lebo ma bolelo brucho hrozne v ten den a uz ten ovu test vysiel zasa negat.
2. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam stale dilena, ci to nechat na ff... on mi dava na 15DC, ja tvrdim, ze 14DC...
2. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tyka tych vykyvov tomu moc neprikladam dolezitost obli sme u nasich v hc a tam je zasa ina klima ina postel a tak kaze tie vykyvy pripisujem aj tomu (lebo predosly cyklus som mala krasne vyvazene teploty)
2. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nadi, ale aspon sa s nim zhodujes... ja som nemala ine podmienky a zmeny su.... co myslis, mam to nechat na ff, ci sa riadit podla seba? je to jeden den hore dole len, ale aj tak...
2. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle snazenie bolo? :wink: to je dolezite nie ci bola ovu 14 alebo 15 dc nie? :slight_smile:
ale je zaujimave ze som ovu cakala 15 dc a ona prisla az 17 preco sa to takto posuva by ma zaujimalo
2. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo praveze 15dc uz nebolo :pensive:
2. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a podla coho sudis ten 14DC?
2. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla negativneho testu, aj podla bolesti - 15dc uz neboli.
2. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim letiet, papa
podla mna je doelzitejsi ovu test ako teplota nie?
ok papapa michelle a myslim ze bola ten 14 dc podla mna u teba:wink:
2. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som sp5t a kukam ze tu uz asi nikot neostal :unamused:
2. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som späť od lekára
2. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj andzi ako?
2. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som celkom spokojná s tým, čo mi povedal, takže sa aspoň tento mesiac nebudem znepokojovať
2. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne si to napisala :grinning: a teda napises co ti povedal alebo si to nechas pre seba
2. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu znova...
nadi, mne sa zda, ze podla tej teploty to nie je na 100 percent, lebo ja som mala posledny keks 14DC a podla BT ovu bola 17DC, to neverim ze dovtedy potapac vydrzal, mozno ze niekedy ten vzostup teploty po ovu meska aj den...
2. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je noveee????
vobec nestiham, vkuse niekde beham...zajtra napisem :slight_smile:
2. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tea... no dnes keby si nas chcela docitat tak mas co robit :grinning: ... asi ani nic nove akurat rhodos necaka mrchu v pondelok tusim...a ma velmi pekny grafik :wink: cheer ma super fotecku z NT v albume :slight_smile: kukni
2. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu nikto nie je :frowning2:
2. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ja som tuuu... pozerala som relaciu bez servitky, tam vari 5 ludi, kazdy vari jeden den a hodnotia sa.... dnes jeden chalan navaril velmi zaujimave jedla a dvaja mu dali len po 3 body, z toho bol jeden taky dement, ktory ziarlil, a chcel vyhrat, preto dal tomu druhemu tak malo bodov, sa moze hambit, ale strasne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj poznam taka realcia tu je vola sa come dine with me... to urcie odtial skopirovali :grinning:
2. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok