Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

inak pokial si videla film Marley a ja tak to je ako o nasom Soyerovi 😀 😀 a ked som to citala tak som na konci aj strasne plakala ked som si predstavila ze nas soyer bude raz stary a moze presne tak skoncit 😔 😔

nadenkaaa
6. okt 2009

veronikaaaa 😲 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ strasne mi je to lutooooo 😔 😔

rhodosbb
6. okt 2009

nadi, dakujem ☹ ale vies, co je zvlastne? ze hned ako som citila, ze pride mrcha podla dnesneho grafu, tak som bola zufala tak, ze som si povedala, ze kaslem na cele snazenie sa a ze sa mozem na to zvysoka .... a hned ako som prisla domov, tak mam v sebe novu energiu a novu chut na snazenie 😉

baby, michelle, nadi, aspon vy musite zachranit mesiac jun - ak sa nemylim, tak nikto z nas nebude mat babo v juni?? 😲

nadenkaaa
6. okt 2009

mozno mi neuveris ale hned ako som prisla domov a isla k compu tak som si psomenula na teba ze dnes je 6 oktobra a ze som zvedava na to aku spravu budes pre nas mat 😉 veronika jedina utecha(aj ked mozno chaba) je ze mas ukazkovu ovu a krasny cyklus tak bol by vtom cert aby sa to uz nepodarilo 😵 ja mma pocit ze pojdem s tebou do dalsieho kola 😉

dzou
6. okt 2009

nadi hej videla som marlie and me 2x(akuart v sobotu som kukala sama bez mm aby som si mohla poplakat) 😀 super film...
rhodos ☹ no skoda ale ako pises...ides do dalsieho kola a neboj ja som s tebou 😀

nadenkaaa
6. okt 2009

baby podla mna do decembra sme vsetky tehu lebo tu je vela pozitivnej energie 😵

dzou
6. okt 2009

nadi dufam, ze mas pravdu 😉 teraz akurat kukam film baby mam videli ste to?

nadenkaaa
6. okt 2009

nie dzou nevidela som to o com to je?

dzou
6. okt 2009

o jednej babe co ma 37r. a chce mimi a dr, jej povie ze nemoze mat deti tak si najme nahrdanu matlu co jej dieta vynosi...ale cele sa to zapletie.... a nakoniec????? otehotnie prirodzene 😀 😀 je to komedia celkom dobra 😉 jaj a mala to byt baby mama 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

no v amerike je to uplne normalne ked tie zeny co nemozu mat deti tak maju nahradnu matku

dzou
6. okt 2009

hej hej...ale neviem ci by som to ja dokazala...no ja asi aj ano, ale mm ani nie minule ked sme sa rozpravali tak vyslo z neho ze ak sa nebude darit prirodzene on to nechce riesit nijak inak 😒 ako iui alebo ivf...

sharmana
6. okt 2009

jaj baby ste ma pobavili s tymi psami... ja som mala fenku, jak bola malá, ale také biologické bomby pústala, že hruza, sme vetrali kolkokrát celý byt 😀 😀

nadenkaaa
6. okt 2009

no moj mm minule hovoril ze ak by nemal ziadne spermie tak mi povedal ze on by sa so mnou rozviedol aby som ja mala pravo mat dieta on neche ani pocut o nejakych inych metodach (darcovske spermie) 😖 😖 😔

sharmana
6. okt 2009

ahoj rodos, to mi je veeeelmi lúto, že ti to nevyšlo ☹ takže dalsie kolo... nooo, ten september tento rok nebol velmi plodný, tak verím že oktober to napraví 🙂

dzou
6. okt 2009

no a my sme potom prisli na to ze najhorsie to bolo ak mu suseda doniesla take susene maso 😝 😝 😝 potom sa to s nim nedalo vydrzat 😀

dzou
6. okt 2009

no moj povedal ze ak sa nebude darit tak si kupime papagaja.... 😒 ako ja chcem papagaja ale aj mimi,ale tiez nechce o nicom pocut 😔

dzou
6. okt 2009

strasne su tvrdohlavi ty nasi chlapi 😠

nadenkaaa
6. okt 2009

presne tak dzou 😀 😀 a co sa tyka toho septembra uvidi sa nabuduci tyzden ako to dopadlo 😉 😉

dzou
6. okt 2009

no ja som uz ista v oktobri... tak uz ani neviem co mam napisat ze dufam, ze sa to podari 😒 proste uvidim 😔

nadenkaaa
6. okt 2009

dzou proste letne babatko 😉 tam u vas v uk je lepsie ked sa babo narodi v lete 😉

lucialen
6. okt 2009

Musela som sa vzdialit baby 🙂 Nas pes je teraz nasraty, ze kocurik moze spat na nohach a ona nie 😀 No vsak ma len 30kg 😀
Rhodos, toto uz nieje fer ☹ Ale dobre ze ta to povzbudilo do dalsieho kola 😉
Veru september nebol extra plodny 😒 Ale Nadenka, Michell, Tea a Groka to este mozu zachranit 🙂

dzou
6. okt 2009

asi hej ja neviem mne je to jedno kedy budem rodit 😀 ale nech uz to je 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

no v maji su 4 tehu v juni uvidime 😉

sharmana
6. okt 2009

ahoj luci, veru ešte vlastne je tu nádej, že september bol plodný... tak tfuj tfuj 🙂
jaj nejak sa neviem dostat ku knižkám, dve tu na mna pozerajú... nejaká som lenivá... a v telke nic, len ružová dnes bude... ale aj to ma už tušim prestáva bavit...

dzou
6. okt 2009

no ako este stale asi by som rodila v juni... takze uvidime 😉

lucialen
6. okt 2009

My sme nerozmyslali, ze by sa to nepodarilo 🙂 Doki mi dnes povedala, ze nieje ziaden dovod, preco by som mala mat problem otehotniet, kedze uz som raz bola tehu. Len ze to nemame chciet az moc, lebo pscyhika robi vela 😒 A ze ked sa pol roka nebude darit, tak mam prist a pomozeme tomu 🙂 To som jej nepovedala, ze my vlastne snazime uz 6ty mesiac 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

luci ked to uz musim tak povedat vy tam problem nemate v tom zeby ste spolu nemohli byt tehotni (prepac ze sa k tomu vraciam)takze urcite to uz skoro pride 😵

dzou
6. okt 2009

no ako my verime ze sa podari 😉 ale len tak sme sa o niecom rozpravali a vyslo z neho ze teda ze radsej sa budeme pokusat aj 5 rokov ako nieco podstupit...

nadenkaaa
6. okt 2009

dzou pri vasej frekvencii myslim ze uz velmi skoro budes mat fazulku v brusku 😵 😵

dzou
6. okt 2009

ale ako verim ze ak by siel na spermio a vyslo by zle tak by tabletky bral...to hej len nechce to nejak umelo on proste veri ze ked nam ma byt dieta dopriane tak bude... a ak nie tak nie... neviem preco sa tak rozhodol 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre