• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dzou, skor nech to vyskoci, nee? :grinning: ...tvoje vajko to hadam vydrzi... si davaj pozor :sunglasses:
5. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj, mchelle...no veru...treba tu tvoju teplotu asi vytahat za usi :grinning:
5. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ale... pokial klesa teraz, tak to nic zle neznamena.... ona mozno zase vyskoci, teda dfuam. ked mi takto klesne o tyzden, uz bude zle nedobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako sa citis, mamina nasa? :slight_smile:
5. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak tak som to myslela :grinning: nech sa udrzi alebo nech vyleti do vyyyyyyysin :wink:
5. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj babule, keby sme do vianoc boli vsetky v tom.... to by bolo ...
5. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle, aj ja dfuam :wink: :grinning: ...veru, nic to este neznamena zatial....ale nadejne to vyzera...
a ja? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....idem prave ranajky do seba hodit...baby, ja som milovala tie musli do mlieka a tmavy alebo celozrnny chlieb a teraz to nemozem ani citit, zato by som si dala opekanu slaninku :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani v malom mnozstve neuskodi a kedze mas chut na "maso" tak to bude iste chlap.... :grinning:
5. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu slaninku teda nie na ranajky, ale vecer, len tak...popiect posolit a bez chleba, :grinning: :grinning:
ale to musli a corn flaksy a celozrnny chlebik ma stvu... :frowning2:
5. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ja som pri sofii mala strasnu chut hryzt do suroveho masa, ked sme ukladali prasa do mrazaka po zabijacke :grinning: fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
michelle, mas pravdu, teraz to tvoje skakanie teploty nic neznamena :wink:
5. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... ty kokso, vy mate chute.... :grinning:
5. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika :grinning: :grinning: :grinning: , ja som pri malych doslova zrala na kila tie plnene perniky....BOBIK a podobne... :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ale surove maso.....? fuuuha.... :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,som tu cely weekend zase nebola,od stvrtka ma boli hrdlo,v sobotu som sa zobudila so strasnym sopliskom,tak dnes som isla k dr. aby som to radsej nezanedbala a nechal ma na tyzden doma,ze je to len nejaka viroza,ale ked som tehotna,tak mam doma lezat :unamused:
a vy ako sa mate,nejaka nova tehula na obzore? :slight_smile:
5. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vam e tak zzzzima ako mne? :fearful: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michell od rana sa klepem.... opustam vas, idem na obed... zatial sa tu majte krasne...
5. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, michelle...ale tri dni dozadu som zmrzala... :frowning2:
ja zimu neznasam a nastahujem sa pod Alpy....ale mm vravel, ze tu zima moc nieje...ako na horach, plno snehu, ale slnecno, ze ludia ani bundy niekedy nenosia...takze ja minimalne tri svetre budem mat :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moty, dobru chut :slight_smile:
5. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - ja tiez mrznem. uplne mam ladove ruky. neznasam to :rolling_eyes:

cheer - prajem skore uzdravenie! aspon si oddychnes.
5. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz varim to tu dobre vyvoniava :grinning:
michelle uz som si to zmenila a dalo mi to prerusovanu cervenu :sweat_smile: inak ja uzso msi nezaplatila vip takze jaq to tam nemam tie percenta michelle :pensive:
5. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle to moze byt ip :dizzy_face: drzim prsty :slight_smile:
5. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer liec sa nech to rychlo odide ta choroba ..inak mne je tu stale zima kedze som v za a tu je vzdy zimsie oproti tomu ked som byvala v ba o tie 2-3 stupne a hlavne teraz je to citit ten rozdiel pokial teda sa este nekuri :unamused:
5. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, ja som VIP ofajcila, zaregistrovala som sa nanovo a dala som si vsetky udaje z toho prveho... takze mam dalsie VIP :sunglasses: ...ja som si to chcela zaplatit, ale po zadani udajov mi vypisalo, ze moj operator ci co transakciu zamietol... takze sa mi to nedalo... mne pise 43pts :confused: ...ip pokles si ty mala minuly cyklus a vidis ako to dopadlo... tak sa radsej netesim... :pensive: a co dobre varis?
sisa, ja mam na sebe dva svetre... brrr
jani a ako sa odnes ohrievas? kuris?
cheer, to chce cajicky....
5. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim to teda aj ja ofajcit ff :grinning:
varim len spagety bolonese a potom potrebujem minut banany vcera som varila dzem bananovo jablkovy tak dnesm i este ostali bababy a uz maju take hnede bodky a to u nas uz nejdu na odbyt tak robim bananovy chlebicek :wink:
5. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle, tu uz kuria vyse mesiaca :grinning: , ale len v od takej 18:00 do 7:00, zatial to staci...
5. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby,snad to skoro prejde,ale musim si zaklopat,lebo to nie je az take hrozne,tuk,tuk,tuk :wink: aj mm mi vcera povedal,ze nech zostanem urcite doma,ze mimco je teraz prvorade :dizzy_face: nechcem,aby som to prechodila a potom sa mi to vrati a este v horsej podobe-zatial sa obidem chvalabohu len s kvapkami do nosa a cajmi :slight_smile:
inak v sobotu som ani v skole nebola a sme mali 1.krat prednasku z jedneho predmetu a ten trulo nam dal uz robit 2seminarky a tu prvu z toho mu musime poslat najneskor v piatok doobeda,no chapete??? :angry: nejviac neznasam,ked vymyslaju este s barsjakymi projektami a seminarkami a neviem cim,jak keby nam tie knihy,co sa musime naucit na skusku nestacili :angry: tak idem googlit nieco na nete,co mu poslem,momentalne na rozmyslanie nemam mozgove bunky :grinning:
5. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, tak bababy ti ostali? :sweat_smile: ...nech ti z tohto cyklu ostane baby ti prajem... okrem tych bababov :wink:
ofajci, VIP sa zide :slight_smile: ...posles si pozvanku na rovnaku adresu? ja som si poslala na inu, ale mozno to funguje aj s povodnou, ze to nerozozna :sunglasses:
5. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co poslem s inou adresou myslim ze on to rozozna :wink: no s tymi babanmi :grinning: to je hrozne jak sa mylim to je preto ze chcem stihnut vsetko relativne za kratky cas :grinning: :grinning: ale to baby by sa zislo :grinning:
cheer ty to zvladnes :wink: ale dobre si to pamatam zo skoly furt tsme tiez muslei pisat vselijake blbosti,prace a potom si to profky davali do svojich vedeckych prac ach jo :confounded:
5. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi no ved to-nam povedia ake je to strasne dolezite,ze bez toho nas nepustia na skusku a oni potom na tom ryzuju :angry: len aspon externistov by mohli od toho usetrit :unamused:
5. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle nechce ma to pustit zaregistovala osm si novy mail podla mna asi je to kvoli ip adrese lebo som sa registrovala zasa z mojho compu takze asi v tom je problem :unamused:
5. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, to sa mi nezda... ja som sa tiez oba razy registrovala na rovnakom pc... co ti vypisuje?
5. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok