Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena323
2. okt 2009

ahoj dzou...a samozrejme ostatne kocky...

nadenkaaa
2. okt 2009

sharmi mne skor pripada ze ten ktory dnes varil posledny vzdy kazdeho predtym kritizoval nebol mi sympaticky podla mna sa az moc snazil 😉 ale zasa posledny byt nemusel skor tak druhy 😉
ahoj xeni 😉

sharmana
2. okt 2009

nadi. jasne že sa velmi naparoval, ale tie 3 body mu dal kvôli tomu že mu bol konkurent, predsa tak hrozne nemohol navarit, že skončil posledný... to bola taktika, aj ked to ten jeden nepriznával 🙂

nadenkaaa
2. okt 2009

no ono je to tam potom o taktike ani nie o tom ako kto vari 😒

xena323
2. okt 2009

co mate nove?ako ide snazenie?

dzou
2. okt 2009

ahoj xeni ja mrchovo 😉 a ty uz ti skoncila ta potvora jedna?

sharmana
2. okt 2009

ahoj xeni, ja som sa práve totálne prepchala všetkým možným... 🙂

xena323
2. okt 2009

dzou myslim ze uz skoncila,uz som nic nepostrehla na intimke... 😉 tak si v dalsom kole,moja,ake mas plany? 😎

dzou
2. okt 2009

hej som 😉 no dobra dusa siska mi poslala alchemilku tak dufam ze buduci tyzden dorazi...a chcem sa snazilkovat teraz tak trosku pomenej...teda skor naozaj tak ako bude chut 😀
a co ty?

xena323
2. okt 2009

alchemilku som pila aj ja,mne moc nechutila...s tym snazilkovanim ti aj kazdy gyndos povie inak,ale myslim ze tak raz za den ,mozno kazdy druhy je v pohodke...ked ono to nezavisi len od toho,mozes sa aj trafit do ovulky ked sa vajko neuchyti alebo su na figu spermie alebo su nepriechodne vajecniky...je to hruza...ja sa tento mesiac nesnazim,nebranime sa ale ani nesnazime...

dzou
2. okt 2009

no s tym snazenim sak hej...ze kazdy povie inak...ale proste ohladom sexiku chcem tomu nechat volnejsi priebeh i ked to tak mozno nebude vyzerat...mm je taky sexos 😀
alchemilku som este nepila tak neviem ci mi bude chutit ale ja vacsinou nemam problemy s bylinkovymi cajmi

xena323
2. okt 2009

je tazke nato nemysliet alebo nechat volny priebeh ked clovek nieco planuje a velmi chce,ale da sa to aspon ako tak...nesustredit sa na plodne dni,neratat, a tak...ja som si tento mesiac len niekam poznacila ked som dostala a o ostatne sa nestaram...mojej buducej svagrinej sa rok nedarilo,podali si ziadost na umele a o 2tyz nato otehotnela....mozno ti ta alchemilka bude chutit...poznam gyndosku ktora doporucuje mesiac nesexikovat na otehu....

dzou
2. okt 2009

mesiac 😀 😀 😀 to by mm nikdy nevydrzal 😀 ..no volny priebeh....aj dalej chcem merat bt cize bude vediet ze asi kedy ale pokusim sa to tak nesilit... no sak uvidime 😉

xena323
2. okt 2009

ano mesiac je strasne vela a je to blbost,lebo potom je tam vela starych spermii...my ked sme isli na spermiogram,stacili tri dni...takze to si myslim ze je v pohodke a potom cez ovu asi kazdy den...skus to urobit tak ze sa nebudes sustredit na casovanie sexiku ale nato ked mate chut alebo ked ma mm chut...

dzou
2. okt 2009

hej hej sak tak to presne chcem urobit a mam statsie ze mm ma chut dost casto 😀 minule sa mu chcelo a mne nie..to som uz bola po ovu... aj ze neee nechce sa mi... a on ze sak pockaj ked budes mat ovu tak poviem ze mne a nechce...no to by som chcela vidiet 😀 😀

cheerlady
2. okt 2009

ahojte babule,takze ziadne topky som si nekupila-ako vzdy sa mi ziadne nepacili 😖
inak ked ste pri tej relacii bez servitky-ja stale neviem o co sutazia - ten vitaz vzdy nieco dostane??? 😕

xena323
2. okt 2009

tak to je fajn ze mm ma chut,aspon ho nemusis nutit...chlapi sa radi vyhrazaju tym co nedokazu dodrzat 😀 ja by som to uplne nechala na chut....

dzou
2. okt 2009

xena 😀 no pokusim sa ale urcite budem na to mysliet ked ssa bude blizit ovu 😝

xena323
2. okt 2009

tak neslleduj ovu,pokial mate casty sexik,je to uplne jedno ci sledujes alebo nie,aj tak to neovplyvnis,a skor budes mat uvolnenu psychiku ked nevies ......

sharmana
2. okt 2009

cheer. vitaz asi nedostane nic, len ho vyhlasia za vitaza... a telka im asi plati vsetkym za ucast, normal, kto by to inak robil 🙂

dzou
2. okt 2009

a inac s tymto chcem nacat jednu temu ze ci ste si to aj vy vsimli.....
ja ked som bola na vyske v prvom rocniku jedna bab rovbila diplomovku..ako vplyva menstrualny cyklus na muzov...baby sa do toho mohli zapojit ale podmienky boli aby nezili spolu(par), ale aby sa videli aspon 3x do tyzdna a aby bab nebrala hak... ja som do tej kategorie vtedy spadala tak som sa na to dala...po dobu 3 mesiacov som vypisovala taky dennicek kazdy den ci sme sa pohadali, ci bol sexik...vtedy sme aj od nej dostali ovu testy... no a ona nam potom rozpravala ze napr.ked sa s chlapom nevidite zopar dni a potom sa mate stretnut tak mu napr. rychlejsie rastu chlpi na tvari lebo produkuje viac testosteronu... a takisto ked bola ovu ze aj on to citi...ja si to odvtedy vsimam a napr. viem ze ked mam tak stred cyklu sa ku mne v noci viac tuli, stale ma pritahuje ku sebe a pravidelne ked mam mat mrchu tak asi den pred sa hrozne povadime kvoli nejakej blbosti, lebo v podstate uz nie som prenho tak pritazliva na plodenie...nanestastie som potom tu babu nemohla skontaktovat takze neviem ako to presne dopadlo s tou jeho diplomovkou..ale mm mi dodnes vycita ze som ho dala na pokusy 😀 on totiz o tom nevedel ked to prebiehalo.... ale vsimnite si to ako sa aj on sprava pocas vaseho cyklu... uvidite ze mam pravdu 😉

dzou
2. okt 2009

xeni to neee a ci chcem merat bt...aj tak je to jedno... 😉 zatial meriam len 2 cyklus poriadne ak by sa dlhsie nedarilo tak asi prestanem...este vydrzim 😉

sharmana
2. okt 2009

dzou. moj mm je asi vynimka, najviac sa ku mne tuli, ked sme po nejakej oslave, ma v sebe trosinku alkoholu, ale len trosinku, lebo keby vela, tak to zaspí 🙂 nie že by bez toho nie, ale toto učinkuje proste vždy 🙂 a to môžem byť v hociktorej faze cyklu...

xena323
2. okt 2009

tak toto je zaujimave....mozno je to aj tym ako sa vnimame my v ich ociach pocas cyklu...

dzou
2. okt 2009

no to hej alkohol urcite na to vplyva... ako ty uz asi teraz to moc nebudes mct sledovat kedze si tehu...ale keby si sa nad tym trosku zamyslela ja to tak..napr. unas je to aj tak ze ked so v strede tak on je ovela viac nadrzany ako normalne 😀

dzou
2. okt 2009

al vlasten ono je to aj trosku skreslene ked uz spolu zijeme.... ale aj tak sa to da vsimat 😉

xena323
2. okt 2009

dzoui,vsetko je na tebe,zalezi ako sa vies vyrovnat s kazdomesacnym sklamanim,mne to nerobilo dobre,nechcem tu posobit ako hrdinka co preskakala vsetko,chcem len z vlastnej skusenosti potvrdit ze vsetko je to o psychike,mozes skusit cokolvek...

dzou
2. okt 2009

ja viem xeni...my teraz zacinem len 5.cyklus takze som zatial este celkom v pohode... uvidime co bude neskor...
uz mi konecne prisiel mm domov... tak neviem ci tu este budem ak nie tak zajtra 😉

sharmana
2. okt 2009

dzou. jeej jakeho zlateho psika mas, sa som si stale myslela, že mas nejakeho velkeho hafana a ty mas takehoto zlatuckeho krpca 🙂

xena323
2. okt 2009

sharmi,ja vlastne o tebe moc neviem,dlho ste sa snazili?
dzou,uzi si hlavne mm,a vela stasticka,nech ta to neskoli....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre